Продаж ШИКАРНОЇ КВАРТИРИ 69.1 кв.м вільного планування У ЖК RIVER HALL на 14 поверсі на вул.Українській. З квартири відкривається СУПЕР ВИГЛЯД НА Р.ДНІПРО. Квартира дуже світла і тепла! Будинок ОСББ і введено в експлуатацію. У багатьох квартирах вже мешкають люди. Біля будинку територія, консьєрж-сервіс, АТБ в самому будинку, поруч інші магазини, школи, спорт зал і багато іншого.У будинку багато цікавого та інноваційного, наприклад, своя очисна станція води, супер ліфти, автономна енергоефективна система. Будинок повністю електричний. І вже є двотарифні лічильники та лицьові рахунки на світло та воду. Квартира підійде як для сімей, пар, так і для здачі в оренду. Дзвоніть, та поїхали дивитися!

можливий продаж по єОселя
Українська вул., 2-Ж

Предлагается к продаже просторная трехкомнатная квартира в престижном доме по ул. Украинская 6а. Дом с огражденной территорией, консьержем, парковкой + отдельный крытый паркинг. Два лифта, пассажирский и грузовой. Высота потолков 3м. Комнаты раздельные, квартира утеплена по периметру. Состояние квартиры на фото, все в отличном состоянии. В доме есть бомбоубежище. Паркинг стоит 5000$ (не входит в стоимость квартиры). Цена квартиры 70т.$.

Українська вул., 6-А

Супер ! Низкая цена -50%. Новая , видовая 3х комн в ЖК River Hall - без комиссии Супер локация , в центре города .В доме супермаркет , парковка и магазины , до остановки транспорта 5 мин пешком . Дом введен в эксплуатацию, лифты работают , есть возможность делать свежие ремонты . Квартира площадью 65 м2 . Расположена на 10/18 этажа , имеет панорамный вид на р.Днепр и набережную . Право собственности оформлено - документы на руках . + есть возможность за недорого купить подсобку на этаже . Компания : Агентство недвижимости Дилайн

Українська вул., 444
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира вільного планування. Санвузол суміжний. Ремонт після будівельників. Система опалення індивідуальна електро. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід. Квартира не мебльована. Право власності оформлено. Будинок ОСББ. Житловий фонд від 2021 року. Є консьєрж, ліфт, пожежна сигналізація, паркувальне місце, охорона території, вантажний ліфт. Квартира розташована в центрі міста, інфраструктура в радіусі 500 метрів. Є асфальтована дорога. Квартира має панорамний вигляд.

власник
Продаж квартири вулиця Українська 2 ж  Супер локація. ЖК RIVER HALL

Шукай квартиру по локації