Квартира з суміжним санвузлом. Квартира здається з меблями, але без холодильника. Квартира здається через ріелтора. Вона призначена для 1-2 осіб без дітей та тварин. Квартира має зручне розташування в центрі міста. Все необхідне знаходиться в пішій доступності: ринок, супермаркети, церква, Нова пошта, Укрпошта.

Здам 1 квартиру в м. Сміла , центр міста.

Квартира зроблена з косметичним ремонтом. Санвузол суміжний. У квартирі централізоване опалення. Є автономність при блекауті: працюють водопостачання та опалення. Квартира мебльована та обладнана плитою та пральною машиною. Домашні улюбленці не допускаються. Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Квартира комфортна, з ванною.

Здам квартиру р.н Шевченко

Косметичний ремонт. Індивідуальне електроопалення. Центральна каналізація, центральний водопровід. Квартира без побутової техніки. Ціна врахована з комунальними послугами. Будівля обладнана відеоспостереженням. Квартира розташована в центрі міста. Квартира має роздільний санвузол. Додатково надається паркувальне місце. Встановлені кондиціонер та панорамні вікна.

Нерухомість оренда

Шукай квартиру по локації