У квартирі зроблено свіжий косметичний ремонт, дуже чисто. Є власний погреб. На вікнах встановлені решітки. Квартира укомплектована всіма необхідними меблями та технікою. Є холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа, пилосос, пральна машина, Wi-Fi. За необхідності можуть привезти другий диван. Квартира розташована за 15 хвилин від Каравана. Поблизу є все необхідне.

сдам 1к. квартиру на Левобережном-2 с мебелью и техникой

Квартира здається з новими меблями. Перша здача. Поблизу розташовані школа, дитячий садок, супермаркети АТБ та Варус. У 10 хвилинах ходьби знаходяться Березинський ринок та ТРЦ Караван.

Довгострокова оренда 2к Квартира Петра Полтави (Богомаза) вулиця

Квартира не кутова, має суміжне прохідне планування. Санвузол роздільний. Ремонт у житловому стані. Будинок ОСББ, опалення централізоване. У квартирі є водонагрівач. Під час блекауту працює опалення та водопостачання. Квартира повністю мебльована: є двоспальне ліжко, диван, меблева стінка, крісла, кухонні меблі. Побутова техніка включає холодильник, пральну машину-автомат, телевізор. Власниця розглядає порядних орендарів - тільки сімю, можливо з дитиною, без тварин. Будинок житлового фонду 80-90-х років. Є ліфт. Квартира розташована на лівому березі Дніпра. Поблизу знаходяться магазини Варус, АТБ, школа, три дитячі садки, зупинка транспорту.

Здам  2к квартиру на лівому березі 9000+ комісія

У квартирі виконано євроремонт. Зроблено перепланування: кімната розділена перегородкою, що створює окрему міні-спальню та комфортну зону вітальні. Є окрема кухня, суміжний санвузол, закрита комора, яку можна використовувати як гардеробну, та просторий балкон. Квартира має централізоване опалення та центральний водопровід. Під час блекауту працює водопостачання. Квартира повністю укомплектована меблями та готова до заселення. На місці матраца буде нове ліжко. Є кондиціонер, бойлер, холодильник, мікрохвильова піч, електрична плита, робочий стіл. Також є електрочайник, варильна панель, духова шафа, пральна машина, телевізор, Wi-Fi та кабельне/цифрове ТБ. Будинок типу "гостинка" з ліфтом. Є паркувальне місце. До будинку веде асфальтована дорога. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. Квартира має панорамні вікна. Можна здавати іноземцям та студентам.

Сдам просторную 1К на Левобережном 40 квадратов
Задайте ціну квартири
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Квартира має дві окремі кімнати та прохідну вітальню. Є балкон та лоджія. Квартира має централізовану систему опалення. Квартира повністю укомплектована меблями. Можливе проживання з вихованими тваринами. Дозволяється проживання з котиком 😸 та маленьким песиком (до 10 кг) 🐕.

3к ж/м Лівобережний Левобережный 2 вул. Богомаза

Шукай квартиру по локації