Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано в стилі євроремонту. Система опалення централізована. Газова колонка забезпечує гарячу воду. Встановлені лічильники. Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою. Є великий шафа-купе, двоспальне ліжко, електрочайник, праска, мікрохвильова піч, газова плита, пилосос та пральна машина. Також є телевізор та кондиціонер. Оренда надається переважно парі або одній людині. Додаткове відео квартири може бути надіслано у Viber. Перегляд можливий з 20 травня. Домашні улюбленці не допускаються. Тип будинку - Сталінка. Чистий підїзд, зелений двір. У кроковій доступності розташовані магазини АТБ та Сільпо, парк Зелений Гай, ринок та кафе. Зручна транспортна розвязка дозволяє дістатися будь-якої частини міста. В квартирі є балкон/лоджія та ванна. Встановлено кондиціонер. Доступний швидкісний інтернет та Wi-Fi.

Сдам 1-к квартиру ул. Алана Шепарда, (Суворова)

Квартира має суміжне, прохідне планування. Санвузол суміжний. Ремонт - євроремонт. Квартира здається з меблями. Система опалення централізована. В квартирі є газ, центральний водопровід, електрика. Також є центральна каналізація, вивіз відходів. Квартира мебльована. Побутова техніка включає холодильник, духову шафу, плиту. Також є телевізор. Здається 1-кімнатна квартира. Буде диван в маленькій кімнаті. Буде зроблено прибирання. Поруч асфальтована дорога. В квартирі є кондиціонер, балкон, лоджія, ванна. На кухні є меблі.

Здам 1к квартиру по вул. Алана Шепарда 34 (Тітова)

Світло, затишок та комфорт біля ТРЦ Apollo. Оренда довгострокова. Ця квартира в новому цегляному будинку в районі вул. Шепарда (раніше Суворова) та Літовської. Чому вам тут сподобається: Енергонезалежність: Світло не вимикають ніколи! Ваша робота та побут завжди в ритмі. Ідеальний клімат: домова власна котельня з регулюванням за погодою та лічильники на все — ви самі керуєте затишком і витратами. Простір для життя: Окрема спальня з величезною шафою та простора вітальня з комфортним диваном. Кухня обладнана всім — від духовки до посудомийної машини. Безпека та сервіс: У будинку є облаштоване велике укриття, консьєрж та активне ОСББ, яке дбає про кожну деталь. За кілька хвилин — покупки у ТРЦ Apollo, прогулянки у «Зеленому Гаї» або щось купити смачненьке. Дзвоніть. Домовимось про перегляд та оренду.

Алана Шепарда вул. (Суворова), 14

Шукай квартиру по локації