Будинок має два поверхи. На першому поверсі розташовані простора кухня-вітальня, кабінет та вітальня, а також два санвузли. На другому поверсі знаходяться чотири спальні з гардеробними та три санвузли. Ремонт виконано за авторським проектом.
Будинок обладнаний власною котельнею, що забезпечує індивідуальне газове опалення. Також є центральний водопровід, газ, електрика та центральна каналізація.
У будинку наявні всі необхідні меблі та побутова техніка, включаючи електрочайник, кавомашину, праску, пилосос, фен, варильну панель, духову шафу, мікрохвильову піч, холодильник, посудомийну машину, пральну машину, сушильну машину. Також є Wi-Fi та телевізор.
Оренда будинку можлива для іноземців та сімей з дітьми. Домашні улюбленці не допускаються. Можлива довготривала оренда.
Будинок розташований на 70 сотках землі з фруктовим садом. Є гараж на 4 автомобілі з автоматичними воротами, сауна, баня, великий басейн, альтанка з мангалом, підсобні приміщення, а також цоколь та підвал. Територія огороджена та обладнана сигналізацією по всьому периметру та відеоспостереженням. Є охорона території.
Будинок розташований поруч зі Львовом, що забезпечує зручний доступ до міської інфраструктури. Поблизу є школи, дитсадки, зупинки громадського транспорту, супермаркети та парки.
Будинок має сауну, великий басейн, підігрів підлоги, кондиціонер, камін, терасу та балкон. Також є сигналізація та відеоспостереження.