Квартира після ремонту. Планування роздільне. Ремонт - євроремонт. Є окремий гардероб та балкон, який виходить на проспект. Одна спальня з балконом дивиться на проспект, кухня, зала та спальня з гардеробом виходять у тихий двір. Сонячна сторона тільки з проспекту, закривається шторами блєк і не жарко, в залу, спальню та кухню сонце не світить на пряму тому літом прохолодно, хоча є кондиціонер за потреби, але і так не жарко. Зимою дуже тепло, дім кирпіч та при ремонті встановив гарні радіатори та тройні склопакети. В квартирі дуже тепло!
Система опалення централізована. Газова духовка і плита. Готувати можна і без світла. Є бойлер, тому якщо немає централізованої гарячої води то є від бойлера. В квартирі дуже тепло! Діє підігрів підлоги.
Вся необхідна техніка та меблі, все залишу. Заїзджай та живи. Є кондиціонер.
Двір в процесі закриття шлагбаумами, так що буде закритий тихий двір. Також обговорюється перехід на Осбб. Рано чи пізно буде зроблено. Новий ліфт. Є кладовка в підʼїзді, їй користуюсь тільки я, так що вам перейде бонусом, можна зберігати речові, шини, та все що завгодно.
Тихий центр міста. Метро кпі та смарт плаза в 5хв ходьби. Поруч парк кпі. До центра 2.5 км.
Квартира розташована на 4 поверсі. Є окремий гардероб та балкон, який виходить на проспект. Одна спальня з балконом дивиться на проспект, кухня, зала та спальня з гардеробом виходять у тихий двір. Сонячна сторона тільки з проспекту, закривається шторами блєк і не жарко, в залу, спальню та кухню сонце не світить на пряму тому літом прохолодно, хоча є кондиціонер за потреби, але і так не жарко. Зимою дуже тепло, дім кирпіч та при ремонті встановив гарні радіатори та тройні склопакети. В квартирі дуже тепло! Є кладовка в підʼїзді, їй користуюсь тільки я, так що вам перейде бонусом, можна зберігати речові, шини, та все що завгодно. Новий ліфт. Двір в процесі закриття шлагбаумами, так що буде закритий тихий двір. Також обговорюється перехід на Осбб. Рано чи пізно буде зроблено.