Пропонується в оренду двоповерховий будинок із цільного брусу сосни "Дикий зруб". Будинок був оновлений у 2025 році та оброблений екологічними матеріалами. Планування включає кухню-студію з вітальнею, душову, туалет, сауну та простору терасу на першому поверсі, а також дві спальні та вільну кімнату на другому поверсі. З балкона другого поверху відкривається краєвид на ліс. Будинок наповнений ароматом дерева і створений для здорового відпочинку, забезпечуючи спокійну атмосферу для сну.
Будинок обладнаний тепловим насосом та піччю на дровах (можна підключити). Електропостачання забезпечується електрикою, є власна свердловина глибиною 40 метрів та септик. Також доступний провідний інтернет.
Кухня оснащена плитою та холодильником. У будинку є пральна машина та кондиціонер.
Дозволяється проживання з домашніми улюбленцями: великими та маленькими собаками, котами та іншими тваринами. Огородження території забезпечує приватність.
Будинок розташований у кооперативі "Кінофікатор". На території є електрифіковане підсобне приміщення, мангал, дві будки для великих собак, а також власний вихід до струмка та лісу. Ділянка площею 20 соток має власний вихід до річки та лісу, розташована поряд із Київським морем.
Будинок розташований у мальовничому місці з чистим повітрям, спів птахів та шепотом сосен, що робить його ідеальним для відпочинку та заміського життя. Поряд є річка та ліс.
Будинок збудований із цільного брусу сосни "Дикий зруб", колоди ручної роботи. Наявна простора тераса з виходом до річки та лісу, а також балкон із краєвидом на ліс. Санвузол суміжний. Система опалення індивідуальна електрична. Є душова кабіна та сауна. Мультимедіа включає Wi-Fi. Комфорт забезпечується кондиціонером, балконом, огорожею та терасою.