Новый ремонт! - Встроенная кухня, с посудой и утварью, холодильник. Санузел - Идеальная сантехника, дорогая плитка, стир. машина. Цена - 12500 грн + все коммун. платежи фиксир. - предоплата, по окончанию прожитого месяца : свет и вода (счетч.) Интернет - 350грн. Залоговая стоимость - 14000 грн +50% Агентские единоразово при заселении

Ахсарова вул., 13

Квартира з косметичним ремонтом, дуже чисто, світло, затишно. Вікна виходять у двір. В квартирі є кондиціонер в кожній кімнаті. Є вода, газ, опалення. В квартирі є диван та крісло-ліжко, меблі в кімнаті та на кухні, холодильник, пральна машинка. Оренда в місяць 6900 грн + комунальні послуги. Шукаємо акуратну квартирантку або сімю. Без котиків та собачок! Будинок має 2 ліфта. Є балкон. Поруч супермаркет, магазин, дитячий майданчик, аптеки. Поруч зупинка. Зручне місце. В кожній кімнаті є кондиціонер.

Сдам 2 к. квартиру, Алексеевка, метро, косметический ремонт, 6900 грн

Квартира розташована на 10-му поверсі та має хороший косметичний ремонт. Санвузол суміжний. Система опалення централізована. Квартира укомплектована сучасними меблями та технікою, включаючи холодильник, варильну панель та пральну машину. Оренда квартири можлива без тварин. Вартість оренди становить 6500 грн плюс комунальні послуги. Квартира вільна та готова до перегляду за домовленістю. З колегами не співпрацюємо.

Здам 1 кімнатну квартиру на Олексіївці, вул.Ахсарова,17.

Квартира оснащена лічильником обліку електроенергії "день-ніч". Квартира розташована поблизу станції метро, супермаркету та центру міста.

власник
Довгострокова оренда 3к Квартира Енвера Ахсарова вулиця
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Затишна 1-кімнатна квартира. Вікна виходять у внутрішній двір, що забезпечує тишу та спокій. Ідеальний варіант для однієї особи або пари. Квартира вже обладнана необхідними меблями та технікою. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає комфортне житло в центрі міста за доступною ціною. В квартирі є вода, газ, опалення та інтернет. Встановлені лічильники. Квартира вже обладнана необхідними меблями та технікою. Довгострокова оренда. Доступна ціна. Зручне розташування забезпечує легкий доступ до транспорту, магазинів та ресторанів. Квартира розташована в центрі Харкова. Вікна виходять у внутрішній двір, що забезпечує тишу та спокій.

Довгострокова оренда 1к Квартира Енвера Ахсарова вулиця

Шукай квартиру по локації