Продаж 2к квартири в престижному ЖК «Династія». Без комісії. Адреса: м. Київ, Солом’янський район, вул. Василя Липківського, 37В Правий берег РОЗГЛЯДАЄМО ДЕРЖПРОГРАМИ (БЕЗГОТІВКА) Квартира розташована на 9 поверсі 16-поверхового монолітно-каркасного будинку бізнес-класу. (забудовник – Ковальська) Площа квартири: • Загальна – 77 м² • Житлова – 35 м² • Кухня – 12 м² • Висота стель – 2.7 м Планування квартири: • Простора кухня з виходом на лоджію • Дві окремі кімнати • Роздільний санвузол • Просторий коридор з можливістю облаштування гардеробу • Дві великі лоджії (не засклені) Квартира світла та простора, в житловому стані, з можливістю реалізувати індивідуальний дизайнерський проєкт. Про ЖК «Династія»: Сучасний житловий комплекс бізнес-класу, побудований у 2018 році. Закрита територія, цілодобова охорона, відеоспостереження, система контролю доступу, власна сервісна компанія. Є підземний паркінг, гостьові стоянки, дитячі та спортивні майданчики, зелені зони відпочинку. На перших поверхах розташовані комерційні приміщення: продуктові магазини, аптеки, кав’ярні, салони краси, відділення банків. Інфраструктура: • 5 хв пішки до метро Вокзальна • 10 хв до центру міста • Поруч дитячі садки, школи, фітнес-клуби • Зручна транспортна розв’язка • Поблизу ТРЦ Ультрамарин, Планета Кіно, McDonald’s Ціна: 129 999 у.о. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами, безготівковий розрахунок 1) Єоселя (Є-оселя), Євідновлення, Сертифікат 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280 , 719, держмолодь кредит та інші ) Новобудова, Без ремонту, Видова, Велика кухня, Великий балкон, Підземний паркінг. Новострой, Без ремонта, Видовая, Большая кухня, Большой балкон, Подземний паркинг.

можливий продаж по єОселя
Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 37-В

Без комісії Плачу комісію рієлторам Податки і нотаріус вже включено у вартість. Є повний відео огляд Продаж 3к квартири Жк Династія вулиця Липківського 37 В закрита територія, охорона,консьєрж. Видова! Дуже світла, простора трикімнатна квартира 3 ліфти, приємні сусіди! Найкраще планування в комплексі. Квартиру робили для себе - тут продуманий кожен метр квадратний, мінімум коридору - максимум корисної площі. У квартирі є все необхідне – заходь та живи (фото відповідають дійсності): - 2 окремі спальні - 2 санвузла - окрема гардеробна - дуже простора кухня і вітальня - обідня зона біля вікна Квартира оснащена всією необхідною технікою (2 кондиціонери, телевізор, прально-сушильна машина, бойлер і вся вбудована кухонна техніка) і меблями (ліжко , комфортний розкладний диван, вбудовані шафи . Квартира оснащена електричною теплою підлогою ( коридор , кухня , сан вузол ) тож температуру в квартирі легко регулювати на свій смак. Документи готові до продажу (документам понад 3 роки). Будинок, новий і при цьому обжитий, люди почали заселятися у 2018 році Всі вікна виходять на схід (спальня східно-південна), що дозволяє почувати себе дуже комфортно і підтримувати оптимальну температуру всередині Квартира звільнена від речей і готова до перегляду. 1)сантехника: вана раковина + унітаз Villeroy & Boch 2)змішувачі hansgrohe у ванній і раковині 3)стиральна + сушильна машина LG 2 в 1 4) 2 плазми LG 32 і 55 дюймів 5) вбудована посудомийка Whirlpool 6) встроєнний холодильник Liebherr 7) всі підвіконня і стільниця на кухні з мрамору 8) в спальні і дитячій підлога з паркетної доски (дуб) 9) вікна всі замінені з напиленням з берігаючим ефектом (Rehau) 10) люстра на кухні під замовлення з німеччини 1000 евро. 11) біокамін на кухні під плазмою 12) два балкони застіклені 13) є кладовка для продуктів 14). є EcoFlow У будинку встановлено генератор на ліфти, опалення та воду. Загальна площа – 82м2. Поверх – 11/24. Вартість – 179.000 $, можливий торг. Кількість кімнат – 3. Є всі необхідні меблі та техніка. До метро «Вокзальна» 20 хвилин пішки. До центру 5 хвилин машиною. Сам будинок знаходиться під цілодобовою охороною 24/7. Поряд школа №115, Міністерство захисту довкілля, спортивний майданчик, інститут модернізації, державний університет телекомунікації, поряд є абсолютно все. В самому ЖК Династія також є суши бар, ресторан, стоматологія, рекламна агенція, фотостудія, тренажерний зал, клініка дерматології, салон дверей, дитячий садок, футбольний і баскетбольний стадіони тощо. Поряд ліс. Є також бомбосховище. Територія повністю закрита і охороняється Можна зняти місце у підземному паркінгу за окрему вартість. Шикарне місце розташування та добре розвинена інфраструктура. Зацікавив обєкт? Телефонуйте, пишіть – покажемо. Звертайтесь, будемо раді допомогти. #4621

можливий продаж по єОселя
генератор
Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 37

Двокімнатна квартира в сучасному Житловому комплексі Династія вул. Метрополита Василя Липківського 37Б. 71 кв.м. 26 поверх/ 26 пов. Підлога плитка гранітокераміка, є підігрів підлоги в санвузлах. Туалет з бойлером. Окремо ванна кімната. Зал з кухнею, дві спальні кімнати. Ремонт високоякісний виконаний на 95 %, без меблів. Встановлено пожежну та охоронну сигналізацію, кондиціонери, бойлер. Зараз використовується як офіс.

Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 37-Б
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира в центрі з дизайнерським ремонтом 2025 року! Продається стильна квартира в самому серці столиці — вулиця Липківського, 37в, Солом’янський район. Розташована на останньому поверсі 25-поверхового монолітно-каркасного будинку у сучасному ЖК «Династія» з закритою територією, власною інфраструктурою та охороною 24/7. Інфраструктура комплексу: кафе, кондитерські, продуктові магазини, дитячий садок, ресторан, салон краси, спортзал, підземний паркінг та гостьова паркова у дворі, двір зачинений і під охороною з системою контролю доступу. Обслуговування комплексу здійснюється на найвищому рівні: власна газова котельня, три ліфти на кожен під’їзд, генератор на випадок відключення електроенергії для живлення критичної інфраструктури, консьєрж, домофонія. Поруч — Солом’янський парк, школи, дитячі садочки, супермаркети «Ультрамаркет» «Новус» та інші. До станції метро «Вокзальна» — 15 хвилин пішки, зручна транспортна розв’язка. Загальна площа 55,6 кв.м. Висота стель в квартирі 4м.!!! Кухня вітальня з диваном що розкладається. Спальня з двоспальним ліжком, мастер-ванною та гардеробною. Окремо санвузол з господарською зоною з прально сушильною машиною та душовою, великим бойлером з Wi-Fi. Всі меблі виготовлені на замовлення. Встановлена вбудована техніка «GORENJE»— варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина, холодильник з морозильною камерою та прально-сушильна машина. Потужний кондиціонер «DAIKIN». Двері прихованого монтажу висотою 2,4 м. Підлога вітальні та санвузли оздоблені іспанською плиткою та мають електро підігрів, підлога спальні паркетна дошка. Передбачено встановлення приладу безперебійного живлення. Два балкони. Без комісії.

генератор
Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 37-В
Дізнавайся першим про нові квартири

Продається простора видова 3-кімнатна квартира в ЖК «Династія», вул. Липківського, 37-В Пропонуємо вашій увазі затишну та сучасну квартиру в чудовому житловому комплексі. Закрита територія, охорона, консьєрж, доглянута прибудинкова територія. Основні переваги квартири: • Світла та простора з панорамними видами. • Ідеальне планування: мінімум коридорів — максимум корисного простору. • Повністю укомплектована меблями та технікою, готова до заселення. Характеристики квартири: • 2 окремі спальні; • простора кухня-вітальня з обідньою зоною біля вікна; • 1 санвузол; • гардеробна кімната; • 2 засклені балкони; • кладова для зберігання продуктів; • мармурові стільниці та підвіконня; • підлога з дубової паркетної дошки у спальнях; • вікна Rehau з енергозберігаючим напиленням; • сантехніка Villeroy & Boch, змішувачі Hansgrohe; • прально-сушильна машина LG 2-в-1; • вбудована посудомийна машина Whirlpool; • холодильник Liebherr; • 2 телевізори LG (32’’ та 55’’); • біокамін на кухні під плазмою; • електрична тепла підлога (коридор, кухня, санвузол); • два кондиціонери; • дизайнерська люстра з Німеччини (вартістю 1000 євро). Будинок новий, заселений із 2018 року, із сучасною інфраструктурою та приємними сусідами. Додатково: в ЖК є підземний паркінг (ціна за оренду паркомісця приблизно 6000 грн) Ця квартира створена для тих, хто цінує комфорт, якість та затишок. Готові документи, квартира готова до перегляду.

Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 37-В

ПРОДАЖ КВАРТИРИ В ЖК "Adamant" Продається вишукана трикімнатна квартира, що поєднує сучасний комфорт і елегантний дизайн, створюючи ідеальні умови для життя. Вона розташована в Києві, в престижному житловому комплексі Adamant. Квартира має три кімнати, дві гардеробні та два санвузли. Площа квартири покрита плиткою з підігрівом, що забезпечує комфорт у будь-яку пору року. Простора вітальня має великі вікна, через які кімната наповнюється природним світлом. Вона має відкрите планування, що включає зону для відпочинку та обідню частину. Це створює відчуття простору та затишку. Окрема кухня оснащена сучасною вбудованою технікою. Стільниця і обідній стіл виконані з натурального каменю, що надає кухні розкішного вигляду та підвищує її функціональність. Робочі поверхні з каменю стійкі до зношування та легко доглядаються. Також у квартирі є дві затишні спальні. Одна з них вільного призначення, а тому може бути використана як дитяча або кабінет. Два сучасно обладнані санвузли забезпечують максимальний комфорт. Один з них оснащений ванною.. В обох санвузлах встановлені високоякісна сантехніка та підігрів підлоги. Додатково встановлений бойлер на 80 літрів, що забезпечує постійний доступ до гарячої води. Величезна гардеробна кімната при вході в квартиру дозволяє зручно зберігати речі та організувати простір. Безпека та комфорт забезпечуються охороною та контрольованим доступом на закриту територію житлового комплексу. Є підземний паркінг у будівлі в який можна потрапляти ліфтом. Поруч розташовані супермаркети, спортклуби, відділення Нової пошти, банки, салони краси тощо. Ця квартира в житловому комплексі Adamant – ідеальний вибір для тих, хто цінує сучасний комфорт, зручність та високий рівень життя в центрі столиці. Запрошуємо на перегляд. A5.717

Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 33-А

Пропонується на продаж чудова однокімнатна квартира в ЖК Династія. Дуже затишна, не високий 5 поверх, гарний вид на парк. В квартирі зроблено ремонт в світлих тонах, повністю облаштована меблями та технікою: бойлер, когдиціонер, пральна машина, холодильник, посудомийна машина. Чудовий варіант для життя або під оренду.

Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 37-В

Ексклюзив! Затишна квартира з ремонтом у серці Соломянського району. Якісний будинок із закритою територією та інфраструктурою - все під рукою. У квартирі зроблено перепланування, щоб виділити 2 окремі спальні, які легко можна меблювати під інше призначення. Вся техніка лишається новому власнику. У двох найближчих кварталах є супермаркети, школа, садочок, аптека, банк, басейн, кінотеатр, боулінг, кафе, ресторани. Підходить під орендний бізнес (наразі є орендар). Готові до переглядів у зручний час! Эксклюзив! Уютная квартира с ремонтом в сердце Соломенского района. Качественный дом с закрытой территорией и инфраструктурой - всё под рукой. В квартире выполнена перепланировка, чтобы выделить 2 отдельные спальни, которые легко можно меблировать под другое назначение. Вся техника остаётся новому собственнику. В двух ближайших кварталах есть супермаркеты, школа, садик, аптека, банк, бассейн, кинотеатр, боулинг, кафе, рестораны. Подходит под арендный бизнес (есть текущий арендатор). Готовы просмотрам в удобное для вас время!

можливий продаж по єОселя
Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 37-Б

Без комісії. Продаж 1К квартири з шикарною терасою в сучасному ЖК Династія по вул.Липківського 37В. Загальна площа 59,4 кв. 17/25 поверхового будинку 2018 р. Квартира в комфортному житловому комплексі з закритою територією та підземним паркінгом. Зроблено новий базовий ремонт: електрика, сантехніка, вікна, двері, стелі, стіни, підлоги. Генератор на ліфт, воду і опалення на випадок відключень. Один власник, понад 3 роки, ніхто не прописаний, боргів немає. Переваги ЖК: Монолітно-каркасний будинок (забудовник - Ковальська). Закрита територія з охороною та консьєрж сервісом. Магазини, кафе, ресторани, дитячий майданчик на території ЖК. Підземний паркінг, що за потреби виконує функції укриття. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами, безготівковий розрахунок. 1. Єоселя (Є-оселя), Євідновлення, Сертифікат 2. Житло для ВПО та військових (постанова 280 та інші) Телефонуйте та приходьте на перегляди. Ціна 89 000 у.о. Без %

Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 37-В

Продаж квартири, ЖК Adamant, Соломянський р-н, вул. Липківського. Продається вишукана квартира в комплексі бізнес класу, що поєднує комфорт і елегантний дизайн.. Квартира має простору кухню вітальню, дві окремі спальні кімнати, дві гардеробні та роздільний санвузол. Кухня оснащена сучасною вбудованою технікою. Стільниця і обідній стіл виконані з натурального каменю. Техніка надійних світових виробників. Додатково встановлений бойлер на 80 літрів, що забезпечує постійний доступ до гарячої води. Тепла підлога. Безпека та комфорт забезпечуються охороною та контрольованим доступом на закриту територію житлового комплексу. Є підземний паркінг у будівлі. Поруч розташовані супермаркети, спортклуби, відділення Нової пошти, банки, салони краси тощо. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує сучасний комфорт, зручність та високий рівень життя в центрі столиці.

Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 33-А

Квартира Вашої Мрії в ЖК Time: Життя Стилю та Комфорту Шукаєте ідеальну квартиру у самому серці Києва? Тоді ми маємо для вас найкращу пропозицію! Квартира з новим ремонтом, створеним під керівництвом дизайн-студії, чекає на свого щасливого власника в житловому комплексі Time від компанії «bUd development». Ваше майбутнє житло має багато переваг: - Функціональне планування, де кухня і вітальня поєднані в одну гармонійну зону. - Стильна спальня з вбудованою шафою для вашого комфорту та організації приміщення. - Вмісткий санвузол. - Гардеробна при вході для зручного зберігання Кухонна техніка бренду Bosh (холодильник, посудомийна машина, індукційна плита, духова шафа) допоможе вам готувати легко та ефективно. Пральна машина з функцією сушіння для вашого комфорту. Бойлер з двома тенами сухого типу для постійного гарячого водопостачання. Смарт ТБ Samsung 43 дюйми нового покоління для розваг та релаксу. Кондиціонування Cooper&Hunter для комфортної атмосфери будь-яку пору року. Ремонт в квартирі виконаний із використанням якісних натуральних матеріалів: Двері прихованого монтажу для сучасного дизайну. Паркетна дошка Німеччина у спальні. Плитка Іспанія. Програмована тепла підлога. Меблева фурнітура Blum для довговічності та комфорту. Трекове освітлення для створення атмосфери в кожному куточку. Іспанська сантехніка та змішувачі з термостатом для вашого зручного використання. Житловий комплекс Time від "bUd development" - це гарантія якості будівництва: Монолітно-каркасна технологія будівництва для міцності та надійності. Стіни з цегли та утеплення мінватою для енергоефективності. Підземний паркінг для вашого зручного зберігання авто. Закрита територія з системою охорони для вашої безпеки. Вантажний ліфт для комфортного переїзду. Розташування також не має рівних: Безліч магазинів у безпосередній близькості. Парк та Соломянська площа для активного відпочинку. Розвинена інфраструктура. Близькість до ділового центру Києва

можливий продаж по єОселя
Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 38

БЕЗ КОМІСІЇ!!! Продаж 1 к кв в новому ЖК Квартет.Квартира має раціональне планування з просторою кухнею-вітальнею та окремою спальнею.Суміжний санвузол.Виконано дизайнерський ремонт з використанням якісних матеріалів, сучасного точкового освітлення та LED-підсвітки. Встановлено бойлер та всі необхідні лічильники. У квартирі є кондиціонер.Система опалення централізована. Встановлені вбудовані меблі та техніка :варильна поверхня, духова шафа, бойлер, кондиціонер.ЖК "Квартет" - житловий комплекс закритого типу з цілодобовою охороною, відеоспостереженням, швидкісними ліфтами та доглянутою територією. У дворі є дитячий майданчик, зелені зони, підземний паркінг. Передбачений генератор для безперебійної роботи інженерних систем. У безпосередній близькості від ЖК розташовані магазини, кавярні, аптеки, школи. Зручна транспортна розвязка, до станції метро - пять хвилин пішки. Квартира має панорамні вікна . Встановлені лічильники на всі необхідні комунікації. Є швидкісний інтернет і Wi-Fi. Розглядаємо продаж по державним програмам! Продаж здійснюється за договором та ціною, узгодженою з власником, без комісії для покупця. ID: 90558

генератор
Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 16-А

Без комісії для покупця ! До Вашої уваги в продаж пропонується 1 кімнатна квартира ,загальною площею 42 м2, по вул. Митрополита Василя Липківського, 38 в ЖК бізнес-класу «Time» Солом’янський район. Дуже зручне планування. ЖК Time: стильна архітектура та доглянута територія ЖК з охороною та відеоспостереженням, двір зі спортивним і дитячим майданчиками, закритий для машин, обладнані місця для відпочинку. Поруч є гімназія, дитячі садочки, поліклініка, школа, банки, Солом’янський ландшафтний парк; ULTRAMARKET – 1 хвилина пішки, станції метро Вокзальна – 10 хвилин; до центру столиці – 10 хвилин на авто. Квартира знаходиться на комфортному 8/25 поверсі, вікна на дорогу та площу, гарне розташування. Надам фото та відео в особисті. Є можливість викупити або орендувати паркомісце на мінус першому поверсі, що додає комфорту та впевненості в особистій безпеці. Із задоволенням запрошую на перегляд. З повагою , Наталія!

Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 38

Без комісії для покупця! Продаж просторої квартири в Соломянському районі столиці у цегляному будинку бізнес-класу, 2011 року побудови по вулиці Митрополита Липківського, 18. Квартира 151 м2 розміщена на 7-му поверсі. Є дизайн-проєкт та розпочато його реалізацію, зокрема здійснено заміну вікон на вікна з алюмінієвим профілем та задля оптимізації простору - демонтаж міжкімнатних перегородок (не несучих конструкцій!) . В будинку: два ліфти (пасажирський і вантажний), консьєрж, відеонагляд, підземний паркінг з інтернетом та санвузлом (слугує укриттям при повітряних тривогах). Розвинена інфраструктура. Поруч центральний залізничний вокзал, магазини, аптеки, пологовий, лікарня. До червоної гілки метро - 14 хв. пішки або 5 хв. на авто. Розглянемо безготівковий розрахунок, продаж за державними програмами. Запрошуємо на перегляд. Ціна 176 000 у.о. без комісії для покупця

можливий продаж по єОселя
Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 18

Твоя нова історія починається тут — 2-кімнатна квартира в ЖК «TIME», де стиль, простір і перспективи зливаються в одне ціле. генератор У самому серці Солом’янки, в елегантній малоповерховій секції на 4-му поверсі з 8-ми, чекає на тебе 75 м² свободи, яку ти наповниш сенсом та стилем Продумане планування: — простора кухня-вітальня для затишних ранків і вечорів із близькими — дві окремі спальні — для сну, дитинства чи творчості — два санвузли — коли комфорт має значення — гардеробна — щоб нічого зайвого — лоджія — для кави, книжок і роздумів 🛠 Квартира без ремонту — чистий аркуш для твого ідеального інтер’єру. Мінімум компромісів — максимум реалізації задуманого. ⠀ 🏙 Житловий комплекс «TIME» — це: ✔️ Стильна архітектура, що запам’ятовується ✔️ Безпека 24/7 — охорона, відеонагляд, закритий двір ✔️ Сучасна інфраструктура в кроковій доступності — NOVUS, школи, садочки, спортзал ✔️ Тиша малоповерхової секції + зручне сполучення: 7 хв до метро «Вокзальна» ✔️ До центру 10хв ✔️ Парк імені Миколи Зерова та солом’янський ландшафтний парк в пішій доступності ✔️ Підземний паркінг, дитячі майданчики, зони відпочинку 💼 Для життя або інвестиції — квартира має величезний потенціал під довгострокову оренду. Високий попит у локації — центр поруч. 📲 Телефонуйте— та записуйтесь на перегляд, можливо це саме те що ви шукали

можливий продаж по єОселя
генератор
Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 38-А

Продам однокімнатну квартиру ЖК "Династія", вул. Митрополита Липківського, 37Б, Соломянка, Соломянський район. Загальна площа 52м2. Поверх 11. Функціональне планування: - кухня з балконом, - спальна кімната з зоною під кабінет - гардеробна - санвузол з ванною Квартира укомплектована всією необхідною технікою та меблями. ЖК "Династія" має закриту територію, консьєрж сервіс, охороною, підземний паркінг. Поряд метро Вокзальна, Університет.

Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 37-Б

Ваша мрія втілена: дизайнерська студія біля метро «Вокзальна»! Продається ексклюзивна 2-кімнатна квартира на 17 поверсі 17-поверхового монолітно-каркасного будинку за адресою: вулиця Василя Липківського, 18. Це не просто квартира, а втілення мрії про ідеальне житло з дизайнерським ремонтом, розташоване в одній з найзручніших локацій Києва! Власники створювали цей простір для себе, тому тут виконаний дизайнерський ремонт найвищої якості. Вдале перепланування обєднало кухню та кімнату у простору студію, водночас залишаючи окрему затишну спальню. Санвузол також просторий та функціональний. Новому власнику залишаються всі якісні меблі та техніка, що дозволяє одразу насолоджуватися життям без зайвих турбот. Високі стелі додають простору та світла. Будинок має закриту територію, відеоспостереження та власну котельню, що гарантує тепло та мінімальні комунальні платежі. Тут працюють два ліфти, є підземний дворівневий паркінг, який слугує також бомбосховищем, та консьєрж-сервіс. Локація — одна з найзручніших у місті! До метро «Вокзальна» всього 10 хвилин пішки, а поруч з будинком – зупинки громадського транспорту, що дозволяє швидко дістатися будь-якого куточка столиці. Інфраструктура району вражає: буквально за 50 метрів розташовані чотири мережеві супермаркети («Новус», «АТБ», «ЕКО-Маркет», «Ультра-Маркет»). Двічі на тиждень прямо під будинком працює виїзний ринок, а у вихідні — виїзний ринок за 100 м. Прямо через дорогу знаходиться престижна школа, безліч дитячих садків, спортивних та футбольних майданчиків, басейнів, спортивних центрів та ТРЦ. У пішій доступності – мальовничі парки ім. Островського та Солом’янський гай, Солом’янський ринок. До центру міста всього 9 хвилин! Ціна 99 900 або найкраща пропозиція. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном. Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертифікат на зруйноване житло З нами безпечно, якісно, вигідно!

Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 18

Продаж 2-кімнатної квартири з терасою у ЖК “Династія”! Уявіть: ранок, ви виходите на власну терасу з горнятком кави, а перед вами – панорама міста. Тут тиша й простір, навіть на 17-му поверсі відчувається легкість та свобода. Особливості квартири: Стильний дизайнерський ремонт, де кожна деталь продумана Узаконене перепланування – максимум зручності передпокій, простора кухня вітальня, спальня, кабинет та тераса Тераса для ваших затишних вечорів і сонячних ранків Меблі та техніка – все готово, аби ви могли просто заїхати та жити Генератор у будинку – комфорт завжди з вами До метро «Вокзальна» 20 хвилин пішки. До центру 5 хвилин машиною. Сам будинок знаходиться під цілодобовою охороною 24/7. Поряд школа №115, Міністерство захисту довкілля, спортивний майданчик, інститут модернізації, державний університет телекомунікації, поряд є абсолютно все. В самому ЖК Династія також є суши бар, ресторан, стоматологія, рекламна агенція, фотостудія, тренажерний зал, клініка дерматології, салон дверей, дитячий садок, футбольний і баскетбольний стадіони тощо. Поряд ліс. Є також бомбосховище. Територія повністю закрита і охороняється Можна зняти місце у підземному паркінгу за окрему вартість. Шикарне місце розташування та добре розвинена інфраструктура. 152000 у.о. без комісії при умові відсутності дублів по рекламі. Бачу дубль від АН: хочу 5%, мене не турбує,що то не Ви особисто рекламуєте. Ключі у нас покажемо у зручний для Вас час.

можливий продаж по єОселя
Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 37-В

🌟 УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ! Двокімнатна квартира мрії з паркомісцем та коморою в престижному ЖК “Time” — для тих, хто цінує комфорт, якість і стиль. 🏡 Ідеальний варіант для життя або інвестування! Квартира у стані від забудовника – з уже готовим дизайнерським проєктом (робилася «для себе», з любов’ю та смаком). Ви можете втілити свою мрію про ідеальний інтер’єр без зайвих витрат на розробку! 🔹 Простора кухня-вітальня — серце квартири 🔹 Два санвузли — максимум зручності 🔹 Панорамні вікна – багато світла та відчуття простору 🔹 Східно-південна сторона – сонячно та затишно 🔹 Середній поверх – оптимальний варіант для комфорту 🔹 Централізоване опалення, встановлено генератор 🔹 В будинку створено ОСББ – усе під контролем 🛡️ Комплекс бізнес-класу: • Підземний паркінг, • Відеоспостереження та охорона 24/7 • Закрита територія, • Дитячий майданчик 📍 Локація – одна з найзручніших у місті! У пішій доступності: • парк ім. Островського, Солом’янський гай • дитячі садки, школи, магазини, спортзали • Солом’янський ринок • Зупинки транспорту, метро “Вокзальна” – 15 хв пішки • до центру – всього 9 хвилин! ✨ Ця квартира — не просто нерухомість, а можливість жити в гармонії з містом, комфортом і собою. Не проґавте шанс! Вартість квартири, паркомісця і комори $ 200 000 Ключі на руках, опереативний показ! Квартира варта уваги!

генератор
Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 38

Пропонується на продаж 4-кімнатна квартира в цегляному будинку. Виконаний свіжий ремонт, обладнана всіма необхідними меблями та технікою (посудомийка, бойлер, кондиціонер, пральна машина, газова плита, електрочайник, духовка, телевізор, холодильник). Планування: - Кухня-вітальня - Основна спальня - кабінет - дитяча спальня - гардеробна - роздільний санвузол (ванна) - Засклений великий балкон - Сауна Розкладний диван, велике ліжко з якісним матрасом. Панорамні вікна з прекрасним видом на місто. Будинок цегляний, охайний підʼїзд, 2 ліфти, відеоспостереження, домофон. Є вулична парковка, місця майже завжди є! Також є платний паркінг навпроти будинку біля Новусу, 30 грн./доба. Не дорогі комунальні платежі. В будинку є укриття. В наявності є відеогляд - відправлю за запитом. Квартира готова до заїзду. Продається у стані, як на фото. Перегляди в зручний для Вас час!

Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 23

Пропонується до продажу квартира в ЖК "Династія", вул. Митрополіта Василя Липківського, 37Б. Простора квартира з якісним дизайнерським ремонтом, зручне та продумане планування, загальна площа 86 кв.м: кухня-вітальня - 16,3 кв.м спальня - 24 кв.м дитяча кімната - 19,4 кв.м санвузол 1 - 5,3 кв.м санвузол 2 - 2,6 кв.м коридор - 14 кв.м гардеробна -4,5 кв.м У квартирі виконано дизайнерский ремонт з якісних матеріалів. Квартира укомплектована усіма необхідними меблями та побутовою технікою. Багато місця для зберігання речей, гардеробна, є підігрів підлоги. Все що є в квартирі - залишається. На поверсі 3 квартири, швидкісні сучасні ліфти. В будинку встановлено генератор на ліфти та воду. У власності є місце в підземному паркінгу. ЖК "Династія" - закритий комплекс зі своєю прибудинковою територією та власною розвиненою інфраструктурою: дитячі та спортивні майданчики, кав"ярні-кондитерські, ресторан, продуктові магазини, зоомагазин тощо. Охорона комплексу, консьєрж. Поруч школи, садочки, в пішій доступності Соломянський парк. Гарна транспортна розвязка, ст. метро "Вокзальна" - 15 хвилин. пішки. Документам більше 3 років.

генератор
Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 37-Б

ЖК Квартет вул.Липківського (Урицького), 16б Продаж 1-кімнатної квартири, стан - без оздоблення. Квартира не кутова, вікна виходять на «Ультрамарин» та центр міста. ЖК бізнес класу з підземним паркінгом. До центру 5 хвилин на машині, до метро Вокзальна 5 хвилин пішки.

Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 16-В

До вашої уваги продається пентхаус в житловому комплексі бізнес класу "Time". Багатоквартирний житловий комплекс «Time» в Києві знаходиться за адресою вулиця Василя Липківського, 38. Новобудова розташована в Соломянському районі столиці. Два рівня та панорамні вікна з неймовірним видом на центр міста. Загальна площа - 162 м2. Перегляд за домовленістю. До найближчої станції метро «Вокзальна» менше ніж два з половиною кілометри. Поруч є гімназія, дитячі садочки, поліклініка, школа, банки, супермаркети і торгові центри. «Тайм» – житловий комплекс, який відноситься до нерухомості бізнес-класу. Відмінну міцність і довговічність будівель гарантує монолітно-каркасна технологія, що застосовується в ході будівництва. Комплекс споруджується з використанням сертифікованих матеріалів, що відповідають кращим світовим стандартам. На нижніх поверхах кожного будинку передбачені кімнати для візків та велосипедів, а також комори для зберігання речей. У комплексі є дитяча кімната, кафе і ресторан. Перший рівень (25 поверх) - кухня; - велика вітальня; - комора. Другий рівень (26 поверх): - 2 окремі великі спальні; - 2 гардеробні; - 2 суміжних санвузла для кожної спальні.

Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 38-А

БЕЗ КОМИССИИ. Продам 3 ком,эсклюзивную квартиру ул. Липковского 16 Г. ЖК Квартет. Авторский, дизайнерский, новый ремонт.Проект с полной документацией. Видовая квартира на площадь и церковь. Квартира новая,никто не жил, продается с мебелью и техникой. Заходи и живи!!!19/22 эт. 75,6 кв.м.Кухня- гостинная , 2 спальни,2 с/у. В квартире сделана полная термо и шумо изоляция (потолки,стены) Полы- виниловое покрытие Италия,окна- Rehau,вся техника Bosh,свет- Италия. Домашний кинотеатр,мультирум по всей квартире. Дорогая итальянская мебель,детская от Готье. Кровать с местом для хранения ( Италия) Много шкафов и мест хранения. Система очистки на кухне,и общая на квартиру с фильтрацией,очисткой и смягчителем воды. Установлены 3 кондиционера,стиральная машина и сушка, заказная бронированная дверь с итальянскими замками.Домофон с удаленным доступом. В доме круглосуточная охрана,3 лифта Оtis,своя детская и тренажерная площадки, в доме есть подземный паркинг.Отличное место,рядом с домом Сильпо, Новус,АТБ,ТЦ Ультрамарин. метро Вокзальная- 10 мин. пешком. Цена 270000 дол. 097-214-69-90 Маргарита Романовна.

Митрополита Василя Липківського вул. (Урицького), 16-Г
1 - 24 з 85 результатів

Шукай квартиру по локації