Будинок має піч, електроенергію та погріб. Переоформлення 50/50. Торг мінімальний. На земельній ділянці присутні фруктові дерева. Поруч розташована цегляна господарська споруда для зберігання господарського приладдя. В 100 метрах від будинку знаходиться мальовничий пляж на березі річки Псел. Поруч розташований сосновий ліс. Поблизу є автобусне сполучення. Від центру Сум - 25 хвилин на машині.

власник
Продається дача у селі Хомине (Чисті Пруди) Сумської міської громади

Дача з недобудованим будинком. Ділянка не захаращена. На ділянці є колодязь. Світло не підключене, але лінія поряд. Дача приватизована, є документи. Поряд ліс, річка. Земля привізна. Дача не захаращена, кожен рік оброблялася мотоблоком.

власник
Дача огород, Тростянец, Сумская обл

Будинок добре утеплений, з металопластиковими вікнами. Зроблений ремонт. Підключена електрика. Є колодязь і свердловина, які потребують чистки. Є телевізор. Можна зимувати. Пишіть свою розумну ціну, можливо, домовимося. Цегляний добротний сарай з погребом, навіс для дров, альтанка, туалет. Є приватизована земельна ділянка площею 0,06 га. Гарне місце, навколо лісова зона, за 100 метрів річка Боромля. Недалеко кінцева автобусна зупинка. Можливе проживання взимку.

власник
Продаеться дача м.Тростянець Сумська обл.
Задайте ціну будинку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$

Двоповерховий дачний будинок у житловому стані. Перший поверх включає веранду, суміжний санвузол з душем, кімнату для відпочинку з каміном та кухню з піччю. Другий поверх займає спальна кімната. У будинку є холодний підвал. Будинок опалюється твердопаливним способом завдяки ефективній і економічній печі, яка знаходиться на кухні. У будинку є власна свердловина, каналізація (септик) та електрика. У будинку залишаються всі меблі, холодильник та телевізор. Продаж від власника. Можлива оренда. Військовим не турбувати. Будинок має доглянуту земельну ділянку з теплицею. На ділянці є огороджа, тераса та цоколь. Будинок розташований за 100 метрів від мальовничого озера та лісу, за 200 метрів від річки Псел. У сезон курсує міський автобус двічі на день. Будинок має грати на вікнах. У підвалі зберігаються овочі.

власник
Дачний будинок в кооперативі " Чисті пруди" (район с.Хамене)
Дізнавайся першим про нові квартири

Будинок у житловому стані з високими стелями. У будинку є кухня з газовою плитою. Будинок повністю газифікований. Опалення індивідуальне газове. У будинку є телевізор. Розглядаються варіанти з урахуванням проблем з житлом. На території є гараж, 2 сараї, літня кухня (газифікована), погреб, колодязь. Є огород площею 20 соток, на кінці якого знаходиться ставок. До будинку веде повністю асфальтована дорога. У селі та його околицях не було бойових дій. У селі зручна транспортна розвязка.

власник
Продам дом (дачу) 76,7 кв.м, 6 комнат, Сумская о

Будинок підходить як для дачі, так і для постійного проживання в селі. Будинок не мебльований.

власник
Продам будинок в смт Чупахівка

Є камін, літня тераса, літній будинок з дровником. Опалення електричне або дровами. В системі опалення використовується антифриз. Є власна котельня. Квартира мебльована. Будинок має держ акт власності. Є фруктовий сад та гараж. Будинок знаходиться на території Гетьманського парку. Гарне місце для відпочинку та постійного проживання. Санвузол суміжний.

власник
Дача біля річки.

Будинок має 2 кімнати. На другому поверсі є можливість переобладнати ще одну кімнату. Будинок має пічне опалення та світло. Можливий торг. Ділянка приватизована. Є документи. В 15 метрах від будинку викопана копанка.

власник
Продам дачу в м. Тростянець