Квартира має роздільне планування та євроремонт. Санвузол суміжний. Система опалення - власна котельня. Автономність при блекауті забезпечується підключеним резервним живленням, працюючим ліфтом та опаленням. В наявності підігрів підлоги у ванній кімнаті. Квартира мебльована та оснащена побутовою технікою, включаючи холодильник, варильну панель, плиту та пральну машину. Також доступний швидкісний інтернет та Wi-Fi. Довгострокова оренда. Додаткові подробиці за телефоном. Власник. Будинок відноситься до житлового фонду 2011-2020-х років. На території ЖК є консьєрж та охорона. Поруч розташовані дитячий садок, школа та залізничний вокзал.

власник
Довгострокова оренда однокімнатної квартири в м. Бориспіль ЖК Сонячний

Квартира має планування студія та суміжний санвузол. Ремонт виконано в стилі євроремонт. Квартира світла і уютна. Система опалення централізована. Під час відключень працює генератор, також працює ліфт. Квартира здається з меблями та побутовою технікою. Наявні: електрочайник, варильна панель, холодильник, посудомийна машина, телевізор. Також є меблі на кухні. Здам 1 кім. квартиру на тривалий термін. Домашні улюбленці: Ні. Перша здача. Будинок житлового фонду 2001-2010-х років. У будинку є консьєрж, три ліфти, відеоспостереження. Квартира має засклений балкон та лоджію. Є кондиціонер, ванна. Наявний Wi-Fi.

генератор
Здам 1 кім. квартиру  ЖК сонячний.Перша здача.

Квартира з меблями та побутовою технікою. Є лічильник опалення на квартиру, на батареях опалення - регулятори. Генетатор електричного току на будинок. Квартира обладнана двома диванами, шафами-купе, кухонним меблевим гарнітуром, пральною машиною, бойлером, холодильником та варильною поверхнею. Довгострокова оренда. У будинку 3 ліфти - 2 пасажирські, 1 вантажний. Цілодобовий консьєрж. Автостоянка. У пішій доступності зупинки громадського транспорту, супермаркет АТБ, Ж/Д станція, школа, музична школа, дитячий садочок, магазини, аптеки, медичний центр.

Довгострокова оренда 1к Квартира Привокзальна вулиця ЖК Солнечный

Шукай квартиру по локації