Продаж / Будинок / Квіткова, Козаровичі, Вишгородський район Загальна площа будинку: 186.2 м², 2 поверхи Ділянка: 12 соток, доглянута, із ландшафтним дизайном Опалення: автономне газове Планування: 3 спальні, кабінет, кухня, простора вітальня, 2 санвузли Переваги: Свіжий ремонт — заселення без додаткових витрат Укомплектований меблями та побутовою технікою Зручна зона барбекю для відпочинку з родиною та друзями Автонавіс для захисту вашого авто Автоматизована система поливу для догляду за садом Локація: Будинок розташований у тихому та мальовничому місці, поруч ліс і річка. Ідеальний варіант для тих, хто цінує спокій, чисте повітря та близькість до природи. #21523

Квіткова

Будинок 2018 року побудований для себе. Другий поверх мансардний, підвал облаштований з бутового каміння. У вітальні є діючий камін. Всі комунікації розведені по будинку. Топочна з твердопаливним котлом має окремий вхід з двору. Можливо підключити газ (магістраль за 100 м від ділянки). Обєм скептика - 30 куб. м. Ділянка і будинок у власності (свідоцтва про право на спадщину - донька після батька). Можлива реєстрація місця проживання. Вартість з урахуванням всіх витрат власника при продажу. Розглядаються будь-які варіанти розрахунку, включаючи є-оселя та є-відновлення. Діалог по ціні вітається. Будинок має просторий гараж на два авто (з можливістю розміщення буса). Ділянка огороджена бетонним парканом з відкатними воротами. Будинок розташований поруч з трасою на вїзді в Козаровичі. Постійно мешкають сусіди.

Продаж 3к Дім Покрови вулиця

Будинок має три окремі кімнати зі старими меблями. Вікна старого зразка (не склопакети). У будинку є груба для опалення. Вулиця газифікована, але газ на ділянку не заводили. На території є окрема літня кухня з хорошими якісними меблями та електричною варильною панеллю, окремий хозблок з вуличним туалетом, душем з бойлером та кладовою для інструментів, а також альтанка та мангальна зона. У будинку є кондиціонер. У літній кухні є хороші якісні меблі та електрична варочна панель. Продається будинок з земельною ділянкою 6 соток. Будинок розташований у кооперативі "Лютіжські Сади" між селами Лютіж і Казаровичі. Чудове розташування перед селом Казаровичі. Неймовірна природа: ліс 50 метрів, річка Ірпінь 100 м, Київське море 400 метрів. Від Площі Шевченка 20 хв на авто, 35 хв на автобусі. Ділянка дуже доглянута з туями, самшитами та іншими рослинами та деревами, також є яблуні, груша, черешня, горіх та слива. На території є власна свердловина з водою. Є інтернет. Хороші сусіди.

власник
Продаж 3к Дім СТ Чайка

Шукай будинок по локації