Квартира має кухню-студію та окрему спальню, що забезпечує роздільне планування. Простора кухня-вітальня обладнана зоною відпочинку та робочою зоною. У квартирі є розкладний диван і компютерний стіл, а також велике зручне ліжко в спальні. Стан ремонту хороший.
У квартирі встановлено бойлер для гарячої води. Також є генератор. Інформація про опалення, водопостачання та лічильники не вказана.
Квартира повністю укомплектована побутовою технікою та меблями. Є розкладний диван, компютерний стіл, велике зручне ліжко, два кондиціонери (один у спальні, другий у вітальні), телевізор, бойлер, пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч та духовка.
Довгострокова оренда.
Квартира розташована в сучасному житловому комплексі "Одиссей" (також згадується "Альтаїр"). Територія комплексу закрита, є паркінг. Інформація про інфраструктуру ЖК, дитячі майданчики, консьєржа та охорону не надана.
Поруч з будинком розташовані магазини. Транспортна розвязка чудова.
Квартира має лоджію та велику гардеробну. Встановлено два кондиціонери. Доступний Wi-Fi інтернет.