Будинок має 3 кімнати. До будинку прибудована кухня з кімнатою. На території також розташований літній будиночок з 2 кімнатами. В будинок підведені світло, вода, газ. Також є піч. Будинок продається з меблями. На території ділянки розташовані будинок, кухня, літній будиночок, 2 гаражі, господарські споруди, колодязь, комора та просторий підвал. Є город і сад. До Великого Буялика ходять електрички. Від залізничної станції до села курсують маршрутки.

власник
Продам будинок в с.Великий Буялик Березівський район Одеська область

У будинку є 2 кімнати, коридор та кухня. Санвузол роздільний. Встановлено центральний водопровід, центральну каналізацію та електрику. Опалення твердопаливне. Будинок здається без меблів. Будинок розташований на ділянці площею 50 соток. Є господарські споруди, літня кухня та льох. У будинку є цоколь та підвал. До будинку веде асфальтована дорога. На ділянці є сад та город.

власник
Продам дом в с. Большой Буялык (Благоево)

Простора кухня, санвузол облицьований. На великій ділянці є гараж, літня кухня, плодоносний фруктовий сад, ягідні кущі, клумби квітів. Зручне транспортне сполучення з Одесою.

Продам будинок з меблями, технікою, евроремонт. с. Буялик р9
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Будинок має дві окремі кімнати площею 24 кв.м. та 14 кв.м., простору світлу кухню площею 11 кв.м. та суміжний санвузол. Висока стеля. Будинок обладнаний індивідуальним газовим опаленням (АГВ). Є електрика, центральний водопровід, свердловина, каналізація септик. Будинок продається. Будинок має нові вікна та броньовані двері. Ділянка площею 12 соток. На ділянці є сад, город, гостьовий літній будинок, підсобні приміщення, цоколь, підвал. Ділянка має огорожу. Будинок розташований з асфальтованою дорогою. Є вивіз відходів. Будинок оснащений супутниковим ТБ, швидкісним інтернетом та Wi-Fi.

Будинок зі всіма зручностями в с. Буялик   р9
Дізнавайся першим про нові квартири

У будинку дві кімнати, кухня та санвузол з ванною. Зроблений косметичний ремонт. У будинку є газ, світло, вода. Опалення здійснюється двома видами, є власна котельня. Продаж будинку недорого. Будинок розташований на доглянутій ділянці площею 12 соток. Є асфальтована дорога.

Продам недорого будинок в с. Буялик.

Планування будинку включає велику світлу кімнату, кухню та санвузол. Виконано косметичний ремонт. Підлога зроблена стяжкою. Встановлені металопластикові вікна та броньовані двері. Санвузол облицьований. В будинку є вода, світло та газ. Опалення індивідуальне газове. Каналізація - септик. Будинок мебльований. Продаж. Будинок побудований з ракушняка. Має хороший фундамент, глибокий підвал на весь будинок. У пішій доступності є магазин, кафе, залізнична станція та дорога. Будинок розташований на ділянці 12 соток. На ділянці є господарські споруди, колодязь, виноградна арка та залитий фундамент для будівництва нового будинку.

Продам   дом в Одессой области

Шукай будинок по локації