Квартира є пентхаусом. Санвузол роздільний. Ремонт після будівельників. Квартира має централізоване опалення, центральну каналізацію, газ і центральний водопровід. Квартира здається без меблів і мультимедіа. Квартира розташована в новобудові приватного сектору, побудованій у 2011-2020-і роки. Квартира має балкон, лоджію, господарське приміщення і комору.

власник
Продається 6-ти кімнатна квартира, заг.площа 147,8 кв.м ЖК ТОВ Надія

Квартира має роздільне планування. Частково зроблений ремонт, але зручностей немає і потрібні додаткові роботи. Провідені вода, світло та каналізація. Опалення індивідуальне електричне. Квартира вільна і продається недорого. Підійде переселенцям, які внаслідок війни втратили житло і не мають коштів на дорогі квартири. Квартира розташована в хрущовці біля Глибоцького РЕМу. Є комора. Квартира знаходиться в Глибоці. Є фото реальні.

власник
Бʼюджетна квартира в Глибоці

Квартира має роздільні кімнати, обєднаний санвузол, лоджію, суміщену з кімнатою. Євроремонт. У квартирі автономне газове опалення. Є центральний водопровід, електрика, центральна каналізація та вивіз відходів. Квартира продається. Будинок збудований у 80-90-і роки. Є один підїзд, підвал, господарські приміщення та прибудинкова ділянка для клумби чи городчика. Поблизу є паркувальне місце. Квартира розташована в селищі Глибока, Чернівецької області. Є асфальтована дорога. Квартира сонячна та затишна. Є балкон.

власник
3-кімнатна квартира
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира в стані від забудовника. Стіни шпакльовані, залито чорнову стяжку. Є підвал та гараж. Підведені комунікації: світло та газ. Квартира продається. У вартість входять підвал та гараж. Квартира розташована в житловому фонді 2011-2020 років. Є перший поверх площею 100 кв.м. та ще 100 кв.м. гаража.

власник
Продаж 3к квартири 100 кв. м +100м2 гараж на вул. Бойко Івана
Дізнавайся першим про нові квартири

власник
Продаж 2к Квартира І. Бойка вулиця

Популярні запити