Продаж 1-кімн. квартири в новобудові в районі "Сільпо". Загальна площа 48,5м.кв. Гарне планування: простора кімната 20м.кв., кухня 11м.кв з виходом на засклений балкон, коридор 9,6м.кв, санвузол разом 6,5м.кв. Хороший житловий стан, будинкове опалення з регуляторами температур у квартирі, бойлер. Квартира не кутова, сонячна сторона з виглядом на парк. Мегарозвинена інфраструктура - поруч супермаркет "Сільпо", ТЦ "Інтерсіті", Спортлайф, поліклініка, ЦНАП, відділення поліції, церква, аптеки, парк і т.д. Відмінна транспортна розвязка. Продаж без заміни. Поруч парк, супермаркети "Сільпо", "АТБ", ТЦ "Інтерсіті", ЦНАП, Сихівська адміністрація, відділення поліції, поліклініка, церква, Спорт лайф, кінопалац ім. Довженка, магазини, аптеки і т.д. Будинок розташований у самому серці Сихова поруч з парком. Відмінна транспортна розвязка, розвуненою інфраструктурою. Є внутрішній дворик з дитячим майданчиком та можливістю паркування авто. Велика площа квартири 49м.кв. з гарним плануванням - просторий коридор 10м.кв., кімната 20м.кв, кухня 11м.кв. з виходом на засклений балкон, санвузол разом.

Червоної Калини просп., 64

Пропонується до продажу світла та простора 3-кімнатна квартира у новобудові з вдалим плануванням та комфортною локацією вул. Червоної Калини Загальна площа: 99,4 м² Поверх: 10 Опалення: будинкове Над квартирою — технічний поверх, що забезпечує додаткову шумо- та теплоізоляцію Планування квартири продумане для комфортного проживання: • три повністю ізольовані кімнати • простора кухня, зручна для сімейних вечерь • два санвузли • два балкони з гарним видом Квартира має правильну форму кімнат, хорошу інсоляцію та великий потенціал для реалізації індивідуального дизайнерського проєкту. Додатково: На горищі облаштоване приміщення площею, аналогічною площі квартири. Із квартири заведені всі необхідні комунікації: електропостачання, вода та каналізація. Локація: Будинок розташований у розвиненому районі міста. Поруч торгові центри, супермаркети, магазини, кав’ярні, аптеки, школи та дитячі садки. Зручна транспортна розв’язка дозволяє швидко дістатися в будь-яку частину міста. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції. Запрошую на перегляд у зручний для вас час.

Червоної Калини просп., 64

Продається 3-х кімнатна квартира (+ Над квартирою ще є 100 м.кв.) в обжитій та заселеній новобудові по проспекту Червоної Калини біля ТЦ Inter Citi. + Над квартирою ще є 100 м.кв. техповерх висотою 180-210 см (іде разом з квартирою) Гостьовий паркінг. На подвірї є дитячий майданчик, та інший благоустрій. Зовнішні стіни з червоної цегли + утеплення пінопластом - комунальні зимою невеликі, адже квартира сама по собі дуже тепла. Міжповерхові перекриття монолітні (грубі) - добра шумоізоляція. Загальна площа квартири становить 100 м. кв. Два санвузли. 1 кімната - 19, 8 м.кв. 2 кімната - 17, 5 м.кв. 3 кімната - 17, 1 м.кв. кухня - 15 м.кв. Квартира гарна, світла та простора. Квартира ідеального планування. Район дуже комфортний для проживання паркова зона, все необхідне поряд, добре розвинута інфраструктура та транспортне сполучення.

Червоної Калини просп., 64
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Продається квартира в обжитій та заселеній новобудові по проспекту Червоної Калини біля Торгового Центру Inter Citi. Гостьовий паркінг. У дворі є дитячий майданчик, та інший благоустрій. Зовнішні стіни з червоної цегли (кладка у дві цегли) + утеплення пінопластом - комунальні зимою невеликі, адже квартира сама по собі дуже тепла. Міжповерхові перекриття монолітні (грубі) - добра шумоізоляція. Квартира двостороння. Загальна площа квартири становить 96, 2 м. кв. Квартира ідеального планування. Квартира гарна, світла та простора. Квартира знаходиться на 6-му поверсі 10-ти поверхового будинку. Ремонт, виконаний з якісних матеріалів, продуманий до дрібниці, який робився для власного проживання. Натуральний дубовий паркет з масиву дубу з використанням екологічно чистого клею. Кімната - 21 м.кв., кімната - 18, 7 м.кв., кімната - 18, 6 м.кв., кухня - 14, 4 м.кв. Локація дуже чудова бо має багато переваг: - паркова зона (парк імені святого Папи Римського Івана Павла II) - чотири супермаркети Сільпо, Арсен, АТБ, Ашан - басейн СпортЛайф - чудова транспортна розвязка, 12 хв. на трамваї і Ви вже біля Оперного театру - державні та приватні школи та садочки - державні та приватні медичні заклади - ресторани, кафе, салони краси - а саме головне то є найчистіше повітря у всьому Львові, бо по-перше Сихів є на самому високому холмі (трохи нижче ніж Львівський телецентр), а по-друге Сихів з усіх сторін оточений лісом. Документи перевірені та готові до продажу. Терміново. Торг.

Червоної Калини просп., 64

Продається 2-х кімнатна квартира в обжитій та заселеній новобудові по проспекту Червоної Калини біля ТЦ Inter Citi. Гостьовий паркінг. На подвірї є дитячий майданчик, та інший благоустрій. Зовнішні стіни з червоної цегли кладка у дві цегли + утеплення пінопластом - комунальні зимою невеликі, адже квартира сама по собі дуже тепла. Міжповерхові перекриття монолітні (грубі) - добра шумоізоляція.

Червоної Калини просп., 64

Шукай квартиру по локації