Будинковолодіння складається з двох окремостоячих 2-х кімнатних будинків. Перший будинок має камяний фундамент, стіни з саману, зовні оброблені штукатуркою. Покрівля даху з керамічної черепиці. У будинку є кухня, комора та велика закрита веранда (коридор). Другий будинок цегляний, має бетонний фундамент, зовнішні стіни оброблені штукатуркою. Покрівля даху з керамічної черепиці. У будинку є столова, кухня з газовою плитою, комора, ванна кімната та прохідне приміщення (коридор). Будинки перебувають у житловому стані.
Будинковолодіння обладнано електропостачанням, індивідуальним газовим опаленням з одноконтурним котлом, електричним бойлером для нагріву води, індивідуальним водопостачанням зі свердловини та водовідведенням у септик. На комунікації встановлені лічильники.
Будинковолодіння продається з наявними меблями та побутовою технікою.
Будинковолодіння розташоване на головній вулиці села Яноші, за 2 км від міста Берегове та 5 км від його центру. Весь шлях асфальтований. Навколо будинку є велика прибудинкова територія 25 соток з широким впорядкованим і озелененим двором. На подвірї є паркомісця для декількох авто та багато функціональних господарських будівель, включаючи котельню, майстерню та приміщення під гараж. Задня частина ділянки зайнята великим городом.
Будинковолодіння розташоване недалеко від центру села, старостинського округу та готельно-ресторанного комплексу "Гелікон". У селі є дитячий садок, школа, амбулаторія, пошта, Нова пошта, АТБ, магазини та кафе. Будинковолодіння знаходиться в 0.7 км від центру села Яноші, 6-7 км від термального басейну УСБ "Закарпаття", оздоровчого комплексу "Жайворонок" та інших туристичних принад Берегова, 8 км від еко-курорту "Дийда", 15 км від с. Косонь та КПП "Лужанка" на кордоні з Угорщиною. Всі підїзні шляхи асфальтовані.
Будинковолодіння підійде для проживання великої родини або 2-х окремих родин. Наявний детальний відеоогляд будинку. Документи на будинковолодіння та земельну ділянку впорядковані, оформлена приватна власність. Будинковолодіння ніколи не здавалося в оренду і використовувалося виключно для власного проживання.