▪️Запрошуємо вас відкрити для себе унікальний комфорт сучасного життя у ЖК комфорт класу у Винниках, за адресою вул. Лисика! Ця дивовижна квартира площею 54 кв.м – справжній витвір мистецтва сучасного дизайну, створена з використанням тільки найкращих матеріалів та техніки.▪️ ✔️Елегантність та комфорт: - Розташування та інфраструктура: Розташована на першому поверсі затишного житлового комплексу із закритою територією, квартира дарує вам безпеку та приватність. На території ЖК для сімей з дітьми передбачено дитячий майданчик, де малюки можуть насолоджуватися грою, а дорослі – відпочинком біля бесідки чи організацією барбекю на спеціально обладнаній зоні. - Унікальні особливості: Однією з визначних переваг є новітній пандус, який забезпечує зручний заїзд до квартири для всіх мешканців – незалежно від їхніх фізичних можливостей. ✔️Інноваційна система опалення та комфорту: - Індивідуальне газове опалення гарантує тепло у холодні дні. Доповнене підігрівом підлоги як у самій квартирі, так і на відокремленій лоджії, де також створено приємну атмосферу для відпочинку. - Власна тераса – ідеальне місце для ранкових кавових церемоній або вечірніх зустрічей з друзями під зірками. ▫️Ідеально облаштоване житло: - Дві кімнати, продумані до дрібниць, де кожен сантиметр використовує свою унікальну функцію, створюють простір, який надихає на нові починання. - Сучасна кухня та вся необхідна побутова техніка – все готове для того, щоб ви могли одразу насолоджуватись кожною миттю. - Двоспальне ліжко і великий розкладний диван гарантують комфортний сон, а наявність двох телевізорів дарує можливість насолоджуватись улюбленими фільмами та серіалами. ❕Додаткові переваги: - Оптичний інтернет забезпечує блискавичний звязок для роботи та розваг. - Гігієнічний душ забезпечує чистоту та комфорт. ✅Все – від дорогих оздоблювальних матеріалів до високоякісної сантехніки – говорить про увагу до найдрібніших деталей та першокласний рівень ремонту, адже квартира здається вперше. Ціна та можливості перегляду: 💵За вигідною ціною в $600 на місяць ця квартира є чудовою інвестицією у ваше майбутнє. 🎥Також доступний детальний відеоогляд, який дозволить вам оцінити всі переваги цього житлового простору, не виходячи з дому. 📎Відчуйте справжній комфорт, безпеку та ексклюзивність – ця квартира створена для тих, хто цінує якість, інновації та сучасний стиль життя. Не втрачайте шанс стати частиною цього чудового проекту – ваша нова історія починається тут! 📞Детальніша інформація за номером телефону: 0967063969

Лисика вул., 3е

Квартира з ізольованими кімнатами, окремою кімнатою-гардеробною та заскленою лоджією. Євроремонт. Планування роздільне. Санвузол суміжний. Є лічильники на все. Швидкісний інтернет. Працює опалення, водопостачання та інтернет під час блекауту. Система опалення централізована. Комунікації: вивіз відходів, асфальтована дорога, електрика, центральна каналізація, центральний водопровід, газ. Квартира повністю мебльована та має сучасну кухню та сантехніку. Побутова техніка включає холодильник, пральну машину, телевізор, бойлер, плиту, варильну панель, духовку, мікрохвильову піч. Є госп. приміщення та комора. Квартира вільна та готова до заселення. Показ по домовленості. Є відеоогляд. Можна з дітьми та домашніми тваринами. Біля будинку багато місця для паркінгу авто. Квартира розташована у чудовому спальному районі. Поруч є магазини, супермаркети, кафе, школа, садочок, парк, ліс та зупинки транспорту. Квартира має гардероб, ванну, балкон, лоджію та гостьовий паркінг. Є кабельне та цифрове ТБ.

Оренда 2к квартири з ремонтом, ізольованими кімнатами та гардеробною

Квартира розташована у новобудові 2014 року. Кімнати ізольовані. Санвузол роздільний, є ванна. Балкон засклений. У квартирі встановлено лічильник тепла. Опалення будинкове. Квартира мебльована та оснащена побутовою технікою. Квартира вільна. Ціна оренди становить 16 000 грн + комунальні платежі.

 Львівська міськрада

Квартира світла та сонячна, правильного планування. У квартирі є простора кухня з виходом на засклену лоджію, ізольовані дві спальні, суміжний санвузол, передпокій, гардеробна та комірка. У квартирі індивідуальне газове опалення з двоконтурним котлом. Є підігрів підлоги у санвузлі та на кухні. Квартира повністю мебльована та укомплектована всією необхідною технікою. На кухні є холодильник, посудомийна машинка, мікрохвильова піч, газова плита з духовкою та пилосос. У кімнатах є розкладний мякий куток, двоспальне ліжко з ортопедичним матрасом, шафа та телевізор. У санвузлі встановлена ванна, унітаз, рукомийник та пральна машинка. У якості орендарів розглядаються порядні та охайні люди, сімї з дітьми шкільного віку, без тварин. Квартира знаходиться у житловому комплексі з консьєржем.

Довгострокова оренда 2к Квартира Винна Гора вулиця
Дізнавайся першим про нові квартири
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

🔵ПЕРША ЗДАЧА!! Оренда 2 кімнатної квартири ЖК Auroom Forest у Винниках вул. Лісна 🔹65м2 🔹6/6 поверх 🔹кімнати ізольовані 🔹дизайнерський ремонт 🔹2 балкони 🔹2 санвузли 🔹всі необхідні меблі та побутова техніка(3 телевізори, кондиціонер, посудомийка, сушильна машина) 🔹підігрів підлоги 🔹індивідуальне опалення Квартира знаходиться в новому житловому комплексі у зеленому та тихому передмісті Львова практично на околиці Винниківського лісопарку з зеленими зонами для дорослих та дитячим майданчиком. 🔵Розглянуть порядних орендарів: пару, сімʼю з дитиною шкільного віку. Маленькі тваринки до обговорення. Є ВІДЕООГЛЯД Вартість 550$+КП(❗️також є комірка до квартири за додаткову плату❗️)

Лісна вул., 5-В

Оренда 2 кімнатної квартири в новобудові у м. Винники. 68 кв.м. загальна площа 2/7 поверх Кімнати ізольовані, індивідуальне опалення, підігрів підлоги, санвузол суміжний(ванна). Є вся необхідна побутова техніка: Електрочайник, Холодильник, Плита, Пральна машина, Варильна панель, Пилосос, Духова шафа, Телевізор. Ціна 450$+КП

Винна Гора вул., 8

Оренда великої 2-кімнатної квартири у Винниках (вул. Огієнка, новобудова) Характеристики: • Загальна площа: 90 кв.м • Кухня-студія: 20 кв.м • Кімнати: 2 ізольовані • Повноцінна ванна кімната + окремі вигоди • Балкон, лоджія, гардеробна Опис: • Квартира простора, світла, з євроремонтом • Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел) • Повністю вмонтована кухня з сучасною технікою: духова піч, посудомийна машина • Укомплектована меблями • Два зручні розкладні дивани з ортопедичними матрацами • Швидкісний інтернет • Квартира вільна та готова до заселення Переваги: • Новобудова — сучасні комунікації та комфорт • Ізольовані кімнати — зручно для сім’ї чи сусідів • Гарне планування, велика площа, затишок та тиша

Івана Огієнка вул., 5

Оренда 2-кімнатної квартири | м. Винники (вул. Сахарова) 🔹 Площа: 73 кв.м 🔹 Поверх: 8 з 9 🔹 Будинок: новобудова 🔹 Ремонт: євроремонт 🔹 Опалення: індивідуальне 🔹 Меблі та техніка: наявні всі необхідні 🔹 Кімнати: ізольовані 💰 Ціна: 17 000 грн + комунальні послуги 📍 Затишне та комфортне житло у сучасному будинку! 📞 АН Golden City — Надія Телефон: 097 154 4720

Андрія Сахарова вул., 10-Б

Квартира з зручним плануванням: дві ізольовані кімнати по 14 кв.м., суміжний санвузол, кухня-вітальня площею 22 кв.м. і коридор. Виконано дизайнерський ремонт за авторським проектом. Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням з 2-функційним котлом для опалення та підігріву води. Є оптоволоконний інтернет. Квартира здається з меблями та побутовою технікою. У квартирі є кухонні меблі, двоспальне ліжко, двоспальний диван, дві великі шафи-купе, сушильна машина, посудомийна машина, пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч, духовка, телевізор та робот-пилосос. Квартира здається вперше. Можливе проживання з маленьким собакою вагою до 10 кг. Квартира розташована в новобудові в житловому фонді від 2011 року. Поблизу розташований ліс.

Оренда 2 кімнатної квартири в Винниках в новобудові

Квартира з євроремонтом. У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. Квартира здається без меблів, крім кухні та санвузла. У квартирі є холодильник та пральна машина. Домашні тварини не дозволені. Квартира розташована в житловому фонді від 2011 року.

власник
Здам в оренду дво-кімнатну квартиру у Винниках

Квартира має два санвузли, коридор, балкон. Встановлено індивідуальне опалення. На кухні є холодильник, посудомийна машина, плита, телевізор. В квартирі підключено інтернет. Кімнати облаштовані.

Академіка Сахарова вул. Львівська міськрада

2к. Винники, вул. Калинова. Поверх 3/3ц. Перша здача. Новобудова без ліфта. По 2 квартири на поверсі. Кімнати ізольовані. Санвузол разом (ванна). Гардероб. Індивідуальне опалення -котел газовий. Меблі та побутова техніка (газова плита, пральна машинка, холодильник). Квартира світла, сонячна, тепла. Не кутова. Беруть тільки на довготривало без тваринок. Якщо з дитиною то шкільного віку. Ціна 14000грн+кп

Калинова вул., 6

Квартира має роздільне планування з двома ізольованими кімнатами та кухнею-студією. У квартирі є великий двозонний санвузол, окрема гардеробна та комора. Зроблений дизайнерський ремонт. Квартира обладнана автономним опаленням з підігрівом підлоги. Є центральний водопровід, каналізація, газ, електрика та вивіз відходів. Квартира повністю мебльована. У квартирі є преміальна техніка, включаючи холодильник, посудомийну машину, пральну машину, сушильну машину, плиту, варильну панель, праску, пилосос, мікрохвильову піч та електрочайник. Також є два кондиціонери, Wi-Fi, швидкісний інтернет та телевізор. Перше поселення. Квартира розташована в малоквартирному будинку з закритим двором та заїздом на пульт. Є паркувальне місце. Квартира має чудове розташування з гарною локацією та природою. У квартирі є балкон або лоджія. Територія охороняється. Є госп. приміщення.

Перше поселення ! Оренда 2-х кімн. кв-ри в м.Винники

Квартира має роздільне планування з окремими ізольованими кімнатами, великою кухнею, лоджією та двома кладовими. Зроблено свіжий косметичний ремонт. Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням (АГВ) та лічильниками. Є центральний водопровід, центральна каналізація та електрика. Працює водопостачання навіть під час блекауту. Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою. Є велике двоспальне ортопедичне ліжко, тахта, диван, односпальне ліжко з ортопедичним матрацом. Також є двокамерний холодильник, пральна машина-автомат, електрочайник, праска та фен. При потребі надається посуд, постільна білизна та рушники. Квартира здається в довгострокову оренду без посередників. Ціна договірна в розумних межах. Беремо заставу. Квартира розташована в центрі Львова-Винників з хорошою транспортною розвязкою та розвиненою інфраструктурою. Поруч розташовані АТБ, Рукавичка, базар, школа, садочок, дитячі та спортивні майданчики. Є Інтернет та Wi-Fi. Санвузол роздільний. Квартира має балкон, лоджію та госп. приміщення.

Власник Львів-Винники Івасюка 2-к. Договірна

Квартира має сучасне планування, лоджію та балкон. Встановлено індивідуальне опалення та теплу підлогу. Квартира повністю укомплектована меблями та технікою: двоспальне ліжко, розкладний диван, дві великі шафи, пральна та посудомийна машини, духова шафа, холодильник, два телевізори. ЖК Зелений Двір має закриту територію, дитячий майданчик та гостьовий паркінг. Поблизу розташовані магазини, зупинки громадського транспорту та зелена зона. У квартирі встановлено сигналізацію та кондиціонер. Доступний швидкісний інтернет.

Винна Гора вул. Львівська міськрада

Квартира з просторим плануванням. У квартирі встановлено індивідуальне газове опалення. Підлога з підігрівом. Квартира обладнана кондиціонером та телевізором. Вартість оренди включає паркомісце під будинком. Квартира розташована в малоквартирній новобудові. Квартира має розвинену інфраструктуру. Поруч знаходяться ресторан "Святослав" та спорткомплекс "Старфіт".

Стуса Василя вул. Львівська міськрада

Квартира особнячного типу з косметичним ремонтом. Кімнати суміжні. У квартирі є вся побутова техніка та меблі, включаючи двоспальне ліжко та диван. Також є газова плитка та бойлер. Квартира вільна для оренди. Можливе проживання з дитиною та маленькою твариною. Є паркомісце.

Корчовського вул. Львівська міськрада

Шукай квартиру по локації