Продам 3к.кв на 7 поверсі/9 по вул. Автозаводській на Пісках . S = 69 м2 Три окремі кімнати Балкон + лоджія( засклені МПЗ) Всі вікна МПЗ Зроблено ремонт з заміною усіх комунікацій та проводки, окрім підлоги та стін на кухні иа в коридорі. Продаж з меблями та технікою Є автономне електроживлення, на випадок відключень світла. Поруч є усе необхідне , магазини, ТЦ, спорткомплекс, зупинки транспорту, садочок, школа, ринок . Зручна локація! Телефонуйте, домовимося про перегляд!

Автозаводська вул., 30

Пропонуємо до продажу 3 кімнатну квартиру по вул. Автозаводська, зупинка Ромакс. На 5 поверсі 9 ти поверхового житлового будинку. ОСББ. Охайний підʼїзд та прибудинкова територія. Квартира в житловому стані. Майже всі меблі залишаються новим власникам. Для третьої кімнати закуплений лінолеум та плінтуса. Один власник.

Автозаводська вул., 40
Апартаменти за донат 300 грн
Збираємо 150 млн на «Дронопад» і розігруємо апартаменти від Креатор-Буд

Пропоную до продажу 3-х кімнатну квартиру розташовану на 2-му Південному мікрорайоні м.Запоріжжя по вул. Автозаводська.Квартира знаходиться на 7-му поверсі 9-ти поверхового будинку. Квартира з гарним плануванням, потребує ремонту.В квартирі є балкон та лоджия, санвузол роздільний, вікна в кімнатах, на балконі та лоджії замінені на металопластикові.В одній кімнаті встановлено кондиціонер. Будинок ОСББ, чистий підїзд, доглянута прибудинкова територія. Роташування будинку зручне, поруч вся необхідна інфраструктура. По всім питанням звертайтесь за вказаним телефоном.

Автозаводська вул., 42
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

До продажу пропонується трикімнатна квартира в центрі 3-го Південного мікрорайону. Знаходиться по вул. Автозаводська (зупинка Ромакс). Всі обʼєкти інфраструктури в кроковій доступності. Квартира на комфортному 5 поверсі 9-ти поверхового житлового будинку. Стан добрий. Меблі частково залишаються новим власникам. М/п вікна, балкон засклений, утеплена. 2 кондиціонера. Лічильники на світло/вода/газ. Є тамбур та кладова на поверсі. Будинок ОСББ. Чистий та охайний підʼїзд з ремонтом, доглянута прибудинкова територія. Квартира вільна, документи готові до продажу. Торг реальному покупцю.

Автозаводська вул., 42

Пропонується до продажу 3-х кімнатна квартира Піски, Автозаводська (2й Південний) Розташування на 5-му поверху 9-ти поверхівки В квартирі зроблений частково ремонт, є велика лоджія та балкон Тепла, не торцева, вікна виходять на подвіря Поруч з будинком багато паркувальних місць В кроковій доступності школа, дитячий садок, ринок, аптеки та супермаркети Інфраструктура: школа, дитячий садок, АТБ, Сільпо

Автозаводська вул., 40

Квартира готова до заселення. Всі меблі та побутова техніка залишаються новим господарям. Квартира в чудовому районі, ідеально підходить для комфортного проживання. Всі меблі та побутова техніка залишаються новим господарям. Будинок з ОСББ. Гарне місце розташування: поряд зупинки транспорту, супермаркети, ринок, дит.садок, школа, банки, аптеки. Є 2 засклених балкони.

Володимира Українця вул. (Новокузнецька вул.), 12, Коммунарский, Запоріжжя, Запорізька 30000.0 USD

Квартира має планування кухня-студія, окремі спальня та дитяча. Виконано сучасний ремонт, включаючи повністю нову мідну проводку з автоматами на всі кімнати. Квартира утеплена зовні. В квартирі є вода, газ, опалення. Встановлені лічильники. Продається з меблями та технікою, як показано на фото. Будинок панельний (ОСБ). Зручне місце розташування: поруч ринок, АТБ, аптеки. У пішій доступності парк, школа та абсолютно вся інфраструктура.

Володимира Українця вул. (Новокузнецька вул.), 12, Коммунарский, Запоріжжя, Запорізька 45000.0 USD

У квартирі виконано дуже якісний ремонт. Планування квартири передбачає окремі кімнати, кухню-вітальню. Всі комунікації замінені. Вікна двокамерні склопакети. Квартира стильна та красива, новий ремонт. Замінено всі комунікації. Окремі автомати на освітлення, розеткові групи, силові електроприлади, також кімнатами. Встановлено бойлер на 100л. Всі меблі виготовлені під індивідуальне замовлення. Є вбудована шафа. Якісна техніка: посудомийна машина, пральна машина, холодильник side by side, 3 кондиціонери. На балконі винесено батарею, на лоджії-тепла підлога, розширені та утеплені. Є вбиральня, багато місця для зберігання. Квартира розташована біля 103 школи. Встановлено відеодомофон, сигналізація. Дуже багато освітлення.

Продам 3х комнатную квартиру с качественным ремонтом на Песках по ул. Автозаводская

Простора, сучасна 3кімнатна квартира з вишуканим дизайнерським ремонтом, виконаним в спокійних тонах з високоякісних матеріалів у 2017 та 2023 роках. Планування роздільне. Стан ремонту - авторський проект, використані ламінат, натяжна стеля, шпалери, італійський кафель. Квартира має індивідуальне опалення від 2хконтурного котла. Є газ. Встановлені лічильники. Квартира продається з повним наповненням: технікою (2 плазми Samsung, 2 кондиціонери Midea, пральна машинка Bosch, духова шафа, газова поверхня, витяжка), меблями (2 шафи-купе, вбудовані кухонні меблі, двоспальне ліжко, великий диван), сантехнічним обладнанням (ванна, умивальник, тропічний душ, унітаз), а також люстрами, світильниками та гардинами. Пропонується для продажу. Ідеальний варіант для комфортного проживання. Будинок розташований у житловому фонді 2011-2020-х років. В будинку є консєрж, нічна охорона, територія огороджена та доступна за особистими ключами. Облаштовано дитячий майданчик. Передбачено паркомісце. Розвинена інфраструктура району: поруч зупинка транспорту, безліч магазинів (включаючи продуктові), ринок, спортивні клуби - все у пішої доступності. Поруч зелена зона та річка Дніпро. Квартира розташована на 7 поверсі 10-поверхового будинку з шикарним краєвидом. Встановлено Wi-Fi, кондиціонер, балкон, лоджія, ванна, ліфт. Вхід на територію будинку під особисті ключі.

ПРОДАЖ 3к.кв., VIP, евроремонт, з меблями, Южний мкр-н..

власник
Продаж 3к Квартира Автозаводська вулиця

Шукай квартиру по локації