Здам 2-кімнатну квартиру біля метро Лівобережна вул. Всеволода Нестайка, 5 2 поверх із 9 До станції метро — 5 хвилин пішки Квартира після капітального ремонту. Вся техніка та меблі — нові. 2 окремі кімнати. Санвузол роздільний. Простора гардеробна з кімнати. Є балкон. Повністю готова до заселення — ідеально для пари або сім’ї з дитиною У пішій доступності: метро, магазини, кафе, школа, дитячий садок, ТЦ та інше. Ціна: 20000 грн/міс + комунальні платежі Телефонуйте або пишіть — домовимось про перегляд

Всеволода Нестайка вул. (Олександра Мильчакова), 5

ЖК Галактика". 7 хв. ходьби від ст. м. «Лівобережна», в новому будинку комфорт+ класу з новим ремонтом, стильна та простора. Планування окрема спальня, окрема кухня-вітальн. Квартира обладнана технікою: посудомийка, пральна машина, мікрохвильова піч, бойлер, телевізори з Smart TV, кондиціонер з обігрівом та охолодженням; охорона та відеоспостереження території, поруч річка Дніпро, Русанівський канал, торговий центр "Комод", продуктовий супермаркет Novus, банк.

Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6-Е

Пропонується в оренду 2кім-студіо квартира. жк Галактика. Авторський дизайн. Повністю комплектована меблями і технікою. Розвинута інфраструктура. Зручна транспортна розвʼязка.Фото відповідають дійсності. Готова до переглядів. Генератор.

Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6-В

Актуально! Можливі перегляди! Генератор на ліфт, воду та опалення! Квартири в елітному будинку з підземним паркінгом, та цілодобовою Охороною Якісний дизайнерський ремонт Основна спальня з ваною та гардеробом дитяча (або друга спальня) кабінет Кухня -вітальня студіо Панорамний вид на Дніпро та Лавру 2 балкона- тераси Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди. Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером

Раїси Окіпної вул., 18
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Здається 1 кім квартира на 2 поверсі 9 поверхового будинку. Загальна площа 38 кв.м. житлова 17 кв.м. та кухня 6 кв.м. Квартира з ремонтом, у дуже гарному стані, повністю облаштована всіма необхідними меблями та технікою. Є пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа, кондиціонер, бойлер. Інтернет оптоволокно працює без світла. Відмінно розвинена інфраструктура. Поруч з будинком знаходиться все що потрібно для комфортного проживання та відпочинку. Школа, дитячий садок, спортивні та дитячі майданчики, лікарня, аптеки, відділення банків та відділення Нової пошти, супермаркети, а також велика кількість різноманітних магазинів та закладів для відпочинку. Поряд залізнична станція, КОМОД, метро Лівобережна 5 хв . Набережна Дніпра. Неподалік чудове місце для прогулянки. Не курящі, в квартирі курити не можна. Ціна 14000 грн. + комунальні послуги. Залогова сума в розмірі вартості місяця оренди, Комісія за послуги 50% Телефонуйте, чекаємо Вас на перегляд.

Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 8

1 к, 1/9, заг.28 м2, вул. Р. Окіпної, диван розкл., крісло, шафа, плита газова, холодильник, пральна машина, с/ в сум., решітки на вікнах. Для однієї жінки, без дітей, без тварин. Не палити. Оренда від 6 міс.і більше.

Раїси Окіпної вул., 5

Здам 2 Кімнатну Квартиру м лівобережна 5 хвилин пішки. квартира в середине будинку, чиста , охайна. Без тваринок. кімнати окремі, балкон. газова плита. Квартира вільна. записуємося на перегляд умови оплата місяц+заставна сума за місяц+комісійні одноразово 50%

Пантелеймона Куліша вул. (Челябінська), 7

Квартира укомплектована всіма необхідними меблями, вбудована кухня з усією необхідною технікою: плита, холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, санвузол роздільний, вана, доукомплектовуєця бойлером, охайний підїзд, зручна транспортна розвязка, розвинута інфраструктура, метро Лівобережна 10 хвилин пішки.

Пантелеймона Куліша вул. (Челябінська), 19

Будинок 2004 року, з консьєржем і генератором (вода,опалення і інтернет працюватимуть при відключеннях світла). Квартира простора, з якісним ремонтом, укомплектована меблями і побутовою технікою. Поруч добре розвинена інфраструктура, є все для комфортного проживання. До метро 5-7 хвилин пішки. Додатково: Автономність при блекауті: Працює опалення, Працює інтернет, Працює водопопостачання. Планування: Роздільна. Санвузол: Роздільний. Система опалення: Централізоване. Ремонт: Євроремонт. Меблювання: З меблями. Побутова техніка: Холодильник, Варильна панель, Праска, Пральна машина. Мультимедіа: Телевізор, Wi-Fi. Комфорт: Кондиціонер, Балкон, лоджія, Ванна, Конс'ерж, Ліфт, Меблі на кухні, Паркувальне місце, Грузовий ліфт. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Центральний водопровід

генератор
Здається 2-кімнатна квартира, вул. Митрополита Андрія Шептицького,14

Пропонується в оренду стильна та комфортна квартира площею 82 м² у сучасному ЖК «Галактика», неподалік від станції метро «Лівобережна» та Русанівської набережної. Квартира розташована на 16 поверсі та має продумане й зручне планування: дві окремі спальні та простора кухня-вітальня — ідеальний варіант для комфортного проживання сім'ї або пари. Виконано сучасний якісний ремонт, квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою. Для вашого комфорту встановлені пральна та сушильна машини, бойлер, а також є все необхідне для щоденного життя. Важлива перевага будинку — резервне живлення, яке забезпечує роботу водопостачання, опалення та ліфтів, що особливо актуально в сучасних умовах. ЖК має розвинену інфраструктуру: поруч магазини, кафе, зони для прогулянок та зручна транспортна розв'язка. А близькість до Русанівської набережної дозволяє насолоджуватися прогулянками біля води. Квартира готова до заселення та чекає на своїх нових мешканців! Додатково: Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і. Автономність при блекауті: Працює ліфт, Працює опалення, Працює водопопостачання. Домашні улюбленці: Ні 🥺. Планування: Вільне планування. Санвузол: Суміжний. Система опалення: Централізоване. Меблювання: З меблями. Побутова техніка: Посудомийна машина, Сушильна машина, Електрочайник, Холодильник, Варильна панель, Мікрохвильова піч, Духова шафа, Пральна машина. Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Швидкісний інтернет, Телевізор, Wi-Fi. Комфорт: Кондиціонер, Конс'ерж, Ліфт, Підземний паркінг, Гостьовий паркінг, Підігрів підлоги, Меблі на кухні, Панорамні вікна, Душова кабіна, Гардероб. Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Центральний водопровід. Додатково особливості: Можна іноземцям, Можна з дітьми

Простора двокімнатна квартира ЖК Галактика, Лівобережна, Сверстюка, Окіпної, Русанівка, Броварський проспект, Соборності

Ексклюзивна 1-кімнатна квартира в ЖК «Лазурний Блюз» на вул. Ованеса Туманяна, 15А. 🌿 47 м² | 23/25 поверх 🌊 Панорамний вид на Русанівський канал, Дніпро та правий берег 🏡 Японський мінімалізм та естетика Wabi-sabi ✨ Преміальний ремонт, меблі та декор — усе робили для себе У комплектації: • техніка Bosch, Siemens, Mitsubishi • дизайнерське крісло FOMA та ексклюзивні меблі • посуд, гриль Tefal, тостер, чайник • усе необхідне для комфортного проживання ЖК: закрита територія, охорона 24/7, підземний паркінг/укриття, генератор, доглянута територія. 📍 Лівобережна / Русанівка, поруч метро та набережна Дніпра. 💡 Будинок з автономією: генератор на світло, воду та опалення, працюючий ліфт, сучасне укриття та підземний паркінг. 💰 600 $/міс. 📅 Оренда від 1 року 🤝 Без комісії для орендаря 🔑 Перегляди — за домовленістю 🎞️ Є відео огляд квартири Телефонуйте!

генератор
Ованеса Туманяна вул., 15-А

Квартира після ремонта. На підлозі в ванній кімнаті та кухні, сучастна плитка. Дві окремі кімнати з паркетом , свіжі обої , нова пральна машина . Зручне розташування , біля мертро (ЛІВОБЕРЕЖНА) 3- хвилини пішки.Самий тихий і беспечний район у місті, без бомбардувань . Поруч канал , парк, річка Дніпро.Розвинута сучасна інфраструктура. Свіже повітря .

Флоренції вул., 10-А

Пропонується в оренду простора двокімнатна квартира з вражаючим видом на Дніпро. Квартира складається з великої кухні-вітальні, зони кабінету і комфортної спальні. Вона оснащена всією необхідною побутовою технікою та меблями, включаючи розкладний диван. Є багато місця для зберігання речей. Розташування вигідне: до станції метро "Лівобережна" всього 5 хвилин пішки. Поруч знаходяться магазини, ТРЦ та кафе, що робить життя в цьому районі зручним і комфортним.

Микільсько-Слобідська вул., 6-Б

Пропонується в довгострокову оренду 2-кімнатна квартира у Дніпровському районі Києва, вул. Ованеса Туманяна, 1-А. До метро «Лівобережна» — лише 5 хвилин пішки! Квартира з дизайнерським ремонтом та продуманим плануванням: 2 окремі кімнати; кухня-вітальня; Повністю мебльована та обладнана технікою: телевізори, кондиціонери, пральна машини, мікрохвильова піч, холодильник, електрична варильна поверхня, духова шафа, бойлер, вбудовані шафи, велике ліжко та дивани. Чудова локація: з розвиненою внутрішньою інфраструктурою — кав’ярні, б’юті-бари, барбершопи, кондитерські, пошта та супермаркет NOVUS. У пішій доступності Русанівська набережна — ресторани, кафе, місця для прогулянок, пробіжок та відпочинку. Квартира чудово підійде для комфортного довгострокового проживання. Пишіть або телефонуйте — із задоволенням відповім на ваші запитання та домовимся про перегляд.

Оренда 2к квартири вул. Ованеса Туманяна 1-А метро Лівобережна

Здається в оренду квартира (євродвушка) на довготривалий термін біля метро Лівобережна ( дві хвилини пішки) Поруч знаходиться вся необхідна інфраструктура. Квартира обладнана технікою та меблями. Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди. В квартирі 2 кімнати. Планування кімнат роздільне .Загальний стан квартири - Євроремонт.

Раїси Окіпної вул., 4

Вашій увазі пропонується 2-кімнатна квартира в преміальному ЖК «Сонячна рів`єра» у мальовничому районі Києва, на березі Дніпра. В квартирі втілено стильний авторський проєкт. Неймовірна розкіш в поєднанні з помірними відтінками, що надають затишок та комфорт. Квартира має вдале планування, яке збільшує вільний простір та дозволяє ефективно використати кожен квадратний метр. ЇЇ загальна площа – 70 кв. м, висота стелі — 3 м. Квартира укомплектована всією необхідною побутовою технікою та меблями з різних куточків планети: мармур — Індія, паркет — Франція, меблі — Італія. Зволожувач повітря 8к-Телевізор Аудио-Система - Bose ПЛАНУВАННЯ : - холл; - кухня-вітальня; - спальня; - санвузол з ванною. Квартира знаходиться в будинку з пропускною системою та консєржем. Це дійсно безпечний та дуже надійний будинок. Прибудинкова територія озеленена та освітлена, також тут встановлені ігрові дитячі та спортивні майданчики, проведено благоустрій вхідних груп будівлі. Будинок розташований на набережній, яка є неймовірним місцем для прогулянок. На пляжній зоні комплексу відведено місце під бігові та велосипедні доріжки, а вся територія оснащена системою постійного відеоспостереження. Опалення в житловому комплексі централізоване. Всі помешкання оснащені сталевими опалювальними приладами, що володіють хорошою тепловіддачею. Крім того, в кожній квартирі встановлені лічильники для обліку електроенергії, газу, гарячої та холодної води. В ЖК є генератори на ліфти. Також будинок має експлуатований дах, та систему Розумний дім. Технологія будівництва — монолітно-каркасна Стіни — керамічна цегла утеплена мінватою та пінопластом Облицювання фасадів — мінеральна штукатурка Вікна — згідно з нормами, панорамні Опалення та водопостачання — централізоване Поряд з будинком розвинена інфраструктура та дуже зручна транспортна розв’язка. Так, лише на відстані 10 хвилин від комплексу знаходиться торгово-розважальний центр KOMOD з бутиками, супермаркетом «Фуршет-Гурман», кінотеатром, ресторанами, кафетерієм, баром, більярдною і дитячої ігровою кімнатою. Також неподалік розташовані супермаркет Novus, спортклуби Grafit, «Спортленд» і Platinum, Київський театр драми і комедії на Лівому березі, Міжнародний виставковий центр і Патріарший собор Воскресіння Христового.

генератор
Микільсько-Слобідська вул., 3-Б

Довгострокова оренда нової 1-кімнатної квартири (44,8 м²) Оренда затишної квартири в новобудові ЖК Галактика на 12-му поверсі з краєвидом на Дарницький район та Дарницьку площу. Авторський ремонт, використання якісних оздоблювальних матеріалів та надійної електрики: паркетна дошка, великоформатна плитка. Родзинка вітальні — люстра, створена за індивідуальним замовленням спеціально для цього інтер'єру. Оснащення та комфорт: Меблі: Вбудовані меблі в передпокої, ванній кімнаті та спальні. Місткі шафи з продуманим освітленням та ергономічними зонами зберігання. Клімат: Кондиціонери Mitsubishi Electric у спальні та вітальні (працюють на охолодження влітку та на обігрів взимку при температурі до -5°C). Технології: Сучасні міжкімнатні двері прихованого монтажу (без наличників) з алюмінієвою коробкою та вмонтованими в підлогу обмежувачами. Безпека та автономність: Система AJAX: Охорона від проникнення та датчики протікання води (автоматичне перекриття подачі води при виявленні витоку в кухні чи ванній). Датчики: У кухні встановлено датчик диму та чадного газу з сиреною. Є можливість підключення датчика руху. Резервне живлення: Підготовлено все необхідне для підключення станцій типу EcoFlow (в щитку встановлено АВР, передбачено окреме місце біля входу). Тарифи: Лічильник електроенергії переведено на двозонний тариф. Планування: Передпокій (3,5 м²): Шафа для верхнього одягу та взуття з підсвіткою, окрема зона для побутових речей та прибирання (є драбина-стрем'янка та прасувальна дошка). Сучасний домофон, велике дзеркало, зручна висувна консоль для ключів та дрібниць. Спальня (14,7 м²): Двоспальне ліжко (180х200 см) з підйомним механізмом, безпружинний жорсткий матрац. Тумбочки, світильники для читання, туалетний столик з підсвіткою, відкрита секція для книг та велика вбудована шафа. М'яке точкове світло та основна люстра. Ванна кімната (4,1 м²): Велике дзеркало з сенсорною підсвіткою, пральна машина AEG, душова система Hansgrohe з термостатом. Електрична сушарка для рушників, тепла підлога з розумним регулятором, гігієнічний душ. Бойлер Drazice на 100 л із регулятором температури та закритими полицями поруч. Кухня-вітальня (22,5 м²): Побутова техніка преміумкласу: витяжка, варильна поверхня AEG, посудомийна машина AEG, духова шафа та мікрохвильова піч Franke, вбудований холодильник Liebherr. Підсвітка робочої поверхні, висувна полиця для кавомашини. Обідній стіл із дуба (140х80 см) та дубові стільці. На кухні є базовий набір посуду, столові прибори, каструлі та ножі. Можливе встановлення додаткової системи пом'якшеня води Kinetico Essential 8, яка працює без єлектрики. Вітальня: Комфортний двомісний розкладний диван, журнальні столики, торшер. Окрема робоча зона: письмовий стіл, полиця для книг та ергономічне крісло. Усі зони обладнані розетками. Мультимедіа: Тумба під ТБ. Телевізор Samsung 55" серії Frame (Smart TV), який у вимкненому стані виглядає як картина на оливковій акцентній стіні. Інтернет та зв'язок: У всіх активних зонах є Ethernet-розетки. Wi-Fi забезпечує потужний роутер Mikrotik hAP AX2 (WiFi 6), швидкість до 1 Гбіт/с. Роутер підключено до повербанка на 22 000 mAh, що забезпечує роботу інтернету до 9 годин під час відключень. Будинок та інфраструктура: ОСББ забезпечує роботу ліфтів та освітлення місць загального користування за допомогою генератора під час відключень. Охорона 24/7, дистанційне відкриття дверей під’їзду через додаток OMO. Опалення: Централізоване опалення вже працює, також можна обігрітися кондиціонерами або електричними обігрівачами (світло є майже цілодобово). Поруч із будинком: критий багаторівневий паркінг, супермаркет NOVUS (100 м), кав'ярні, магазини, облаштовані дитячі майданчики та тенісні корти на території ЖК. ---- Є відеоогляд на YouTube, що зєкономить ваш та мій час: www.youtube.com/watch?v=ewUK8Gvr_gY З ріелторами не співпрацюю, відсотки не плачу. Ексклюзивні контракти не підписую. Дублі оголошень з моїми фотографіями будуть швидко блокуватися. Перегляд квартири можливий на вихідних. Від орендаря: підтверджене працевлаштування, відсутність адміністративних чи кримінальних впроваджень. Підписуємо договір.

власник
генератор
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6-Е

ВЛАСНИК. БЕЗ КОМІСІЇ. АВТОНОМНІСТЬ ПРИ БЛЕКАУТІ. УКРИТТЯ У БУДИНКУ. НОВИЙ , СУЧАСНИЙ ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС. МЕТРО 15 ХВ.ПІШКИ. ПАРКІНГ При відключеннях світла завжди працює ліфт, опалення, є вода та інтернет. Квартира у новому, сучасному ЖК «Галактика». Є все для комфортного життя. 15 хвилин пішки до м. Лівобережна, 3 зупинки метро або 15 хвилин на авто до Хрещатика. Червона гілка метро. Будинок обладнаний відеонаглядом, у парадному завжди чергує охорона, доступ до будинку за допомогою чіпів, є гостьовий та закритий паркінг. На території ЖК знаходяться -ТЦ «Новус», «Сушія», багато студій здоров’я та краси, ресторани, зоомагазини, кафе, барбершопи, продуктові крамниці, аптеки, кав’ярні, поштомати, тренажери, тенісний корт, футбольне та волейбольне поля, зони відпочнинку… Квартира з просторим плануванням, світла, затишна, тепла (не кутова), з чудовим видом із вікна. Ремонт виконано за допомогою якісних матеріалів. Техніка Bosh, Franke, Samsung. Сантехніка – «Hansgrohe». У спальні велике , двоспальне, ортопедичне ліжко з місткою нішею для речей, шафа –купе, комод, приліжкові тумби. У ванній кімнаті – тепла підлога, бойлер, пральна машина, сушка для рушників, просторий душовий модуль. Велика кухня-студія з комфортним, розкладним диваном, обідньою групою з натурального дерева (бук), LCD телевізором Samsung (Smart TV), мікрохвильовою пічкою, праскою. сушилкою для речей, кондиціонером, швидкісним інтернетом Wi-Fi. Лічильники на світло (день/ніч), воду, опалення суттєво знижують витрати на комунальні послуги. Можливе доукомплектування квартири меблями або іншим приладдям для побуту за домовленністю. Поруч розвинена інфраструктура для комфортного життя - банки, пошти, крамниці, одні з найкращих ліцеїв та шкіл м. Києва, чудова набережна уздовж Дніпра з численними ресторанами та неймовірними краєвидами, музичні Русанівські фонтани, ТЦ «Комод», кінотеатр «Мультиплекс». Перевагу надаємо одному хлопцю/дівчини або парі, парі з дітками старшого шкільного віку. Тільки для тих, хто НЕ ПАЛИТЬ. Дякуємо за розуміння.

власник
Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6-Д

• Можна з деякими тваринам! • Генератор забезпечує роботу ліфтів, водопостачання та опалення! Здам сучасну 1-кімнатну квартиру з дизайнерським ремонтом в ЖК «Галактика» — для комфортного життя. Функціональне планування та панорамні краєвиди на правий берег Києва. • вул.Сверстюка,6-Г • 52 м² | житлова 20 м² | кухня 20 м² • 20/26 поверх Планування: • простора кухня • окрема спальня • сумісний санвузол (душова) Техніка та оснащення: • пральна машина • сушка • бойлер (100 л.) • холодильник • варильна поверхня • духова шафа • посудомийна машина • 2 кондиціонера в (кухні та спальні) Переваги: • Можна з деякими тваринам! • Генератор забезпечує роботу ліфтів, водопостачання та опалення! • Бомбосховище в будинку • ЖК комфорт-класу, цілодобовою охороною та консьєрж-сервісом • Панорамний вид на Дніпро та правий берег Києва Локація: До метро «Лівобережна» — 7 хвилин пішки. Поруч «Novus»,магазіни, кав’ярнімедичні заклади, супермаркети та вся необхідна інфраструктура. Комісійні послуги 50% від суми оренди. Телефонуйте – ця пропозиція варта вашої уваги! Показ за домовленістю — рієлтор Світлана.

Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6-Г

ПІДЗЕМНИЙ ПАРКІНГ! м. ЛІВОБЕРЕЖНА -7 ХВ. Пропонується в оренду простора та дуже затишна 1-кімнатна квартира в сучасному будинку на березі Дніпра! вул. Микільсько Слобідська 2-Б Площа: 50 м² (житлова 16 м², кухня 19 м²) Поверх: 11/22 Планування: простора кухня-студія окрема спальня сумісний санвузол (ванна) Переваги квартири: якісний , сучасний ,дизайнерський ремонт повністю укомплектована всіма необхідними меблями: двоспальне ліжко, гардеробна кімната шафи-купе, комод диван на кухні , обідній стіл-острівець, стільці. Чудовий краєвид багато світла та простору кондиціонер Техніка та оснащення: пральна машина бойлер холодильник варильна поверхня мікрохвильова піч посудомийна машина SMART TV Інтернет Будинок та територія: сучасний ЖК з охороною консьєрж, домофон, багато паркомісць для авто доглянута прибудинкова територія , поруч набережна Дніпра з облаштованою зоною для відпочинку, пляж! Інфраструктура: супермаркет NOVUS, СІЛЬПО школи, дитячі садки кафе, салони, магазини зони для прогулянок Комісія АН - 50%

Микільсько-Слобідська вул., 2-Б

Оренда 3-кімнатної квартири з видом на Дніпро | ЖК Riviera Riverside Пропонується в оренду стильна 3-кімнатна квартира преміум сегменту площею 116 м² у престижному ЖК Riviera Riverside. Перша здача — абсолютно нова квартира Сучасний дизайнерський ремонт преміум рівня Ніхто не проживав — ідеальний стан Панорамні вікна з неймовірним видом на Дніпро Простора кухня-вітальня та комфортне планування ЖК Riviera Riverside — житловий комплекс бізнес-класу на першій лінії Дніпра: • Закрита територія • Охорона 24/7 • Підземний паркінг • Власна набережна • Престижне оточення та розвинена інфраструктура #A29408

Раїси Окіпної вул., 18

Пропонується в оренду затишна 2-кімнатна квартира за адресою: вул. Митрополита Шептицького, 24В. 8 поверх із 9 Площа — 45 м² Квартира з ремонтом та комфортною атмосферою У квартирі є все необхідне для комфортного проживання: * газ; * кондиціонер; * телевізор; * ванна; * облаштований житловий простір. Квартира світла, затишна та доглянута. Комфортний ремонт і продуманий простір дозволяють одразу заїхати та жити без зайвих клопотів. Телефонуйте, щоб дізнатися деталі та домовитися про перегляд!

Митрополита Андрея Шептицького вул. (Анатолія Луначарського), 24-В

Затишна та чиста квартира біля м. Лівобережна Здається акуратна, проста, але дуже чиста та доглянута квартира в 5–7 хвилинах від метро «Лівобережна». * Планування: Окремі кімнати, роздільний санвузол. * Стан: Охайний інтер'єр, свіжо, без сторонніх запахів. Усе в справному стані. * Зручності: Є всі необхідні меблі, побутова техніка (пральна машина, холодильник) та чиста сантехніка. * Локація: Чудова розв'язка, до метро кілька хвилин пішки. Поруч ТРЦ «Комод», супермаркети, аптеки, набережна Дніпра для прогулянок. Квартира повністю готова до заселення. Ідеально підійде для пари. Телефонуйте, з радістю відповім на всі запитання та організую перегляд!

Раїси Окіпної вул., 5

Оренда квартири під офіс ЖК Сонячна Ривера, Мик. Слобідська вул., м. Лівобережна, Дніпровський район, ЖФ, 7/30 эт., 55 кв.м., два кабінета, хороший офісный ремонт, бойлер, душова кабіна, підігрів пола. Можно під студия, фото салон, косметика, манікюр, салон краси і т.д Без меблів. Меблі на ФОТО попередніх орендарів. Цена: 20000 грн. Оплата: 20т +20т залогоі + 50% комісія АН при підписанні договору оренди.

Микільсько-Слобідська вул., 3-А
123...7
1 - 24 з 151 результатів

Популярні запити

Шукай квартиру по локації