Двоповерховий будинок з під чистову обробку. На першому поверсі розташована велика кухня-вітальня, прихожа зі зручними сходами на другий поверх, просторий санвузол та технічна кімната. З вітальні є вихід на терасу. На другому поверсі: дві спальні, кімната-кабінет з виходом на балкон, санвузол та коридор. У будинку є індивідуальне газове опалення. Заведені газ та вода, встановлені фільтри для води. Є інтернет. Скважина глибиною 105 м, каналізація на дві ями. Будинок не мебльований. Будинок введений в експлуатацію, що дає можливість продати його за сертифікатом. Будинок побудований з якісних матеріалів. Стіни з газоблоку 400, утеплені пінопластом 100, дах металочерепичний, утеплений мінватою. Вікна фірми саломандра. Зроблена внутрішня штукатурка, проведена електрика, встановлена тепла підлога та сантехніка. Зроблений гарний фасад, на терасу та ганок покладена плитка. Є паркан з автоматичними воротами та хвірткою. Будинок розташований в сучасному мікрорайоні. Є молодий садок.

Продаж сучасного двоповерхового  будинку  в м. Обухів м-н  Лукавиця

Система опалення: індивідуальне газове. Комунікації: електрика, вивіз відходів, газ. Меблювання: Так. Мультимедіа: кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi. Комфорт: підсобні приміщення, ванна, сад, город.

власник
Продам будинок в Обухові.жм.Лукавиця

Будинок двоповерховий, з просторою кухнею-вітальнею, що має вихід на терасу, 3 спальними кімнатами та 2 санвузлами. Стан ремонту - під чистову обробку. Будинок має індивідуальне газове опалення з котлом, теплу підлогу по всьому будинку (окрім тераси). Власна свердловина глибиною 95м з насосом забезпечує водопостачання, а індивідуальний септик з переливом (два по 6 кубів) відповідає за каналізацію. Електрика потужністю 16 кВт, 3 фази. Будинок побудований з газоблоку товщиною 300 мм, утеплений 100 мм, з фасадом, оздобленим декоративною штукатуркою. Дах вкритий металочерепицею та утеплений 250 мм мінватою. Вікна трикамерні з напиленням. Ділянка площею 5 соток огороджена парканом, має автоматичні ворота та паркування на 2 авто. Розташування будинку в житловому масиві «Лукавиця» забезпечує близькість до дитячого садочку, школи, торгівельного центру та банків (10 хвилин досяжності). Будинок введений в експлуатацію. Має велику терасу. Передбачена котельня/кладова та прихожа.

Продаж будинку Обухів, Лукавиця

Обрати розташування будинку

Шукай будинок по локації