Квартира потребує ремонту, оскільки меблювання відсутнє. Балкон за бажанням можна засклити та обєднати з кімнатою. Меблі відсутні. ЖК Вентум розташований у селищі Котовського зі зручним розташуванням. Поруч зі школою, дитячим садком, ринком Початок, торговим центром та дитячою лікарнею.

владелец
Квартира жк вентум поселок котовского, одесса ЖК Вентум

Квартира має 3 кімнати площею 18/12/9 квадратів. Санвузол роздільний. Ремонт: житловий стан. Тип будинку: Чешка. Є два балкони.

владелец
Трьокімната квартира м. Подільськ/Котовськ (Одеська обл.)

Продається 3-кімнатна квартира з роздільним плануванням у центрі міста Подільськ. Квартира розташована на високому першому поверсі двоповерхового будинку. У всіх кімнатах виконано ремонт, замінено електричну проводку. Стан ремонту - євроремонт. У квартирі підведений газ на кухні, централізоване опалення, водопостачання та каналізація. Електрика також у наявності. Комунальні платежі здійснюються за лічильниками. Будинок обслуговується ОСББ, плата за утримання будинку не стягується. Квартира продається з меблюванням. В наявності телевізор, кабельне/цифрове ТБ. Також є ванна кімната. Квартира продається. Після продажу квартири, через 1 рік, покупець матиме право першим придбати гараж, що знаходиться у дворі будинку. Будівля має приміщення для невеликої кухні, погреб, майстерню і гараж. Будинок міцний, двоповерховий, типу "Сталінка". Всього в будинку 4 квартири. В парадному зроблено ремонт, завжди чисто, парадна закривається на ключ. До будинку підведена асфальтована дорога. Є центральна каналізація, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. До залізничного вокзалу 5-7 хвилин пішки. Поруч розташовані ринок, школа, дитячий садок та продовольчі магазини. Квартира простора, сонячна, двостороння, вікна виходять на схід і захід. Квартира світла і дуже тепла. Висота стелі 3,5 м. Всі кімнати правильної форми, квадратні, ізольовані. Є додаткові приміщення: підсобне приміщення з вікном та передпокій. Квартира продається разом із сараєм і погребом, які знаходяться у дворі будинку, і з огородженими земельними ділянками власного користування: три палісадники, два з яких огороджені металевою сіткою. На ділянках ростуть виноград, черешня, вишня, горіх, малина, квіти. На все перелічене є документи на право власності.

владелец
Продам 3-кімнатну квартиру в місті Подільськ Одеська область ЖК ОСББ "Україна"
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира має двостороннє планування та роздільний санвузол. Ремонт житловий стан. Система опалення централізована. Центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. Меблі і техніка залишаються. Є меблі на кухні. Мультимедіа: кабельне, цифрове ТБ, телевізор. Балкон не засклений. Квартира внутрішня, затишна, простора, світла, тепла. Є господарське приміщення, комора.

владелец
Продається трикімнатна квартира

Квартира типу "чешка" в житловому стані. Планування включає кімнати площею 17,6 кв.м. з виходом на балкон, 12,3 кв.м. та 8,6 кв.м., кухню 8,5 кв.м., коридор 16 кв.м., ванну 2,5 кв.м. та туалет 1 кв.м. Санвузол роздільний.

владелец
Продам 3х комнатную квартиру

Продається світла, дуже тепла, затишна 3кімнатна квартира з роздільним плануванням. Стіни та стелі оздоблені гіпсокартоном, встановлені металопластикові вікна. Квартира продається без меблів. У квартирі підключені газ, центральне опалення, гаряча вода, інтернет та кабельне телебачення. Також є домофон. Асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів та центральний водопровід. Меблювання: Ні. Будинок житлового фонду 2001-2010-х років. Тихий, спокійний двір з дитячим майданчиком. Поруч розташовані магазин, дитячий майданчик. Гарні сусіди. Висота стелі 3.2 м. Квартира світла, дуже тепла та затишна.

владелец
Продається 3кімнатна квартира

Квартира має суміжно-прохідне планування санвузла. Ремонт у житловому стані. Водопостачання, опалення та водовідведення в квартирі централізовані. Також є електрика, газ та центральний водопровід. Квартира мебльована. Без комісії для покупця. Документи готові до продажу. Тип будинку: Совмін. Квартира знаходиться біля ЖД вокзалу. Поруч розташовані зупинки громадського транспорту. Квартира дуже тепла і затишна, з власним двориком.

Продам 3 кімнатну квартиру з власним двориком Подільськ Одеська обл

Квартира має двостороннє планування з усіма роздільними кімнатами. Загальна площа становить 73,7 м², кухня — 8,7 м², а висота стель — 2,7 м. Квартира не кутова. Ремонт косметичний. Квартира має центральне опалення, нові труби та сантехніку. Також є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. Квартира мебльована. Є кабельне, цифрове ТБ. Продаж від власника, без комісії. Будинок житлового фонду 2001-2010-х років. Квартира має дві великі лоджії та ґрати на вікнах. Поряд з будинком розташовані магазини та зупинка громадського транспорту.

владелец
Продаю 3-х кімнатну квартиру м.Подільськ

Квартира має роздільне планування кімнат. Вікна виходять на дві сторони, всі вікна металопластикові. Балкон та лоджія засклені. Ремонт косметичний. Система опалення централізована. Комунікації включають центральну каналізацію, електрику, газ та центральний водопровід. Квартира мебльована, включаючи меблі на кухні. Будинок житлового фонду 80-90-х років. Розташована в затишному районі міста (Черемушки) біля кінцевої зупинки. Вікна виходять на дві сторони. Балкон та лоджія засклені.

владелец
Продаж 3-ої  квартири (просп.Перемоги)

Квартира має 3 кімнати. Санвузол роздільний. Ремонт в житловому стані. На кухні новий ремонт з теплим полом. Є балкон та лоджія. На вікнах є ґрати. Система опалення централізована. Є бойлер. Центральний водопровід, центральна каналізація, електрика та газ. Встановлені лічильники. Продається з меблями, але деякі меблі будуть забрані. На кухні є новий ремонт з теплим полом. Встановлено кабельне ТБ, цифрове ТБ, швидкісний інтернет, Wi-Fi. Продаж від власника. Детальніше по телефону. Будинок 1/5 поверховості. Є гостьовий паркінг та паркувальне місце. Розташована в районі Черемушки, кінцева ЦРЛ. Поруч асфальтована дорога. Квартира має камяну прибудову з погребом. Підігрів підлоги в кухні. Є душова кабіна та гардероб.

владелец
Продам квартиру 3кімнатну