Планування включає велику вітальню, яка переходить у кухню, 3 кімнати, санвузол з душовою кабіною. Є також гараж. Опалення газове (конвектор) та діючий камін. Є швидкий інтернет Wi-Fi. Квартира здається з меблями. У санвузлі встановлена пральна машина. Довгострокова оренда. В оренду приймаються лише охайні та хороші люди. Комісія рієлтора %%. Будинок розташований в зеленому районі біля води. Є місце для мангалу, барбекю та альтанка. Також є місце під город. У пішій доступності знаходяться ліс, магазин та автобусна зупинка. Територіально будинок розташований біля "Selfish Club" у кількох кілометрах. Відстань до метро Бориспольська становить 40 км. Будинок має автономне опалення, яке працює навіть під час блекауту. Є сад, балкон, тераса та огорожа. Будинок має підсобні приміщення.

Будинок. Дача. ТЕРИТОРИАЛЬНО "Selfish Club". Метро Бориспольска 40км.

Будинок має два житлові поверхи з євроремонтом. На другому поверсі є коридорчик та три окремі кімнати, одна з яких має вихід на великий балкон з видом на двір і озеро. На першому поверсі розташована простора гостина з камінною зоною, яка переходить в кухню. Також є санвузол з душевою кабіною, умивальником, унітазом, бойлером, електросушаркою та пральною машиною. На першому поверсі є вихід в гараж, з якого є вихід у двір, а також в кладовку і погрібець з стілажами. Будинок повністю укомплектований меблями та технікою: бойлер на 100 літрів, кондиціонер, двокамерний холодильник, пральна машина автомат, мікрохвильова піч, електрочайник, газова плита, кухонна витяжка, плазмовий телевізор, два двоспальні дивани, два двоспальних ліжка, шафа-купе, шафа звичайна, комоди, величезний кокон гойдалка, столи, стільці, ковдри, подушки, посуд. Є WI-FI роутер. Пропонується лише довгострокова оренда від 6 місяців. Комісія рієлтору оплачується орендарем додатково. Будинок побудований в зеленій зоні. Прямо під двором знаходиться озеро, навколо соснові ліси. Неподалік річка Дніпро (Канівське водосховище). Будинок має автономне опалення, встановлені газові конвектори з датчиками і перемикачами, які працюють навіть без світла. Є запасний варіант обігріву - діючий камін (піч). У дворі є чималий запас дров. Вода подається із власної скважини завдяки насосній станції. Є септик. В пішій доступності магазин, автобусна зупинка, контейнери для сміття. Від будинку до метро "Бориспільська" всього 40 км. Орієнтир - відомий "Selfish Club". Будинок має автономність при блекауті: працює інтернет, опалення. Є охоронна сигналізація, підключена до пульту. На вікнах встановлено армування (решітки). На вулиці гарна озеленена прибудинкова територія з місцем під город, для вирощування власних овочів та зелені. Є місце, де можна пожарити шашлик, овочі, зробити барбекю в будь яку пору року. Також є літній душ, добре обладнаний туалет зі світлом, просторий сарай, обладнана сушарка для постільної білизни та одягу. Є літня альтанка з мийкою, столом, лавками та піччю-мангалом. Двір обладнано ліхтариками та зручною системою поливу. З двору зроблено окрему калітку, яка виведе вас прямо до озера, де є причал для риболовлі або паркування лодок чи катамаранів. У дворі є інвентар для городу, в т. ч. бензопила, газонокосарка, електроножиці, сепаратор для оприскування дерев, граблі, сапки, лопати, драбина та ін. Також є гараж, підвал, котел, цоколь, огороджа, охорона території, підсобні приміщення, сад, город, балкон, тераса.

Оренда будинку,з озером,в лісі! ДОМ 160 м2,в 40 км від Києва. КИЙЛІВ!

Оренда без комісії! - Якщо ви хочете жити в приватному будинку. - Якщо ви хочете жити в екологічно чистому місці. - Якщо ви хочете милуватися сходом і заходом сонця - Якщо ви хочете дихати чистим свіжим повітрям Зніміть в оренду будинок в Кийлові + Будинок знаходиться в екологічно чистому місці в п’яти хвилинах ходи від Дніпра (Канівського водосховища). + Будинок складається з просторої кухні-студії та трьох житлових кімнат, поєднаного санвузла з душовою кабіною та технічної кімнати. + Є меблі та побутова техніка, які необхідні для комфортного життя. + В будинок заведено всі комунікації (газ, електрика, вода, оптоволоконний інтернет). + Обігрівається будинок газовим котлом - система тепла підлога, є газові конвектори,які працюють без світла, як запасний варіант обігріву - піч ( великий запас дров). + Вода подається із скважини, проходить очищення через фільтр, є фільтр "зворотній осмос" - питна вода буде завжди.. + На випадок відключення світла є генератор. + Будинок являється автономним обєктом, де можна пережити тяжкі часи. Щоб дізнатись більше телефонуйте та приходьте на перегляд!

генератор
Садова

Великий зруб з кухнею-студією. Є 2 санвузли. На території розташований окремий гостьовий будиночок/лазня з двоспальним диваном-ліжком та санвузлом. Будинок автономний: є автоматичний генератор, скважина та газ. Будинок здається з меблями. Дуже затишне місце. Поряд ліс та річка. В літній період за бажанням орендаря може бути змонтований каркасний басейн.

генератор
Оренда  будинку, Кийлів, Бориспільський р-н