Продається 3- кімнатна квартира на Військову містечку на 1 поверсі 5 поверхового будинку , " чешка", кімнати і ванна кімната окремі , встановлені м/ п вікна , лічильники , є балкон .
Квартира в жилому стані .
Гарне місцерозташування .
Продам або обміняю торгівлі приміщення. Всі приміщення з ремонтом та комунікаціями, на кожне приміщення є лічильники на електроенергію потужність 30 КВат,вода -свердловина 75 метрів,каналізація центральна.
Продам 1/2 будинку в районі 1-ї школи. Будинок шлаковий, високий фундамент, утеплений ззовні пінопластом. Вікна м/п. Опалення газове (форсунка в грубі), є дозвіл на підключення централізованого водопостачання. В будинку 2 житлові кімнати, кухня, 2 веранди. Будинок без ремонту!!! Двір окремий. Є гараж, господарські будівлі. Поряд школа, магазин, зупинка транспорту. Ціна 13000 дол США. Тел 0969492812
Продам дачу з виходом до річки, в районі Костелу. Земельна ділянка приватизована 9.8 сот (2 ділянки, 2 правоустановлюючих документи). На ділянці розташований 2-х поверховий дачний будинок, цегляний. На 1-му поверсі підсобне приміщення, на 2-му кімната та кухня, камін. Ціна 15300 дол США
Ви мріяте про будинок за містом?Тоді ця пропозиція для Вас!Будинок в с.Іскорость 3км м.Коростеня.В будинку три кімнати ,дві з яких вже зроблений ремонт,в одна підготовлена до ремонту.В будинку вдухконтурний котел,вода,ванна,туалет,вбудована кухня,яка входить в ціну(інша техніка та меблі за домовленістю)В кухні,коридорі та санкімнаті сучасна плитка.Поли в кухні,коридорі та санкімнаті з підігривом.Є також земельна приватизова ділянка 0,2156га.Є також піноблоки для гаражу.Із хозбудівель,- невеличкий сарай.По всім іншим питанням,та можливістю поїхати подивитися тел.097-475-02-84.
Продається будинок в с.Мала Зубівщина- 2кімнати,кухня,коридор,кладова,веранда,сарай,гараж.Земельна ділянка 0,25 соток.Село знаходиться 15 км від Коростеня.Дороги асвальтовані.Є одинадцятирічна школа,дитячий садок,амбулаторія,аптека,магазини,будинок культури.Два рази на день їздить автобус . ЗРеальному покупцеві добра скидка.
Продам будинок в селі Білошиці (Щорсівка), до міста 5-8 км. Загальна площа 90 м.кв, жила 36 м.кв. В будинку 3 жилих кімнати, кухня, просторий коридор та веранда. Будинок шлаковий, обкладений цеглою, високий фундамент. Будинок газофікований. Вода - колодязь. Будинок в жилому стані (продається з меблями). Також на території є хлів, літня кухня (газофікований), погріб, літній душ. Поряд річка. Землі 25 сот (кадастровий номер). Ціна 11500 дол США, торг. Тел 0969492812
Продам 2-х кім.квартиру в Чолівці. Квартира розташована на 1-му поверсі (високий цоколь). Кімнати окремі, кухня 6 м.кв, санвузол роздільний, просторий коридор з нішею. Вікна металопластикові, вхідні двері броньовані. Опалення автономне - газовий котел. Гаряча вода - газ.колонка. На все встановлено лічильники. Квартира в гарному жилому стані. Продається з меблями та з побудовою технікою. Також у квартирі є вхід до облаштованого підвалу (розмір 13 м.кв): підлога - кафель, полички. У дворі розташований капітальний гараж під легковий автомобіль (7*7), два сараї та земельні ділянки. Поряд з будинком є магазини, зупинка транспорту, школа. Ціна продажу 23000 дол США, торг можливий. Тел 0969492812
Продам будинок в Сингаях. Матеріал - цегла. Загальна площа 66 м.кв, житлова 42 м.кв. В будинку 4 кімнати, веранда. Опалення- груба (газова форсунка). Вода - колодязь у дворі. Будинок в хорошому жилому стані, чистий та доглянутий. У дворі є газофікована літня кухня (кімната, кладовка). Підсобні приміщення та погріб. Земля приватизована: 27 сот під будинок та 35 для с/г. Ціна 18500 дол США, торг. Тел 0969492812
Продам 2-х кім квартиру в с.Липники, Коростенського району. Квартира розташована на 1-му поверсі 4-х поверхівки (1975 р. побудови). Загальна площа 51.5 м.кв. Кімнати окремі, санвузол роздільний, простора кухня та великий засклений балкон. Квартира в жилому стані. Опалення автономне (газ.котел). На все встановлено лічильники. Також, є 2 підвальних приміщення, невеликий гараж. Поряд знаходиться дитячий садочок, стадіон, спиртзавод. Ціна 11300 дол США, реальному покупцю торг!!!! Як варіант, дана квартира цікава під бізнес.
Продам будинок в Сингаях (4 км від міста). Загальна площа 61 м.кв. В будинку 4 кімнати (3 окремі, 1 прохідна), веранда, кладовка. Опалення газове (парове), пічне. Вода - колодязь у дворі. Будинок в хорошому жилому стані. Дах не протікає, підлога міцна в гарному стані. Також є літня кухня (газофікована), гараж, господарські будівлі. Землі 25 сот (кадастровий номер). Ціна 12500 дол США. Тел0969492812
Продам будинок в Сингаях. Загальна площа 60 м.кв, житлова 39 м.кв, кухня 8 м.кв. В будинку 3 кімнати, кухня, прихожа та санвузол. Опалення - газ.котел, камін. Водопостачання - колодязь (насосна станція). Каналізація - вигрібна яма. Будинок з хорошим ремонтом, теплий, високий фундамент. Також є літня кухня, гараж, погріб та інші господарські будівлі. Все в хорошому доглянутому стані. Землі 25 сот(під будинком), приватизована та 17.5 сот (с/г призначення), кадастровий номер. Ціна 30000 дол США. Розглядається обмін на 2-х кім квартиру з хорошим ремонтом.
Продам будинок в районі Ковельського парку. Будинок - цегла, шлак (прибудова); утеплений. Загальна площа 56 м.кв, житлова 30 м.кв. Опалення- газовий котел, пічне. Водопостачання- колодязь. Вікна м/п. В хорошому жилому стані. Продається з меблями. Також на території є літня кухня (газофікована), погріб та капітальний гараж під легковий автомобіль. Територія огороджена, доглянута. Землі 6,7 сот, приватизована. Ціна 25300 дол США. Тел 096 949 2812
Продам 3-х кім чешку на Хіммаші. Квартира розташована на 1-му поверсі (високий цоколь), не кутова, тепла. Кімнати окремі, санвузол суміжний, є лоджія. Квартира з переплануванням, в хорошому жилому стані. Підлога в кімнатах та коридорі - ламінат; кухня та санвузол- плитка. Вікна та лоджія м/п. Гаряча вода -газ.колонка. Лічильники на все. Ціна 38000 дол США.
Продам 2-х кім.квартиру на Ковельському (район стадіону Локомотив). Квартира розташована на 3-му поверсі, не кутова, тепла. Кімнати суміжні (можна перепланувати в окремі), санвузол роздільний. Вікна частково м/п. Балкон засклений. Гаряча вода - газова колонка. Лічильники на все. Є кладовка. Квартира в живому стані. Поряд дитячі садки, школа, магазини, зупинка транспорту. Ціна 25000 дол США. Тел 096 949 2812
Загальна територія 5 Га, територія огороджена під охороною, два електро трансформатори по 450 кВт кожен. Територія частково асфальтована, частково забетонована, електроенергія, водопровід, каналізація.
Загальна площа споруд 9 400 м2: виробничі, складські споруди, котельня, адмін приміщення, офіс, гараж, естакади для ремонту транспорту, цех переробки деревини, приміщення охорони, вагова, тощо.
Комплекс межує з залізничною станцією (товарною), також на самій території комплексу знаходиться дві залізничні гілки.
Цілісний виробничо-господарський комплекс. Житомирська область.
Загальна територія 1.5 Га, територія огороджена під охороною, електро трансформатор 650 кВт. Територія частково асфальтована, частково забетонована, електроенергія, водопровід - водовідвід, каналізація.
Сушильні камери загальний обєм 240 м3, котельня з двома котлами по 450 кВт кожен.
Загальна площа споруд 2 200 м2: виробничі, складські споруди, котельня, адмін приміщення, офіс, гараж, цех переробки деревини, приміщення охорони.
земельну ділянку:
- Цільове призначення: (01.01) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва;
- Категорія земель: Землі сільськогосподарського призначення;
- Вид використання: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва;
- Форма власності: приватна;
- Площа земельної ділянки: (3.2261 Га);
- Місце розташування: Житомирська область, Лугинський район, Лугинська селищна рада.
01) Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва));
- Категорія Землі: сільськогосподарського призначення;
- Вид використання: ведення товарного сільськогосподарського виробництва;
- Форма власності: приватна;
- Площа земельної ділянки: (0.3298 Га);
- Місце розташування: Житомирська область, Лугинський район, Лугинська селищна рада.