Квартира з роздільним плануванням. Простора кухня-вітальня, окрема спальня з меблями та зоною відпочинку. Просторий санвузол з пральною машиною та бойлером на 100 літрів. Є передпокій з гардеробною кімнатою. Висота стелі 2,80 м. Виконано дизайнерський ремонт. Встановлено панорамні вікна з енергозберігаючими пакетами. Тепла підлога.
Квартира повністю обладнана всіма необхідними меблями та технікою від провідних світових виробників. У ній є плита електрична Samsung, духова піч Samsung, пральна машина Whirlpool, посудомийна машина Whirlpool, праска, пилосос Samsung, мікрохвильова піч, електрочайник, холодильник Whirlpool, два телевізори, кондиціонери.
Домашні улюбленці не дозволяються. Комісія АН 50%%.
Квартира розташована в охороняємій території з бомбосховищем і генераторами, що забезпечують незалежне функціонування при відключенні світла. У будинку є власна котельня, пропускна система, консьєрж, відеоспостереження, пасажирські та вантажні ліфти, підземний паркінг (за додаткову плату можна орендувати паркомісце), гостьовий паркінг, дитячий майданчик, тренувальна площадка. У будинку розташовані супермаркети та цілодобова кавярня. Вхідні двері броньовані. Є супутникове телебачення, інтернет та Wi-Fi.
Поруч знаходяться школи, дитячі садки, аптеки, парк, лікарня, бювет, Національний ботанічний сад ім. М. Гришка, зупинка громадського транспорту. Зручна транспортна розвязка. Метро Видубичі та метро Зверінецька знаходяться в 7 хвилинах пішки.
Квартира має балкон.