Квартира з дизайнерським ремонтом, виконаним за проєктом. Планування включає спальню, кухню-студію, передпокій та засклену терасу. Кухня-студія відокремлена шафою-купе від передпокою.
Автономне опалення з електрокотлом, гаряча вода забезпечується бойлером. Встановлено електро рушникосушарку.
Спальня виконана в стилі прованс і оснащена французьким гарнітуром з цільного масиву дерева, дуже комфортним матрацом, приліжковими тумбочками та світильниками. У ванній кімнаті встановлена тумбочка з англійською накладною мийкою Coguar, душова кабіна Ravak. Кухня обладнана індукційною плитою на 2 конфорки, витяжкою, електродуховкою з цифровим управлінням Zanussi. У квартирі є двокамерний холодильник, малогабаритна пральна машинка 3 кг, кондиціонер.
Квартира розташована в новобудові з закритою територією, пропускною системою, охороною, відеоспостереженням та автоматичними воротами. У дворі є дитячий майданчик, скверик, квітники. На першому поверсі розташовані міні-магазин, кавярня та суші-бар. Будинок знаходиться на третій лінії, що забезпечує тихий, затишний та спокійний двір з охороною.
Квартира має зручне розташування з добре розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності знаходяться зупинки громадського транспорту "Донецька" та "Богдана Хмельницького", декілька шкіл, дитячі садки, супермаркети Варус та АТБ, ринок. Район озеленений двома скверами. Підїзні дороги мають нове асфальтове покриття та виїзд на проспект Слобожанський і вулицю Богдана Хмельницького.
У спальні постелений ламінат, а у ванній та кухонно-студійній кімнаті - кахель з теплою підлогою. Тераса засклена в підлогу і обладнана світильником, кавовим столиком та стільцями.