Будинок-зруб з карпатської смереки. Планування включає роздільний санвузол. Встановлено внутрішній та зовнішній відеонагляд. Будинок повністю мебльований. Наявна техніка: посудомийка, духова шафа, холодильник, варильна поверхня, морозильна камера, пралка, бойлер, душова кабіна. Тварини оговорюються. Будинок розташований посеред лісу в котеджній забудові з асфальтованим підїздом. На ділянці площею 7,5 соток зроблено ландшафтний дизайн, є садівник, оплату якого здійснює власник. На подвірї встановлено басейн та гараж для 2-х авто. До Магелану 5 км. У будинку є тепла підлога та електро опалення з генератором на 10 кв. Наявні дві відкриті тераси з мангальною зоною.

генератор
Оренда будинку в селі Юрівка

Будинок перепланований для зручного проживання сімї з двома дітьми за дизайнерським проектом. Зараз проводяться штукатурні роботи. В будинку заведений газ, облаштована свердловина з насосом, електрика та власна каналізація. Встановлено газовий котел нового покоління. Зроблено утеплення кровлі. Продаж у звязку з переїздом. Будинок знаходиться в новій котеджній забудові на не проїжджій вулиці, де розташоване обєднання з 7 будинків. Ділянка 5 соток з огорожею. Є балкон і тераса. Будинок розташований на межі с. Юрівка і с. Тарасівка біля КМ "Грін Хілс". Є асфальтована дорога.

Продам будинок в Тарасівці

Будинок з авторським ремонтом. В ньому 4 кондиціоновані кімнати, 2 санвузли, котельня, два тераси, зимовий сад та горище. Будинок газифікований. Опалення комбіноване: газовий котел та електрокотел. Тепла підлога з радіаторами. Встановлено кабінет для фільтрації води та бойлер на 200 літрів. Будинок обладнаний якісними меблями та надійною технікою. Від власника. Будинок введений в експлуатацію. Збудований з керамоблоку 38 та утеплений пінопластом 100. Каналізація - переливний септик 12 куб.м. Є скважина 40 кв.м. Побудовано автонавіс на 3 авто. Будинок розташований біля лісу та озера. Поруч є вся необхідна інфраструктура для комфортного життя: школа та садочок в 300 метрах, супермаркет Лоток, ресторан на озері, магазини. До Одеської траси 800 метрів. На ділянці в 5 соток є огороджа. До Києва 11 км по Одеській трасі.

Без комісії‼️/Юрівка/Буд.з ГАЗом‼️/150м2./5сот./з РЕМОНТОМ‼️/МЕБЛЯМИ‼️