🏡Пропонуємо на продаж затишну 2-кімнатну квартиру, розташовану в зручному районі Кемпінг на вулиці Енергетичній, 23а. Ця квартира з ремонтом і частковими меблями та технікою стане ідеальним домом для вас і вашої родини. 🧱Загальна площа квартири складає 63 м², що забезпечує комфортне життєве простір. Для ваших потреб також передбачено підвал площею 6 м², де ви зможете зберігати речі та створити додатковий простір для зберігання. Тамбор площею 4 м² додасть зручності в повсякденному користуванні. 📍Квартира обладнана індивідуальним опаленням, що забезпечить вам тепло та комфорт у будь-яку пору року. Для літніх місяців у квартирі встановлений кондиціонер, так що ви зможете насолоджуватися приємною прохолодою. 📍Однією з величезних переваг цієї квартири є її зручне місце розташування. У пішій доступності ви знайдете школу, дитячий садок, численні дитячі майданчики та магазини, що суттєво полегшує життя сім’ям з дітьми. Також неподалік розташована зупинка громадського транспорту, що забезпечує зручний доступ до інших районів міста. 📍У будинку є ліфт, що робить пересування легким і комфортним, особливо для родин з дітьми чи людей старшого віку. 📍Ця квартира є відмінним варіантом для тих, хто цінує комфорт, зручність та якість життя. Не втрачайте можливість стати її власником! 📲 Зателефонуйте вже сьогодні для організації перегляду.

Енергетична вул., 23-А

Продаж квартири з частковим ремонтом. Індивідуальне опалення, котел, тепла підлога по усій квартирі, свій вихід у внутрішній двір, нова розводка електрики, підвал. Поруч магазини, аптека, школа, садочок, зупинка громадського транспорту, дитячий майданчик. Показ в любий зручний для Вас час. 066 209 54 51 Ірина

Енергетична вул., 13

ЛІФТ. Квартира сонячна, не кутова, тепла. Затишний двір. Чудова інфраструктура. 7й поверх житловий. ТОРГ

Провулок Микулинецький, 6
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продаж квартири по вул.Микулинецька, с. Велика Березовиця, Тернопільський район. Квартира перепланована на кухню-студію та окремо спальню, зроблено ремонт, встановлено індивідуальне опалення та підігрів підлоги в санвузлі. Квартира утеплена пінопластом (10см). Над квартирою є технічний поверх(горище). При продажі залишають вмонтовані меблі ( кухня та шафи-купе). Зручне місцерозташування, поруч зупинка громадського транспорту, супермаркети.

Микулинецька вул., 38
Дізнавайся першим про нові квартири

Квартира з гарним євроремонтом. Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Додатково є підігрів підлоги. До підвалу ведуть 2 підвали та 2 земельні ділянки. Квартира повністю мебльована. На кухні є меблі. Також є гардероб. Будинок має асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. Квартира має балкон, лоджію та ванну кімнату.

Є Відновлення  Продаж 2к В. Березовиця

Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Виконано євроремонт, є підігрів підлоги. Квартира повністю укомплектована якісними меблями та технікою. Встановлені меблі на кухні, є гардероб. Квартира готова до заселення без додаткових вкладень. Квартира розташована у сучасній новобудові. Тип будинку - житловий фонд від 2021 року. У ЖК є ліфт. Квартира має зручне розташування. Поблизу є зупинка громадського транспорту, Дія Центр, магазини, дитячий майданчик, школа та садок. Квартира світла та затишна, з приємною атмосферою. Продумане планування, наявні панорамні вікна. У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення.

Продається квартира Велика Березовиця, вул. Микулинецька

Квартира після будівельників. Квартира здається в експлуатацію в 1 кварталі 2026 року. Квартира розташована в житловому комплексі Beverly Hills від забудовника Креаторбуд. Тип будинку - житловий фонд від 2021 року. Квартира знаходиться в Південному районі.

власник
Квартира в новобудові 64 м2. ЖК Beverly Hills

Квартира має балкон та лоджію. В квартирі встановлено комунікації, розведено теплі підлоги та опалення. Система опалення індивідуальна газова. Квартира продається без меблів. Будинок цегляний, ззовні утеплений. Побудований у 2021 році. Квартира розташована в спокійному місці з необхідною інфраструктурою. Встановлено підігрів підлоги.

2 кім вул.Енергетична смт. Велика Березовиця

Квартира сира. Кімнати окремі. Санвузол і ванна роздільні. Кухня простора, правильної форми. Є велика лоджія з гарним видом. Стяжка залита, лічильники встановлені. Без комісії для покупця. Квартира розташована у зданому обжитому цегляному будинку, утепленому. Будинок обжитий з 2021 року. Є чистий підїзд та житлове оточення. Квартира розташована у районі Велика Березовиця. Додатково є гараж 18 кв.м. у сусідньому будинку з ремонтом. У вартість квартири включено підвал площею 10 кв.м.

Продаж 2к Квартира Стуса вулиця ЖК Березовица

Квартира перепланована з 2-кімнатної на 3-кімнатну. Третя кімната площею 11 кв.м. утворена з частини вітальні та балкона. При бажанні можна повернути початкове планування. Квартира сира. У квартирі є красива вітальня з напівкруглими вікнами, квадратна кімната, кухня з лоджією і кладовкою, великий коридор. Квартира розташована в новобудові 2011 року. Будинок зразкового порядку з красивим доглянутим двором закритого типу. Працює ОСББ, є прибиральниця, двірник та камери спостереження. Підїзд чистий. Школа та садочок знаходяться в 15 хвилинах пішки або 1 зупинку громадським транспортом. Супермаркет, аптеки та магазини розташовані поруч. Сполучення чудове: маршрутки їздять кожні 5 хвилин до центру та ринку (15-20 хвилин). Машиною до центру можна дістатися за 5-10 хвилин.

власник
Продаж 2к Квартира Микулинецька вулиця

Шукай квартиру по локації