с. Лютіж СТ Озерний Київське водосховище та ліс 5 хвилин пішки. Пологий пісчаний пляж для відпочинку і купання. Продається добротний двоповерховий будинок (дача) 120 кв.м., земельна ділянка 6 соток. Домоволодіння доглянуте. 1й поверх будинку - кухня, гостьова кімната, тераса, санвузол. 2й поверх - 2 окремі кімнати з виходом на балкон. В дворі є госп. приміщення, літній душ, туалет. Вода - свердловина. Газ проходить по вулиці. Каналізація. На участку є обплетена виноградом затишна бесідка, фруктовий сад, квіти, альпійська гірка. Елітні сусіди, активне товариство, охорона, вїзд під шлагбаум.

СТ Озерний

Будинок-дача має зручне планування, що включає три спальні, кухню-студію, хол та три санвузли. Ремонт виконано за євростандартом. Будинок обладнаний індивідуальною електричною системою опалення. Наявні комунікації: газ, свердловина та електрика. Встановлено газову колонку для гарячої води. Квартира продається з меблями. Мультимедіа представлені швидкісним інтернетом. Пропонується повний юридичний супровід угоди. Будинок має гараж та автонавіс, велику криту терасу з фонтаном. Територія ділянки обладнана автоматичним поливом та підсвіткою. Наявна огорожа, підсобні приміщення, сауна, баня та сад з городом. Також є камін. Будинок розташований в першій лінії від лісу, за 500 метрів від моря. Поряд знаходяться річка та ліс, що забезпечує чисте повітря та затишне місце для проживання і відпочинку. Є місце для занять спортом та водних процедур. Будинок-дача має сауну з басейном. Наявна тераса, камін, огорожа, гараж, автонавіс, підсобні приміщення, сад, город. Також є місце для занять спортом та водних процедур.

Лютіж,  цегляний будинок-дача 160 кв.м з газом. Шикарне місце!

Будинок потребує ремонту, оскільки стан ремонту - після будівельників. Планування не вказано. Заведено три фази електроенергії. Функціонує свердловина з питною водою. Є можливість підключення газу, оскільки він проходить по вулиці. Система опалення вказана як Інше. Меблі та техніка не вказані. Умови купівлі не вказані. Наявна огорожа та гараж. Ділянка розташована на березі Київського моря, до води сім-вісім хвилин неспішної ходи. Санвузол розташований у дворі.

власник
Дача на березі Київського моря
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Доглянута дача з затишною житловою площею та терасою для відпочинку на свіжому повітрі. Якісне будівництво, все готове для заселення. Власна свердловина, септик та електрика. Система опалення індивідуальне електро. Дача з меблями та мультимедіа: телевізором і Wi-Fi. Приватизована земельна ділянка площею 6 соток. Дача з господарською будівлею для інструментів або зберігання. Територія огороджена. Є сумісний санвузол. Дача розташована в тихій та зеленій зоні, всього 400 м до Київського моря та 50 м до річки Ірпінь. Ідеальне місце для відпочинку та риболовлі. Поблизу живуть сусіди цілий рік. До м. Героїв Дніпра 20 хвилин на авто. Дача має простір для садівництва, городу, зони барбекю, басейну чи навіть додаткового будівництва. Автополив, рулонний газон, плодові дерева, ландшафтний дизайн. Є альтанка, мангал, підсобні приміщення, сад, город та душова кабіна.

власник
Продам дачу в Лютіжі (Сади) біля Київського моря

Популярні запити

Шукай будинок по локації