Ексклюзивний будинок із БАВАРСЬКОЇ КЛАДКИ – цегла ручного формування! Сучасний, стильний, окремий – 117 м² чистого комфорту в передмісті Львова (Пасіки-Зубрицькі). Прямо від забудовника – без посередників, з душею та гарантією якості! Мальовнича локація : спокійно передмістя, але до Львова – рукою подати. Поруч : найбільший у Західній Україні Епіцентр і ТРЦ Кінг Крос Леополіс. Що робить цей будинок особливим? Простір : 117 м² + власне подвіря 4 соток – місце для барбекю, басейну, гойдалки та власна тераса. Стиль : величезні французькі вікна заливають дім світлом, а вхідні двері з утеплювачем зберігають тепло. Комфорт : тепла водяна підлога, гіпсова штукатурка, залита стяжка – основа для вашого ідеального ремонту. Автономність : свердловина для води, локальна каналізація (з можливістю підключення до центральних мереж), електрика 13 кВт – усе продумано! Зелена територія : парковка на 2 авто, газон, туї – ваш маленький рай вже готовий. Дах : утеплений мінеральною водою – тепло взимку, прохолоду влітку. А ще – готовий дизайн-проект і команда майстрів, які зроблять ремонт «під ключ». Просто розкажіть, як бачите свій дім, і ми втілимо це в життя! Гнучкі умови оплати – виберіть свій варіант: 100% зараз – і ключі ваші! 60% зараз + 40% при здачі – зручно і надійно. Розтермінування від забудовника : 50% першого внеску, решту – розбиваємо на рік. Доказ якості – подивіться самі: відео-огляд вже збудованого з ремонтом www.youtube.com/watch?v=QCxu0nGO31s відео-огляд вже збудованого з ремонтом на 160м2 www.youtube.com/watch?v=90bSVdVRVP0 відео-огляд без ремонту www.youtube.com/watch?v=-3b0wVTjmBQ Чому нам довіряють? Збудовано та здано понад 60 будинків у Львові – щасливі сімї вже живуть і рекомендують нас. Загалом – понад 550 реалізованих проєктів у Києві, Дніпрі, Львові, Варшаві та Вроцлаві. Не пропустіть шанс оселитися в будинку, який створений для вас! Телефонуйте, пишіть – і ми покажемо вам ваш новий дім уже сьогодні! Наш сайт та ютуб канал - Одноповерховий Київ. Телефонуйте або пишіть на будь-який зручний месенджер.

возможна продажа по єОселя
Червоної Калини просп.

Продаться будинок пр. Ч. Калини (Сихів) Приватизований цегляний будинок 4 кімнати, загальна площа 96 м2, з них житлова 56. Новий, в ідеальному стані, меблі та техніка залишаються. Двоповерховий утеплений гараж. Будинок збудовано в 2013 році. Ділянка 4 сот з благоустроєм, бруківка, газони, тераса, мангал, вольєр. Центральне водопостачання, індивідуальне опалення газовий двохконтурний котел. Весь перший поверх, тепла підлога. Швидкісний вайфай, відеонагляд, горище.

Червоної Калини просп.

Будинок продається без ремонту, але з можливістю індивідуального коригування планування та виконаними міжкімнатними перегородками і чорновою штукатуркою. Висота стель становить 3 метри. Встановлені вхідні двері та вікна. До будинку заведені всі комунікації: централізоване світло, вода, каналізація та газ. Встановлено газовий котел та лічильники. Система опалення індивідуальна газова. Меблі відсутні. Продаж можливий за програмами єОселя та єВідновлення. Будинок здається на початку 2026 року, а весь комплекс – наприкінці 2026 року. Можливий ремонт під ключ за бажанням покупця. Без комісії для покупця. 59 Street – це котеджне містечко, що складається з 12 будинків, створене за концепцією нової вулиці з обмеженим доступом. Концепція натхненна 59th Street у Нью-Йорку, поєднуючи житлові простори з можливостями для роботи та відпочинку. Будівництво передбачає стіни з керамоблоку, утеплення пінопластом та дах з ПВХ мембрани. Є димохідний канал для каміна, монолітне перекриття та бетонні сходи. Кожен будинок має власний огороджений та облаштований двір для відпочинку. Передбачено два власні паркомісця з накриттям. Розташований у передмісті Львова з розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходяться ресторан, готель, фітнес-центр та басейн. Школа, дитячий садок та дитячий майданчик розташовані у пішій доступності. Супермаркет, аптека, зелена зона та зупинка громадського транспорту – до 5 хвилин ходьби. Підїзд до будинку асфальтований. Будинок має унікальну концепцію Live–Work–Play, сучасну архітектуру та функціональні планування. Власний огороджений двір для відпочинку. Можливість індивідуального коригування планування. Є балкон, тераса та огорожа.

Продаж котеджу, єОселя, єВідновлення

Ищите дом по локации