Більшість новобудов Вишневого нам заздрять! І не тільки Вишневе) Що там по Борщагівці та поруч?). Навіть Київ напрягся) Розумію. Товсті стіни з червоної цегли, завжди користувалися шаленим попитом. Особливо зараз - ТОР запитів покупців. Звісно, на перше місце вийшла безпека! Такі важливі раніше тепло взимку та прохолода влітку – також про нас та про комфорт. Ми золота середина. Будинок не старий 2008 року але і не новий де живуть ремонти з перфораторами. Квартира? Все як на фото. Простора, двокімнатна квартира з окремими кімнатами та санвузлами. Велетень кухня з власним балконом та ще один балкон в спальні. Окреме задоволення відсутність сусідських вікон або ще «краще» стіни сусіднього будинку. Єдині сусіди - небо та пташки які зранку співають так, наче ви у лісі. Це все? Звісно ні! • Підземний паркінг та укриття в будинку. • Закритий шлагбаумом двір. • Дитячий майданчик у дворі. • Парк із ставком та співучі пташки. • Садочок та школа куди ваши діти можуть ходити безпечно та самостійно. • Магазини, кав’ярні та зупинки громадського транспорту — Вишневе давно перестало бути "просто передмістям". Довго в рекламі ми не будемо – це точно! Тож запрошуємо Вас на перегляд і можливо саме з вами ми зустрінемося за одним столом у нотаріуса. БЕЗ КОМІСІЇ! 49 000 у.о або пропозиція краще.






























