Квартира за донат від 300 грн
Збираємо 100 мільйонів на «Дронопад» і розігруємо квартиру у ЖК Park Royal

Здається 1-кімнатна квартира в ЖК "Ліко Град" за адресою: вул. Ломоносова, 54. Перша здача. Квартира простора, загальна площа — 57 м², з них 22 м² — кімната, 20 м² — кухня. Розташована на 3 поверсі 13-поверхового будинку.Оснащена всім необхідним для комфортного проживання: нові меблі, побутова техніка, індивідуальний лічильник тепла. Квартира дуже тепла й затишна.Поруч — магазини, школи, дитячі садки, спортивні майданчики, фітнес-клуб Sport Life, парки та озера. У пішій доступності знаходяться три станції метро: Іподром, Васильківська та Виставковий центр. Під будинком є паркінг. Вартість оренди — 18 000 грн + комунальні.Код обєкта: 11121710. Дитячий майданчик

Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 54

Будинок новий, територія закритого типу з цілодобовою охороною, осбб, консьєрж. Квартира після ремонту, перша сдача, повністю укомплектовуємо меблями для комфортного проживання під потреби клієнта. Техніка: посудомийка, бойлер, холодильник, пральна машинка, варильна поверхня, духова пічь. В квартирі виконаний дизайнерський якісний ремонт, прекрасний вид з вікон. Генератор для безперебійної роботи лифтів, та подання води!!! В будинку влітку не жарко, а взимку тепло. Лічильники на воду, тепло та електроенергію. Розвинута інфраструктура: в пішій доступності станція метро Іподром. Поруч є парк з озерами, фітнес клуби Спортлайф та Жим. Багато кафе, ресторани, супермаркети, аптеки, відділення нової пошти тощо. Ідеально підійде для пари або однієї людини, які цінують комфорт, безпеку та якість. Повністю до комплектуємо під клієнта

Самійла Кішки вул. (Маршала Конєва), 5-А

Світла квартира 42 м² в ЖК «Евріка» — Ваш комфорт поруч метро Іподром Голосіївський район, вул. Конева, 5б * Площа: 42 м² (кімната 18 м², кухня 7 м², ванна кімната 8 м², балкон 5 м²) * Поверх: 18 із 25, будинок 2011 року, монолітно‑каркасний * Інфраструктура: 7 хв до метро “Іподром”, поруч Sport Life з басейном, Голосіївський парк й озера, ВДНГ, кінний клуб, школи, садочки, ресторани (NINO, Djotto та ін.) * Комфорт: закрита територія, резервне живлення (ліфт, опалення, інтернет), автономна котельня — безблекаутне середовище * Облаштування: косметичний ремонт, повністю мебльована, дозволені тварини (будь‑які, навіть великі собаки/кішки) Залишилось ключове питання: коли домовимося про перегляд?

Самійла Кішки вул. (Маршала Конєва), 5-Б

Аренда 1к ЖК Венеция ул. Самійла Кішки 10/1. Квартира меблирована всем необходимым, очень теплая и солнечная. В кухне и ванной теплые полы. Бойлер, посудомоечная машина, кондиционер. Лоджия застеклена и утеплена. в доме установлен генератор на воду и отопление. На лифты установлены инверторы. Лифты работают от батарей более 10 часов. Заведен оптический интернет. 2 спальных места - 2х спальная кровать и большой диван

генератор
Самійла Кішки вул. (Маршала Конєва), 10/1
Узнавай первым о новых квартирах
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Голосіївський р-н, ЖК ЛІКО-ГРАД, м. Київ Виставковий центр/Іподром - 10 хв. пішки, вул. Академіка Вільямса 5, 1 кімн. квартира 20 000 грн. 47/24/12, 7/16 НОВОСТРУЙ! Будинок спец. проект, монолітно-каркасний, рік будівництва 2012, висота стелі 2.75 метрів. Сучасний ремонт: вікна - металопластикові, лоджія - засклена/на стінах шпалери в пастельних тонах/на підлозі ламінат та плитка/сан. вузол - суміщений, кахель, ванна. Меблі сучасні: двоспальний розкладний диван, два крісла, вбудована шафа-купе, тумба під телевізор. Коридор: ВЕЛИКА вбудована шафа-купе. Кухня: вбудований кухонний гарнітур, обідній стіл, стільці. Техніка: холодильник, пральна машина-автомат, кондиціонер, бойлер, НВЧ-піч. Вікна виходять у двір У квартирі встановлений ЛІЧІЛЬНИК на ОПАЛЕННЯ.

Степана Рудницького вул. (Академіка Вільямса), 5

Актуальна! Чудова простора квартира в ЖК Лікоград. Лічильники тепла на квартиру, легкі комунальні. Тепла сонячна відокремлена спальна зона. Балкон засклений. Дуже красивий якійсний ремонт. В квартирі є все необхідне. В будинку піжземний паркінг консьєрж відеоспостереження. Поруч розвинена інфраструктура - банки супермаркети лікарня Деніс поліклініки лабораторії Діла Синево. Спортлайф - чудова паркова зона зі свєю інфраструктурою. До метро ВЛНГ 10 хвилин пішки. До ТРЦ Республіка 20хв пішки повільним кроком. Всі подробиці по телефону. 0962790912

Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 46/1

Пропонуємо в довгострокову оренду 3-к квартиру 91 м2 в ЖК "Ліко-Град" вул. Мейтуса 4А. Квартира – з сучасним ремонтом, укомплектована сучасними меблями та технікою, опалювальним балконом у новому мікрорайоні з розвиненою транспортною та соціально-побутовою інфраструктурою. 2 окремі спальні, велика гардеробна кімната, велика кухня-студія, 1 сан.вузол, 1 балкон.

владелец
None 38000.0 UAH

Довгострокова оренда 2 кімнатної квартири вул Лятошинського 26 а на 5 поверсі 9 поверхового будинку. Квартира в гарному стані, є все необхідне для проживання, холодильник, пральна машина, меблі , диван , ліжко, встановлено бойлер, лічильники на воду. Метро Іподром, Теремки 15 хвилин, Академмістечко 20 хвилин на транспорті. Поряд супермаркет Республіка,

Композитора Лятошинського вул., 26-А

Довгострокова оренда квартири по вул. Самійла Кішки (Конєва), 12, на 16 поверсі в ЖК "Венеція" загальною площею 52 м2. Будинок тихий, ремонтних робіт вже немає. В квартирі окрема спальня 17 м2, в ній велика шафа для одягу, красива підсвітка стелі, кондиціонер, вихід на невеликий балкон. На просторій кухні площею 19 м2 розташована зона вітальні із зручним диваном для перегляду телевізора і зустрічі гостей. Барна стійка відділяє зону кухні від вітальні. В кухонній зоні є варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина. В коридорі велика гардеробна кімната. У підїзді консьєрж та відеоспостереження. Під будинком знаходиться підземний паркінг, є гостьова парковка на зовнішньому периметрі будинку. Двір закрито для заїзду та паркування машин. У дворі дитячий майданчик та зона відпочинку. У пішій доступності: метро ВДНГ та Іподром, магазини різних напрямків, медичні центри та поліклініки, парк та озера, спортивний комплекс Sportlife з басейном та спортивні клуби, дитячі садки та школи раннього розвитку дітей, школи молодших та старших класів та додаткового розвитку, ресторани європейської, паназіатської, грузинської, японської та японської масажу, театр, поштові відділення, церква, готелі, спортивні школи зі стрибків у воду, гімнастиці, єдиноборствах. Ціна за квартиру 25000грн + комунальні послуги. Комісія агентства - 50% У пішій доступності: метро ВДНГ та Іподром, магазини різних напрямків, медичні центри та поліклініки, парк та озера, спортивний комплекс Sportlife з басейном та спортивні клуби, дитячі садки та школи раннього розвитку дітей, школи молодших та старших класів та додаткового розвитку, ресторани європейської, паназіатської, грузинської, японської та японської масажу, театр, поштові відділення, церква, готелі, спортивні школи зі стрибків у воду, гімнастиці, єдиноборствах. В квартирі окрема спальня 17 м2, в ній велика шафа для одягу, красива підсвітка стелі, кондиціонер, вихід на невеликий балкон. На просторій кухні площею 19 м2 розташована зона вітальні із зручним диваном для перегляду телевізора і зустрічі гостей. Барна стійка відділяє зону кухні від вітальні. В кухонній зоні є варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина. В коридорі велика гардеробна кімната. У підїзді консьєрж та відеоспостереження. Під будинком знаходиться підземний паркінг, є гостьова парковка на зовнішньому периметрі будинку. Двір закрито для заїзду та паркування машин. У дворі дитячий майданчик та зона відпочинку. В квартирі окрема спальня 17 м2, простора кухня площею 19 м2, зона вітальні із зручним диваном для перегляду телевізора і зустрічі гостей. Барна стійка відділяє зону кухні від вітальні.

Самійла Кішки вул. (Маршала Конєва), 12

Квартира має роздільне планування з окремими кімнатами. У кімнатах зроблений свіжий косметичний ремонт. Квартира обладнана газовим опаленням. Встановлені нові вікна. Є великий засклений балкон. У квартирі є два ліжка з новим ортопедичним матрацом, сучасний холодильник, плита, мікрохвильова піч, багато вбудованих шаф. Також є пральна машина, електрочайник і телевізор. Квартира здається від власника без комісій. Придатна для 1-2 осіб або сімї до 3-х осіб. Не дозволяється проживання з тваринами та куріння. Квартира розташована в тихому зеленому районі. Поруч є вся необхідна інфраструктура. Квартира знаходиться в 1 км від метро Іподром. Квартира тепла, має значну кількість радіаторів. Автономність при блекауті забезпечує працюючий інтернет.

2-к, м. Васильківська, Теремки-2, вул. Гуменної, 6.  Власник.

Простора квартира з роздільним плануванням. Санвузол суміжний. Виконано косметичний ремонт. Є бойлер, централізоване опалення та центральний водопровід. Будинок автономний при блекауті: працює опалення та водопостачання. Квартира мебльована. Є новий диван, холодильник, пральна машина. Наявні решітки на вікнах. Можливе проживання з тваринами (коти та маленькі собаки до 10 кг). Цегляний будинок з білої цегли. Зимою в квартирі тепло. Поруч знаходяться магазин Сільпо, відділення банку, парк та зелена зона з озером. Квартира обладнана відеоспостереженням. Є кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет та Wi-Fi. Наявні меблі на кухні.

Оренда 1- кімнатної просторної квартири вул. Степана Рудницького 15

🏢 Здається 2‑кімнатна квартира з роздільним плануванням в ЖК «Венеція» (Ліко‑Град), Київ 📍 Адреса: вул. Степана Рудницького (Академіка Вільямса) 19/14, Голосіївський район 💰 Ціна: 28 000 грн + комунальні послуги 📝 Пропозиція від посередника — без комісії 📆 Довготривала оренда Умови: при заселенні — оплата за перший місяць проживання + заставна сума (в розмірі орендної плати) ⸻ 📍 Локація та транспорт: Житловий комплекс розташований у чистому екологічному середовищі Голосіївського району, поруч із каскадом озер та зеленими зонами. Навколишня територія входить до великого масиву Ліко‑Град . 🔹 До станції метро «Іподром» — близько 10–15 хв пішки 🔹 На автомобілі: 5–10 хв до «Виставкового центру» та «Васильківської» 🔹 До центру Києва — близько 20–30 хв транспортом ⸻ 🏙 Про ЖК «Венеція» (Ліко‑Град) • Клас: бізнес-клас, 4 будинки заввишки 16–22 поверхи, монолітно-каркасна технологія, газоблок із утепленням з мінеральної вати • Висота стель у квартирах: 2,75 м • На поверху всього по 6 квартир — приватно, не як у типових мікрорайонах • Закритий двір, відеоспостереження, охорона, домофон — доступ лише для мешканців • Підземний паркінг на 563 місця + наземні гостеві та мотомісця • Інфраструктура ЖК:  • Дитсадок “Ліко‑Світ”, школа  • Спорткомплекс з басейном, салон краси, кафе, магазини, аптека  • Зона відпочинку з фонтанами, дитячими та спортивними майданчиками й озелененням • Чудові краєвиди на Єлизаветинські озера й парк — навіть із лоджії чи тераси ⸻ 🛋 Квартира • Площа: 75 м² • Планування: дві окремі кімнати:  – В одній — робоче місце + розкладний диван  – В іншій — двоспальне ліжко + шафа • Кухня з повним оснащенням (посудомийка, духовка, плита, холодильник, мікрохвильовка) • Санвузол із ванною, бойлер, пральна машина, кондиціонер, інтернет • Сучасний ремонт у світлих тонах — готова для проживання «заходь і живи» ⸻ 📄 Документи та умови оренди • Оренда на довготривалий термін • При заселенні — перший місяць + заставна сума (у розмірі оренди) • Без комісії — пропозиція від посередника ⸻ ✅ Переваги • Комфортне планування для життя або віддаленої роботи • Повністю обладнана кухня та меблі — готова до заселення • Сучасний бізнес-клас ЖК із розвиненою інфраструктурою й зоною відпочинку • Закрита територія з охороною, паркінг, види на озера • Без комісії • Енергоефективний будинок із довгостроковими перспективами для оренди

Степана Рудницького вул. (Академіка Вільямса), 19/14

Квартира з капітальним ремонтом. Кімнати та санвузол роздільні. У санвузлі кахель. Підлога з дубового паркету. Вікна металопластикові виходять у двір. Балкон засклений та обшитий деревяною вагонкою. Є тамбур на дві квартири. Квартира з зовнішнім утепленням. Квартира мебльована. Є побутова техніка: газова плита, холодильник, пральна машина, пилосос, праска, бойлер. Домашні улюбленці не дозволені. Тип будинку - Житловий фонд 91-2000-і. Є ліфт. Є льох для зберігання овочів. У квартирі встановлена сигналізація. Деревяні міжкімнатні двері. Район дуже зелений та тихий. До метро Іподром 15 хвилин пішки. Добре розвинена інфраструктура. Квартира з роздільним плануванням. Є швидкісний інтернет.

Здається в оренду 3-кімнатна квартира, вул. Касіяна, 2

Квартира двостороння, багато світла. Зроблено якісний ремонт. На підлозі паркет і плитка. Укомплектована меблями і технікою для комфортного проживання: 4 дивана, багато шаф, 2 письмові столи, вбудована кухня з варочною поверхнею, духовкою і мікрохвильовкою, 2 кондиціонера, телевізор, ванна з джакузі, пральна машина, бойлер. Комісія 50%% при заселенні. В будинку є підземний паркінг і поруч відкрита стоянка під охороною. У дворі розташована Лікошкола. Дуже зручне розташування: поруч Сільпо, Новус, парк з озерами, Спортлайф з великим басейном, багато магазинів, салонів, кафе, ресторанів, розвиваючі гуртки для дітей, 3 державні школи в 10 хв пішки від будинку. Поруч розташовані садочки. До метро Іподром пішки 10 хв. Сусідні ЖК Венеція, Perfect Town.

Іподром, Лікоград, 3 кімнатна, Здановської 60/2

Квартира свободна. На фото домашняя обстановка с предыдущим жильцом. Сдается комфортная квартира для проживания одного человека без вредных привычек. Новый дом и ЖК, хорошие соседи, консьерж. Своя котельная на крыше дома, можно индивидуально регулировать отопление в квартире. Хороший современный телевизор. 10 минут до метро Ипподром, Выставочный центр - 15 минут. В пешей доступности ВДНХ, рядом парк с озером, различные магазины и кафе, банки, фастфуды, аптеки, новая почта, через дорогу Спорт Лайф с бассейном. Но нового и современного ТРЦ Республика - 20 минут пешком. Недалеко от дома парковка. Рядом только новые дома, безопасная обстановка в любое время суток. Интернет работает без электричества, нужно только запитать от повер банка домашний роутер.

Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 85-А

До вашої уваги пропонується 1 кімнатна квартира в довгострокову оренду за адресою: Юлії Здановської 54 , яка розташована на 11 поверсі 13 поверхового будинку. Квартира з _євроремонтом, обладнана меблями і всією необхідною технікою для комфортного життя. Дуже світла та простора, гарна шумоізоляція. Чудова інфраструктура. У пішій доступності супермаркети, торгові центри, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, та інше. Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, поруч місця для відпочинку та паркування. Зручна транспортна розвязка 20 хвилин до центру міста, 10 хв.метро, громадський транспорт. Агенство нерухомості "Квартали" Працюючи з нами, ви отримуєте лише перевірене житло від реальних орендодавців за адекватною ціною. Підтримка на всіх етапах угоди. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені співпрацею! Комісія 50% за фактом підписання договору оренди.

Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 54

Оренда 3к.квартири. М.Іподром Здановської 60а Квартира укомплектована всіма необхідними меблями та технікою. Простора спальна кімната з виходом на балкон. Дитяча кімната з розкладним діваном. Кухня-столова: холодильник, посудомийна машина, варильна поверхня, духова шафа. Панорамні вікна. Захоплюючий вид на захід сонця. Нова пральна машинка. Встановлено кондиціонер. Невеликі комунальні платежі. Взимку біля 4000грн. Лічільники на воду, опалення, світло. Зручна локація: піший доступ до м.Іподром, через дорогу СпортЛайф, ВНДГ, Сильпо, державні школи та садочки. Розрахунок перший місяц+страхова сума+ 50% комісія. Розглядаємо сімї з дітьми та невеликими тваринами. Телефонуйте! Швидкий показ!

Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 60-А

Вашій увазі пропонується в оренду 1к квартира 35м2, на 2 поверсі. Квартира укомплектована . До метро Іподром 19 хвилин пішої доступності, поруч є все необхідно з інфраструктури. ТРЦ Республіка в пішій доступності. Кого цікавить, телефонуйте, записуйтесь на перегляд. ID: 88412

Василя Касіяна вул., 6-Б

Актуально! Можливі перегляди! У будинку є генератор, який забезпечує усі квартири теплом та водою у випадку відключення світла, також є підземний паркінг. Тепла підлога, кондиціонер, бойлер. Дуже простора кухня, дитяча кімната, спальні. Повністю укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою: • Духова шафа • Варильна поверхня • Холодильник • Посудомийна машина • Мікрохвильова піч • Пральна машина; • Бойлер • 2 Телевізори • Кондиціонер • Встановлена система зворотнього осмоса (дуже зручно - завжди чиста питна вода) Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди. Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером

генератор
Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 54

Пропонується в оренду двокімнатна квартира в ЖК Еврика, метро Іподром, Виставковий Центр. Квартира вже вільна, для Вашого комфортного проживання! Планування: роздільне - кухня - спальня кімната - вітальня - передпокій - роздільний санвузол - балкон Комфорт: - дві роздільні кімнати - засклений балкон - безперебійний інтернет - роздільний санвузол - відеоспостереження , консьєрж Техніка: - кондиціонер - пральна машина - бойлер - холодильник - варильна поверхня - мікрохвильова піч - духова шафа телефонуйте або пишіть в телеграм, вайбер, домовимось про перегляд. До метро Іподром 10 хвилин , Виставковий Центр 20 хвилин пішки. Розвинена інфраструктура: поруч парки, озера, Спорт лайф, магазини, супермаркети, банки, ресторани, салони краси тощо

Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 85-Б

Здається в оренду 2-кімнатна комфортна квартира в сучасному, затишному житловому комплксі. Зручне планування з двома санвузлами та балконом, велика кухня-вітальня. ВІкна виходять на дві сторони. Будинок знаходиться в дворі ЖК, віддалений від дороги, тому в квартирі дуже тихо. вулиця Юлії Здановської, 46\1 - (вул. Ломоносова 46/1) Загальна площа 74м², розташована на 10-му поверсі Укомплектована всією необхідною технікою: - Три телевізора - Три кондиціонера - Посудомийна машина - Пральна машина - Ел.плита - Духовка - Бойлер - Мікрохвильова піч - Електрочайник - Сигналізація - Домофон Будинок розташована в тихому, затишному дворі з відмінною інфраструктурою поруч: магазини, кафе, салони краси, школи, дитячі садочки, парки та ВДНГ, біля будмнку зелений сад. У будинку: Акуратні та чисті під’їзди Декілька ліфтів, включаючи вантажний Цілодобова охорона та консьєрж Закрита прибудинкова територія Дитячий майданчик Паркування на території Місця для відпочинку мешканців Зручне транспортне сполучення: До центру міста — 15 хвилин на авто Станція метро «Іподром» — 15-20 хвилин пішки Телефонуйте!

Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 46/1

Сдам 2 ком.кв. ул.Луценка, 5. Этаж 9/10. Комнаты раздельные. Жилое состояние квартиры, с/у отдельный в кафеле, балкон застеклен стеклопакетами. Есть кухня, газовая плита, холодильник, СВЧ, стиральная машина, микроволновая печь, бойлер, 2 кондиционера, 2-х спальная кровать, 2-х ярусная кровать, шкаф-купе, интернет, посуда…. Отлична транспортная развязка. Рядом магазины, АТБ, рынок Столичный, остановка, школа, садик, метро Иподром.. Фотографии реальные.

Дмитра Луценка вул. (Крейсера "Аврора"), 5

Трикімнатна квартира ЖК "ЛікоГрад", в чудовому районі міста Київ (Голосіївський) за адресою вулиця Юлії Здановської 52/3 (колишня Ломоносова) Теремки. Неподалік станції метро Виставковий центр (10-15 хв). Розташована на 3 поверсі 17 поверхового будинку. В будинку є два ліфти. Квартира 102 кв.м. з ремонтом та повністю укомплектована меблями і побутовою технікою (кондиціонер, електрична варочна поверхня, мікрохвильова піч, духова шафа, посудомийка, холодильник, пилосмок, електрочайник, телевізор,витяжна шафа, пральна машина, елекробойлер) Кімнати окремо, 2 с/в ( ванна і душова кабіна). Квартира здається в довгострокову оренду для сім’ї без тварин.

Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 52/3

🏡 Оренда квартири в ЖК “Еврика” (вул. Здановської, 81Б) Ця квартира – справжній простір для життя та натхнення. У ній є абсолютно все, щоб ви почувались комфортно з першого дня: ✨ Затишна вітальня, де ви будете відпочивати після насичених днів ✨ Окрема кухня з посудомийною машиною, щоб приготування їжі було легким і приємним ✨ Окрема спальня з комфортним ліжком для відновлення сил ✨ Багато місця для зберігання, щоб усе мало своє місце 🌅 З вікон відкривається неймовірний краєвид – небо тут особливе і зранку, і ввечері. 💡 Особлива перевага – у будинку є генератор! Ви завжди будете зі світлом, теплом і спокоєм навіть під час відключень. Це справжній комфорт, про який зараз мріють багато хто. 🚇 Метро “Виставковий центр” – всього 10 хвилин пішки, тож добиратися дуже зручно. ☕ Просто під будинком – кав’ярні, магазини, салони краси та все необхідне для сучасного життя. Ця квартира заряджена на успіх і затишок. Я впевнена, що вона вам сподобається! 📞 Приходьте на перегляд – тут вас чекає новий рівень комфорту.

генератор
Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 81-Б
1 - 24 из 82 результатов

Популярные запросы

Ищите квартиру по локации