Квартира має роздільне планування санвузла та кімнат. Ремонт виконано в стилі євроремонту. Система опалення централізована. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. В квартирі встановлено кондиціонер. Мультимедіа включає швидкісний інтернет та Wi-Fi. Можливий обмін 2-кімнатної квартири на 3-4 кімнатну з доплатою з нашого боку. Розглядаються всі реальні пропозиції. В будинку є ліфт. Квартира має балкон та лоджію. У ванній кімнаті є ванна.

владелец

Квартира має суміжне планування, санвузол суміжний. Ремонт - євроремонт. Система опалення централізована. З комунікацій: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід. Обладнана меблями на кухні. Тип будинку: Хрущовка. В квартирі встановлено кондиціонер. Є балкон та лоджія. Мультимедіа: Wi-Fi.

владелец
Продам квартиру   продажа ЖК Осбб

Квартира має планування студія з окремою спальнею. Ремонт виконано за євростандартами. Опалення індивідуальне електричне, офіційно оформлене. В квартирі підключені центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід. Квартира мебльована. Вбудована кухня, побутова техніка, шафа в спальні, ліжко 160/200, приліжкова тумба та меблі в прихожій. Оренда не розглядається. Можливий продаж. Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. Балкон збільшений та укріплений. Квартира утеплена зовні. Є кондиціонер. Балкон та лоджія.

владелец
Продам двухкомнатную квартиру (Студия, спальня) не сдаётся!
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Квартира хрущовського планування з роздільними кімнатами, суміжним санвузлом, балконом та лоджією. У квартирі зроблений ремонт із заміною електропроводки. Квартира має централізоване водопостачання, електропостачання та каналізацію від міста. Опалення індивідуальне газове, працює навіть при відключенні електроенергії. Газовий проект включає в себе газовий котел, газову плиту та газову колонку. У будинку та підвалі замінені труби води та каналізації. Дах перекритий, горище сухе. Централізований вивіз сміття. ЖЕК менше 50 грн на місяць. Квартира продається з меблями та технікою, які представлені на фото. Будинок має цегляний гараж, присадибну ділянку з садом, погріб, вимощений шлакоблоком і перекритий плитами, сарай і комору зі шлакоблоку з високим горищем для зберігання. Квартира розташована біля міста Олександрія. До квартири додається город 10 соток з кадастровим номером і документами на право власності.

владелец
Продам двокімнатну квартиру з ремонтом та індивідуальним опаленням

Продається 1-кімнатна квартира з ремонтом. По всій квартирі укладено ламінат. Квартира повністю мебльована. Квартира повністю мебльована. Без боргів. Реальному покупцю торг. Квартира розташована в центрі міста. Квартира має 2 балкони зі склопакетами.

владелец
1-кімнатна квартира

Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Загальна площа становить 67.2 кв. м, житлова – 23 кв. м, а кухня-студія – 26.2 кв. м. Квартира знаходиться в гарному стані з ремонтом, хоча залишилось доробити незначні деталі. Були замінені всі комунікації, що забезпечує тепло. Встановлено індивідуальне електроопалення. Для гарячої води є бойлер. Всі лічильники встановлені. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід. Квартира продається частково з меблями та технікою. На кухні є меблі. Можливий продаж за програмою "єВідновлення". Будинок розташований в зручному місці. В будинку є ліфт. Поряд знаходяться: центр міста, центральний ринок, центральна лікарня, поліклініка, школи, дитячі садочки, дитячі майданчики, аптеки, супермаркети, торгові центри, зупинки громадського транспорту. Квартира має балкон та лоджію. Встановлено ванну. Є комфортні меблі на кухні.

Продам 3 кім. квартиру по вул. Усика Григорія (р-н Центрального ринку)