Квартира з роздільним плануванням. Зроблено капітальний ремонт. Установлено нові бронедвері та міжкімнатні двері. В коридорі та кухні укладено нову плитку. На підлозі в кімнаті - ламінат. Санвузол суміжний. У ньому встановлено новий світлий кафель, новий унітаз, витяжку з вентилятором, дзеркало з підсвіткою. Квартира обладнана бойлером. Працює опалення. У кімнаті є ліжко, новий шкаф-купе, новий шафка для книг, письмовий стіл і крісло. На кухні встановлено нову кухню, нову плиту, холодильник. У квартирі є пральна машина-автомат. Квартира здається на тривалий термін. Домовлятися і вселятися можна з 31 травня. Посередник бере 50%% комісії при поселенні. Квартира розташована в будинку зі склопакетами. Квартира знаходиться поблизу станцій метро "Політехнічна" (5 хв. їзди), "Вокзальна" (8 хв. їзди) та "Шулявська" (18 хв. пішки). Поблизу є зупинки громадського транспорту "Гарматна" до Гната Юри та Комарова. Рядом знаходиться парк НАУ та супермаркет "Сельпо". У квартирі є Wi-Fi та швидкісний інтернет. Є можливість проживання з котиком та маленьким собачкою до 10 кг. Квартира підходить для студентів.

Отрадный, 1к отличная квартира, Борщаговка метро Политех

Вперше в оренду! Простора 4-кімнатна квартира з кухнею-вітальнею – стиль, комфорт і ідеальне планування. Площа – 130 м², все нове та продумане до дрібниць. Планування: - велика кухня-вітальня для затишних вечорів - майстер-спальня з місткою гардеробною кімнатою - гостьова кімната - дитяча - окремий кабінет - 3 санвузли: ванна + душ + технічний санвузол - засклений балкон У квартирі – дизайнерський ремонт та повністю нове оздоблення. З техніки є все потрібне: - QLED телевізор - Проектор - пральна машина - посудомийка - електропіч + мікрохвильовка - електроплита - зволожувач повітря - інше Комфорт і затишок: Кожна деталь продумана для зручного життя. А ще — гарний краєвид з вікон і відчуття простору, яке складно описати словами. Поруч із будинком — чудова соціальна та транспортна інфраструктура. У пішій доступності кілька дитячих садків, шкіл, ліцеїв та гімназій. У радіусі 100–300 м — кавярні, магазини АТБ, Еко-маркет, Бі-Маркет, а також безліч кіосків із необхідними дрібницями та продуктами. Зручно і для життя, і для родини. Централізоване опалення, надійний монолітно-каркасний будинок. Телефонуйте – покажемо, і Ви самі все відчуєте

Відрадний просп. (Чубаря), 2

Здається 1-кімнатна квартира в новобудові за адресою Проспект Відрадний 2, ЖК Сучасний Квартал, НАУ, Квартира на 7 поверсі 24 поверхового будинку з якісним, сучасним ремонтом, мебльована, вся побутова техніка - кондиціонер, бойлер, посудомийна машина, варильна поверхня, духова шафа, пральна машина та холодильник. У коридорі та кухні на підлозі система «тепла підлога» Санвузол суміщений з душовою кабіною, водонагрівач. Лоджія із кухні, застеклена , гарний вигляд. У під’їзді стоїть Поштомат Нова пошта. Відмінне місце, поруч парк Відрадний, «Мамаєва Слобода», зручна транспортна розв‘язка. Чекаємо на перегляд, без тварин та дітей. Довгостроково.

Відрадний просп. (Чубаря), 2

Шукай квартиру по локації