Квартира має роздільне планування, суміжний санвузол, 2 гардероби та 2 балкони. Стан квартири чистий житловий. На кухні є електроплита. Будинок має консєржа. Квартира розташована поруч із садочками та школою.

Продам 2х.квартиру м.Обухів

Квартира має суміжну прохідну планування. У квартирі централізоване опалення, є вивіз відходів, центральна каналізація, електрика. У квартирі залишаються всі меблі та техніка. Квартира розташована у житловому фонді 2001-2010-х років. Є парко місця, ванна, ліфт, вантажний ліфт. Поблизу розташовані школа, дитячий садок, зупинка. Квартира велика та простора. Є 2 балкони та 2 санвузли.

Продаж 2 - кімнатної Кваритири ЖК Лермонтова 28

Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Встановлено євроремонт. Квартира мебльована. На кухні є меблі. У квартирі є телевізор. До квартири додається кладова кімната на поверсі. Будинок побудований у 2011 році. Підїзд чистий і акуратний. У будинку є ліфт. Будинок має мега-зручне розташування. Квартира в гарному жилому стані. Є балкон і лоджія.

Продам 1К квартиру м.Обухів вул.Лермонтова (Академічна)

Обрати розташування квартири

Шукай квартиру по локації