Квартира має суміжне планування кімнат та суміжний санвузол. Ремонт виконано за євростандартом. Система опалення централізована. Є газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація. Передбачено вивіз відходів. Дорога заасфальтована. Квартира здається з меблями. З побутової техніки наявні електрочайник, плита, варильна панель, духова шафа, холодильник та пральна машина. Все по домовленості. Пишіть! Будинок житлового фонду 2001-2010-х років. Автономність при блекауті забезпечується роботою інтернету, ліфта, водопостачання та опалення. Є відеоспостереження, охорона території та паркувальне місце. Розташування недалеко від центру, в гарному місці. Квартира оснащена кондиціонером, підігрівом підлоги, душовою кабіною, меблями на кухні, гардеробом та панорамними вікнами. Також встановлено сигналізацію.

власник
Здам 2х кімнатну квартиру водоканал

Квартира має планування студії. Санвузол суміжний. Зроблено євроремонт. Встановлено централізовану систему опалення, є газ, центральний водопровід та центральна каналізація. Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою, включаючи електрочайник, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, пилосос та пральну машину. Квартира здається на довгий термін. Можна заселитися з 1 лютого. Додаткова особливість - квартира здається тільки сімям. Домашні улюбленці не дозволяються. Є паркувальне місце. Квартира розташована в центрі міста. Квартира має кондиціонер, балкон та лоджію. Встановлені меблі на кухні та душова кабіна. Є асфальтована дорога.

власник
Здам  2-х кімнатну квартиру

Планування суміжне, прохідне. Санвузол суміжний. Система опалення централізована. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. Під час блекауту працює опалення, інтернет та водопостачання. Квартира з меблями. Є холодильник, праска, мікрохвильова піч, духова шафа, плита, пилосос, пральна машина, кабельне та цифрове телебачення, телевізор, ванна, балкон, лоджія, меблі на кухні. Тип будинку - хрущовка.

власник
Здам 2-х кімнатну квартиру ж. Д. Вокзал вул. Козацькі 2

Квартира має косметичний ремонт. Санвузол суміжний. Квартира має централізовану систему опалення. Квартира з меблями та побутовою технікою, включаючи холодильник, духову шафу, плиту та пральну машину. Квартира розташована у хрущовці.

власник
Здам 2кімнатну квартиру біля ЖД вокзала
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира в жилому стані. Система опалення централізована. Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною технікою. Плата за перший і останній місяць. Без дітей і тварин.

Здається 2х кім.кв р-н ЧЕРЕМУШКИ

Квартира має житловий стан. Планування роздільне, санвузол суміжний. Квартира обладнана лічильниками на газ, воду та електрику. Гаряча вода подається через бойлер. Система опалення централізована. Квартира з необхідними меблями, холодильником та плитою. Будинок типу "чешка". Поблизу розташовані магазин, аптека та зупинка громадського транспорту. Неподалік протікає річка. Квартира знаходиться недалеко від центру (дві зупинки на маршрутці). Вікна металопластикові.

Здам в оренду 1к квартиру

Квартира з суміжними кімнатами та роздільним санвузлом. Житловий стан. Квартира не укомплектована меблями. У кімнаті є комод та крісло, на кухні - робоча зона. Встановлена нова газова плита та газова колонка. Оплата за перший та останній місяці, +комісія рієлтора. Домашні улюбленці не дозволяються. Квартира розташована на 5-му поверсі, не кутова, дуже тепла.

Здам на тривалий термін 2-х кім.квартиру на Черемушках

Обрати розташування квартири

Популярні запити

Шукай квартиру по локації