Квартира в новому ЖК «Чарівне Місто» під реалізацію ваших ідей! Продається 2-кімнатна квартира на вулиці Бориспільській, 18-26. Стан помешкання — під ремонт. Чудовий варіант під ваші дизайнерські ідеї! На вході стоять металеві протиударні двері. Вікна у помешканні та на балконі — металопластикові, двокамерний склопакет. На підлозі — стяжка під укладання покриття (лінолеум, паркет, плитка). На балконі бетонна підлога. Санвузол з гідроізоляцією. Гарна інвестиція у майбутнє (виділені кошти на добудову)! Будинок: №2, забудовник «Київміськбуд». стоять якісні ліфти — євроформат. Стіни: керамічна цегла (640 мм) з утепленням (100 мм). Опалення: централізоване з поквартирною розводкою. Встановлені радіатори, розведена проводка — мідний дріт (без поквартирної розводки). Чистий та охайний двір. ЖК «Чарівне Місто» знаходиться у зеленій зоні, головна перевага якого — простір та спокій. Озеленення території, дитячі та спортивні майданчики, малі архітектурні форми — відповідно до проєкту. Відмінна транспортна розвязка: кінцева зупинка громадського транспорту — автобусів та метро «Червоний хутір». Ціна 44 000 або найкраща пропозиція. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном. Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертификат на зруйноване житло З нами безпечно, якісно, вигідно!

Бориспільська вул., 18-26

Переуступка ФФС ЖК «Чарівне місто» має всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, кафе, супермаркет, магазини, салони, хімчистку тощо. Є дитячі та спортивні майданчики, прогулянкова паркова зона та ліс. Станція метро «Червоний Хутор» розташована в 5 хвилинах ходьби.

Продам 2к квартиру 67м2, ЖК Чарівне місто ЖК Чарівне місто

Квартира з роздільним плануванням. Санвузолів 2 і більше. Ремонт після будівельників. У будинку власна котельня. Квартира обладнана електрикою, центральним водопроводом та центральною каналізацією. Продаж квартири здійснюється за переуступкою 50/50. Можливий торг. ЖК Чаривне місто має підземний паркінг, ліфт та асфальтовану дорогу. Квартира розташована за 50 метрів від станції метро Червоний хутор.

власник
2-к квартира в ЖК Чаривне мисто, 65м, 3 дом, 12 этаж. Бориспольская 18 ЖК Чаривне мисто
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має роздільне планування з роздільним санвузлом. Зроблено стяжку підлоги, поштукатурені стіни, заведені труби. Ремонт після будівельників. У квартирі встановлено панорамні вікна. Будинок має власну котельню і ліфт. Квартира повністю виплачена, власник продає її без меблів. Будинок №2 ЖК "Чарівне місто" побудований забудовником "Київміськбуд" у 2021 році. Квартира засклена та зовні утеплена. До ст. метро "Червоний хутір" - 1 хвилина. Вікна виходять на 3,4 будинок, не у внутрішній двір.

власник
Переуступка 2-К (63м2) ЖК Чарівне місто 42 000$ ЖК Чарівне місто
Дізнавайся першим про нові квартири

Квартира має багаторівневе планування з виходом на власну терасу. Після будівельників. Централізоване опалення, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація. Також є вивіз відходів. Квартира не мебльована. Житловий фонд від 2021 року. ЖК комфорт-класу має підземний паркінг, гостьовий паркінг, ліфт та вантажний ліфт. На території встановлено відеоспостереження, працюють консєрж та охорона. Квартира розташована недалеко від метро "Червоний Хутір". Поруч розвинена інфраструктура, зручне транспортне сполучення. У 15 хвилинах пішої ходи знаходяться "легені" Дарницького району - Парк Партизанської слави.

Продаж 3-рівневої квартири в ЖК "Чарівне місто", 95 м², Бориспільська ЖК Чарівне місто

Квартира з роздільним плануванням. Ремонт після будівельників. Є балкон або лоджія. Централізоване опалення, центральна каналізація, центральний водопровід, електрика. Продаж. ЖК "Чарівне місто" - житловий фонд від 2021 року. На території є підземний паркінг, гостьовий паркінг, консєрж, ліфт, вантажний ліфт. ЖК оснащено відеоспостереженням, територія охороняється. Квартира розташована поблизу парку Партизанської слави. У 5 хвилинах ходьби знаходиться станція метро Червоний Хутір. Поруч розвинена інфраструктура, зручне транспортне сполучення. Вікна виходять на парк Партизанської слави. Є 2 і більше санвузлів.

Продаж 2-к квартири в ЖК Чарівне місто,  53 м², метро Червоний хутір ЖК Чарівне місто

Дворівнева квартира з багаторівневим плануванням. Санвузолів 2 і більше. Ремонт після будівельників. Централізоване опалення. Центральний водопровід, електрика, центральна каналізація. У будинку є ліфт, грузовий ліфт та вивіз відходів. Продаж. ЖК "Чарівне Місто" - житловий фонд від 2021 року комфорт-класу. На території ЖК будуть дитячі та спортивні майданчики, торгівельний центр, підземний паркінг з зарядками для електрокарів. У будинку є консьєрж, відеоспостереження, охорона території, гостьовий паркінг та підземний паркінг. Квартира розташована поруч із метро "Червоний Хутір", має розвинену інфраструктуру та зручне транспортне сполучення. У 15-ти хвилинах пішої ходи знаходяться "легені" Дарницького району - Парк Партизанської слави. По сусідству розташовані ЖК "Вудсторія", "Оберіг-2" та "Art Парк". Вікна виходять на Парк партизанської слави. Квартира має балкон, лоджію.

Продаж дворівневої 2-к квартири в ЖК Чарівне місто, 72 м², Дарницький ЖК Чарівне місто

Шукай квартиру по локації