Підпишись на Наш канал у YouTube "Свой угол Україна" дивись відео огляд та будь в курсі продажів:
www.youtube.com/channel/UCVRcE2B2VCBKY1Lvt6qXv7g
Продам сучасний будинок з мансардою та гаражем в Чернігові, район пос. Астра.
Загальна площа 202 кв.м. (житлова опалювальна площа складає 175 кв.м.).
Площа земельної ділянки, на якій розташований будинок, складає 0,643га. приватизованої землі.
Будинок збудований в 2012 році з керамічної цегли та утеплювача 10см., перекриття з/бетонні плити та дерево, дах метело-черепиця.
Площа 1- го поверху становить 113,1 кв. м.
Кухня – їдальня- 63,5 кв.м., гараж- 21,4 кв.м., санвузол – 11,9 кв.м, тамбур- 5,9 кв.м., топкова- 4,8кв.м, кдадова- 1,2 кв.м.
На першому поверсі розташована кухня-студія з технікою та меблями. Техніка Bosch, Whirlpool. Gorenje.
А також вітальня з каміном, сходами з натурального дерева та санвузлом.
Вікна по всьому будинку 3- ри камерні, висота стелі- 3м.
Підлога комбінована- ламінат, плитка. В санвузлах на першому та другому поверхах зроблено підігрів підлоги.
Опалення газове та електричне. На території двора знаходяться три каналізаційні шахти з дренажем, окремо ванна, кухня, гараж. Встановлені фільтри на воду, насос, стабілізатор напруги, вентиляція всього будинку, та система прибирання підлоги. Гараж опалюється, заведена вода та каналізація, встановлені ролетні ворота.
Площа 2- го поверху становить 89,2 кв. м.
Дві дитячі кімнати -16,2 кв.м., та 13,7 кв.м., велика спальня - 35,4 кв.м. санвузол- 12,3кв.м.
Зі спальні є вихід на лоджію, яка втеплена та оздоблена 3D декоративними панелями під бамбук, велика гардеробна. В будинку сучасне планування, ремонт в класичному стилі, декоративна штукатурка, трендові шпалери та комбіновані стелі.
Все зроблено з розумом для людей які люблять комфорт та розкіш. Будинок охороняється системою відеоспостереження та сигналізацією, проведене спутнікове телебачення. А як же не згадати про зону відпочинку – альтанку? Присутня та прибудована до будинку, яка знаходиться на терасі. Поруч збудовано піч для барбекю та шашлику. Периметр біля будинку огороджений метало профілем та кованим парканом. Автоматичні розпашні ворота. Ділянка засіяна газонною травою, є фруктові та декоративні дерева. Територія двору освітлюються вуличними ліхтарями.
Є питання? Телефонуйте!
З радістю презентую Вам цей чудовий об‘єкт