Будинок повністю готовий до життя. Зроблений якісний ремонт у єдиному стилі. На першому поверсі розташовані кухня, гостьова кімната, вітальня з каміном. На другому поверсі - дві спальні, кімната для відпочинку з друзями. На кожному поверсі є санвузол. Будинок збудований з цегли з зовнішнім утепленням, що дозволяє економно використовувати енергію. Є твердопаливний котел. Будинок продається з меблями. Є гараж-навіс, теплиця, літня кухня, погріб, сарай, баня та колодязь з питною водою. Облаштоване підвальне приміщення. До зупинки 150 метрів. Поблизу розташовані Маркетопт, будинок культури, амбулаторія, дитячий садок, школа. Навколо будинку тиша і пташиний спів. Є сад з яблунями, сливами, абрикосами, персиками, черешнею, полуницею, ожиною, малиною та 10 елітних сортів винограду.

Продаж 5к Дім Дачний провулок

На ділянці посаджені молоді дерева персика, сливи, яблуні, абрикоса, горіхів. Електрики немає. Дача мебльована. Можливий торг.

власник
Продам дачу Сади Мичурина

Будинок потребує капітального ремонту. Встановлені нові металопластикові вікна та броньовані двері. Санвузол суміжний. У будинку заведено водопостачання, газопостачання, встановлена каналізація. Система опалення індивідуальна газова. Будинок не мебльований. Послуги АН від 1,5-5%%, в залежності від обраного пакета. Для захисників ЗСУ, ТРО, АТО - 20%% знижка на послуги АН. Для ВПО - 15%% знижка на послуги АН. Повторна купівля через АН - 15%% знижка на послуги АН. Власник-покупець - 20%% знижка на послуги АН. На великій земельній ділянці площею 25 соток розташовано житловий будинок, газифіковану літню кухню та кілька господарських споруд. Поряд розташовані магазин та зупинка транспорту. Будинок має огороджену ділянку з садом та городом. На території також є підсобні приміщення.

Будинок в Жуках поруч з Полтавою. Під ремонт