Пропонується в довгострокову оренду 1 кімнатна квартира біля м.ЛІвобережна Райси Окіпної, 8 Сучасний будинкок з відмінною інфраструктурою. Поруч знаходяться супермаркети, метро Лівобережна, салони краси, відділення банків, поштові відділення, кафе, ресторани, спортивні зали, стадіон, школи, дитячі садки, набережна, парк, пляжі, зони відпочинку. Квартира на 7-му поверсі 9-ти поверхового цегляного будинку з газом та двома окремими санвузлами. Має комфортну спальню, великі шафи купе для зберігання речей, велику комфотрну кухню (посудомийка є!) і засклений утеплений балкон де організоване робоче місце. Фото та відео відповідають. Залог обовязковий. Комунальні влітку 1500-1700, взимку 2500-3500 в залежності від вашого споживання. Вода, електрика, опалення - по лічильниках. Квартира вільна з 21 жовтня. Але дивитись можна з 16-го жовтня. Дзвоніть або пишіть в Viber, телеграм. WhatsApp.

Раїси Окіпної вул., 8

Пропонується в довгострокову оренду 2 кімнатна квартира біля м.ЛІвобережна на 9/10 пов.цегляного будинку з газом та двома окремими санвузлами. Квартира росташована та обладнана всім необхідним для комфортного життя. Великі шафи та гардеробна.Техника та меблі. Поруч школа та дітячий садок,зона відпочинку та розваг,т.щ. Метро Лівобережна 5 хвилин пішки

Раїси Окіпної вул., 8

Квартира з авторським проектом має роздільне планування. Вона включає простору кухню-вітальню 68 кв.м., 4 кімнати площею 17, 17, 26 та 26 кв.м., гардеробну 8 кв.м., 2 санвузли з душовими (4,4 та 10,9 кв.м.) та окремий блок 51 кв.м. зі своїм санвузлом та душовою. Квартира обладнана автономними системами кондиціювання та опалення. Квартира здається без меблів. Квартира здається на тривалий термін без комісії. Можливий продаж. Квартира розташована у житловому фонді 2001-2010-х років. Будинок оснащений трьома ліфтами з чіпами, на вході є консьєрж. Наявність вільного паркування поряд із будинком. Квартира має розвинену інфраструктуру. Поблизу розташовані школи, дитячі садки, медичні заклади, ресторани, кафе та Русанівська набережна. Унікальна пропозиція! Квартира має панорамний вид на Дніпро та місто. Встановлені панорамні броньовані вікна із системою автоматичного відкривання.

Оренда унікальної видової квартири 260 кв.м. Раїси Окіпної 10а

Квартира має роздільне планування. Вона включає великий зал, зєднаний з просторою кухнею (26 кв.м. + 14 кв.м.), 2 окремі спальні (19 кв.м. та 18 кв.м.), 2 санвузли (один з ванною, інший з душовою кабіною), 2 лоджії, холл 12 кв.м. з дзеркальним шафою-купе та комору. В квартирі зроблено сучасний дизайнерський євроремонт. Квартира повністю мебльована та укомплектована новою побутовою технікою. В наявності двоспальне ліжко, 2 розкладні дивани, дитяче ліжко, 4 вбудовані дзеркальні шафи-купе, 3 кондиціонери, бойлер, 3 плазмові телевізори, електрична варильна поверхня, духовка, посудомийна машина, витяжка, холодильник, мікрохвильова піч, тостер, електрочайник, пральна машина-автомат, ванна, душова кабіна, гігієнічний душ, робочі та журнальні столи, пилосос, роутер. Квартира розташована в престижному будинку 2006 року побудови. У будинку є ліфт, вантажний ліфт, працює опалення, водопостачання та інтернет. Також підключене резервне живлення. Будинок знаходиться в прекрасному екологічному місці поруч із набережною Дніпра. В 8 хвилинах ходьби розташована станція метро "Лівобережна". Поблизу знаходяться Броварський проспект, вулиці Євгена Свірстюка, Митрополита Андрія Шептицького (колишня Луначарського), Микільсько-Слободська, Русанівська набережна, зупинки громадського транспорту, супермаркети, елітна школа та садки. З вікон квартири відкривається чудовий вид на Дніпро, Лавру та правий берег. Квартира світла та сучасна.

Аренда 3 ком квартиры возле метро Левобережная, 110м2 Раисы Окипной 10

Шукай квартиру по локації