Квартира має 3 великі кімнати, 2 санвузли (у більшому санвузлі нещодавно зроблено ремонт), 2 лоджії та складське приміщення на поверсі. Є свіжий косметичний ремонт, квартира готова до заселення. Планування зручне, кімнати світлі та просторі. Будинок має власну котельню на даху, що гарантує стабільне тепло та гарячу воду незалежно від міських служб. Квартира мебльована. Обява від власника, без комісії. Будинок якісний та добротний, зданий 16 років тому. Він має товстіші стіни, ніж більшість новобудов у місті, що забезпечує відмінну тепло- та шумоізоляцію. У будинку є цілодобовий консьєрж, два ліфти (вантажний та пасажирський), чистий і доглянутий підїзд. Територія має відеоспостереження та охорону. Будинок розташований у престижному районі Богунія з відмінною транспортною розвязкою. Зупинка громадського транспорту знаходиться всього за 1 хвилину пішки. Поруч є школи, садочки, магазини, аптеки та все необхідне для життя. Квартира має великий відокремлений тамбур згідно всіх правил безпеки.

власник
Продається чудова 3-кімнатна квартира в гарному, добротному будинку

Квартира має кухню-студію та 2 окремі кімнати, що відповідає роздільному плануванню. Виконано якісний дизайнерський ремонт з новими комунікаціями, мідною електрикою та теплою підлогою. Двері прихованого монтажу додають сучасності інтерєру. Квартира повністю готова до проживання, залишилось обрати меблі під себе. Система опалення централізована. В квартирі встановлено 2 бойлери для забезпечення гарячою водою. Є підведення газу, централізований водопровід та електрика. Також є асфальтована дорога, вивіз відходів. Кухня обладнана технікою Whirlpool. Квартира повністю готова до проживання, але меблі потрібно обрати під себе. Продаж квартири. Будинок цегляний. Квартира розташована в районі Панчішної фабрики. Квартира має власний підвал. Встановлено теплу підлогу та двері прихованого монтажу. Є окрема постірочна.

ТОП 3-к квартира 65 м² з дизайнерським ремонтом | Заїжджай і живи

Пропонується простора 3-кімнатна квартира з якісним авторським ремонтом, виконаним у натуральних класичних теплих відтінках. Офіційний дизайн-проєкт, продумані планувальні рішення та сучасна естетика. Квартира робилась для себе, без компромісів у якості. Планування роздільне, 3 окремі кімнати. Стан ремонту - авторський проект, євроремонт. В квартирі повністю оновлено: нова сантехніка, труби та всі комунікації. Грамотно розведене опалення, сучасні радіатори. Нова електрика: мідні кабелі, автоматика, лічильники, продумана система розеток. Газ підключено. Система опалення централізована. Встановлено два бойлери по 80 л. Кухня обладнана шафами до стелі, продуманими системами зберігання, висувними ящиками та прихованими шафами, скляним сервантом на всю висоту, дизайнерською безшумною витяжкою, варильною поверхнею, духовою шафою, посудомийною машиною 60 см та великим холодильником. Уся техніка Whirlpool. Ванна кімната має інсталяцію, теплу підлогу, душову кабіну, гігієнічний душ. Фінальні меблі - на вибір майбутнього власника. Право власності, будинок зданий. Можливий продаж по спецкоштах. Будинок цегляний, типу "Чешка", клас житла - комфорт. В квартирі є власний облаштований підвал, окрема постірочна, гардероб. Передбачено паркувальне місце. Квартира розташована в районі Панчішної фабрики. Поруч є школа, дитсадок, зупинки громадського транспорту, супермаркет. Квартира має теплу підлогу (кварц-вініл та керамічна плитка), сучасні радіатори, лаконічний плінтус. Двері скритого монтажу. Стеля з чорною окантовкою та вмонтованими карнизами. Розширена скляна вихідна група на балкон. Якісна вентиляція у ванній кімнаті. Панорамні вікна.

Продаж 3 кімнатної квартири/ Єроремонт/ цегла/ р-н Панчішної фабрики

Обрати розташування квартири

Популярні запити

Шукай квартиру по локації