будинок під Києвом, Глеваха 3. Власник Продається затишна дача в одному з найкращих кооперативів — Глеваха-3. Будинок повністю підготовлений до сезону, доглянутий та не потребує додаткових вкладень. Ідеальний варіант для тих, хто шукає спокій поруч із містом. Локація та переваги: Зручність: Всього 20 км від Києва. Зручний підїзд, асфальтована дорога. Поруч жд станція Глеваха та зупинки маршруток. Інфраструктура: Поруч багато магазинів, аптеки та великий ринок, де завжди можна придбати свіжі домашні продукти. Природа та оточення: Тихе місце, поруч ліс. Сусіди проживають постійно, що додає безпеки та затишку. Про будинок: Будинок на високому цоколі, теплий та сухий. Планування включає 3 житлові кімнати з великими вікнами, та ганок. Встановлена капітальна піч на всі три кімнати — вона повністю обслужена та готова до опалювального сезону. На ділянці площею 5 соток розташований власний колодязь із чистою водою та насосом, доглянутий сад, квіти та альтанка для відпочинку. Влітку вода заведена в будинок, є бочка з теном для гарячої води та літній душ. Є господарські будівлі, великий погріб що може бути як укриття. Також на території є окрема капітальна споруда під баню із вже встановленою піччю-кам’янкою (потребує лише внутрішнього оздоблення). Документи: Ділянка приватизована. Повний пакет документів. Продаж від власника, без комісії. Запрошую на перегляд!

владелец
None 24900.0 USD

Продається домоволодіння у казковому селі Бобриця, вул. Шкільна, біля озер та заповідного соснового лісу Бучанського району. Місце щастя, місце натхнення, місце сили! Особливість даного об’єкта — у його унікальному розташуванні між самим центром села, де регулярно проводяться різноманітні заходи, мальовничим лісом та озером. Окремої уваги заслуговує приватність ділянки: тут немає сусідських вікон, а озеленення навколо створює відчуття повного усамітнення та гармонії з природою. Справжньою окрасою є неперевершений ландшафтний дизайн самої території — з власним невеличким ставком та водоспадом, що формують особливий мікроклімат і атмосферу заміського відпочинку. Заїжджай та живи. Будинок 164 кв.м. + тераса 12 кв.м., цегляний у 2х поверхах, гостьовий будиночок з сауною 52 кв.м., гараж з автоматичними воротами 32 кв.м., господарча будівля + , більярдна 56 кв.м., мангальна зона, парковка на декілька авто. Ділянка 24 сотки. У будинку: кухня-столова 24,5квм, кабінет з каміном (мармур), 2 спальні, простора та світла зона відпочинку з балконом у сад 51 кв.м в якій можна облаштувати кінотеатр, простора гардеробна 7,5 кв.м., 2 ванні кімнати з вікном, технічна кімната-котельня. - погріб 7 кв.м., можна використовувати як сховище. Якісний ремонт, паркет, плитка. Меблі. Інженерія та комунікації: Електрика – 20 кВт, 3 фази; Власна свердловина 70м та колодязь Газ, двоконтурний котел, газове опалення. Колонний фільтр для води; Бойлер 150л., кондиціонери; Генератор GEKO 7401 Охоронна сигналізація (Держохорона); Автополив; Септик переливний на 2 люки. Навколо будинку дорослий доглянутий парк- сад, озерце з німфеями. Ялини, туї, сакури, магнолії, плодовий сад, нові садові меблі, мангальна зона, садова гойдалка, місце відпочинку родини та насолоди барвами природи та цілющим повітрям. Локація: Будинок бувально у центрі сучасного села, на тихій та затишній вулиці, поряд парк з арт об’єктами, вело доріжки, церква, магазин, Нова пошта. 15 хвилин пішки до ресторану KOMMUNA kitchen, готелю Бобриця Дача та місцевого пляжу. Неподалік Еко-ферма «Бобриця», Ферма «Грінголд», Ферма «Оністрата» У Бобриці регулярно проводяться різноманітні культурні та спортивні заходи – Бобрицький ярмарок, міжнародний скульптурний симпозіум, кінофестиваль Bobritsa Film Festival, щорічний конкурс карикатур «Бобри сміються», «Том Сойєр Фест», змагання з кінного спорту, триатлону та інші. Більш детально можна ознайомитися з усіма особливостями та визначиними місцями на сайті бобриця.юа 5 хв пішки до соснового лісу та мальовничих озер. Зупинка маршрутки до метро Нивки – 5хв. До Києва 18км. Ціна 370 000 $ без комісії для покупця. Відеоогляд будинку, ділянки та обліт навколо будинку відправлю за запитом.

Шкільна, 21

До Вашої уваги пропонується на продаж дача, розташована на березі річка Стугна (СТ Стугна). Будинок 2-поверховий цегляний, на території ділянки збудована сауна, вода заведена в будинок, є піч. З ділянки є прямий вихід до річки Стугна. Ідеальне місце для Вашого відпочинку.

Прирічна вул.
Задайте цену дома
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Капітальна цегляна дача з газом у сосновому лісі! СТ «Сулимівське-2» Бориспільский район. Шукаєте затишне, безпечне та повністю готове для життя чи відпочинку місце недалеко від столиці? Цей будинок має все, про що ви мріяли, і навіть більше! Розташування: всього 25 км від Києва, неподалік від Борисполя (напрямок Баришівки). Від метро «Харківська» пряма маршрутка їде прямо до воріт садового товариства! В нас будинок з історією та знаком якості.Це не просто дача, а колишня номенклатурна забудова: зводилася для Головного будівельного управління ЦК, а після 1991 року підпорядковувалася Головбуду Верховної Ради. Будували «для своїх» — на совість. Капітальний, міцний цегляний будинок. На першому поверсі вітальня з цегляним каміном для затишних вечорів та дві окремі ізольовані кімнати. На другому поверсі простора мансарда з виходом на балкон, звідки відкривається чудовий краєвид. Очевидні плюси в нас ,це - опалення, воно газове: можна жити в будь-яку пору року, швидкісний інтернет оптоволокно- ідеально для віддаленої роботи, власний колодязь із чистою питною водою. Стосовно зручностей-окрема капітальна будівля на території (душ та туалет). Вода в душ подається насосом із колодязя, встановлено бак із електричним підігрівом води. На території облаштовано 2 вигрібні ями. Рівна ділянка в 6 соток правильної форми, повністю огороджена парканом. Доглянутий фруктовий сад та виноградник — усе активно плодоносить. Безпека та інфраструктура кооперативу СТ «Сулимівське-2» — це закрита територія під цілодобовою охороною та відеонаглядом. Тут панує атмосфера цілковитої безпеки: діти спокійно гуляють територією без нагляду дорослих. Всередині кооперативу є власне чисте озеро для купання та сучасні ігрові майданчики. Довкола — неймовірне, цілюще повітря завдяки густому сосновому лісу. Що поруч? Повна цивілізація в лічені хвилини: с. Сулімівка (діючий храм, продуктові та господарські магазини) с. Лебедин (торгові центри, аптеки, супермаркети). Приїжджайте на перегляд , ви повинні це бачити. Ну а ми розглядаємо всі діючи державні програми. Продаємо без комісії. Всі документи в ідеальному стані. З повагою , Наталія!

возможна продажа по єОселя
Центральна вул. (Жовтнева)

Продаж газифікованого будинку зі свердловиною та великою ділянкою землі 35 соток у мальовничому селі Веремя, Обухівський р-н, Київська обл. Розглянемо продаж по сертифікатам Є-Відновлення. Гарна пропозиція як для постійного проживання, так і під дачу недалеко від Києва ( 45-50 км по трасі). До м. Українка 15 км., 20 хв. на авто, до Обухова - 25 хв. автівкою. • Ділянка: Загальна ділянка – 35 соток, площа подвір’я – 9 соток. Тут достатньо місця для власного саду, теплиць, чи зони відпочинку – простір без сусідів «вікно у вікно». •Будинок Будинок цегляний, що гарантує збереження тепла взимку, та прохолоду влітку. 3 невеликі кімнати+ кухня+санвузол, є невелична сауна. Загальна площа будинку – 68,7 кв.м. (можна розширити чи зробити перепланування). Стан житловий, потребує косметичного ремонту за бажанням. • Комунікації Будинок газифікований, встановлено котел. Заведена вода зі своєї свердловини. На території подвір’я також є колодязь. • Господарські споруди На території розташований цегляний гараж для авто, господарські приміщення, майстерня. Є погріб, маленька літня кухня. • Локація Тихе село, тиха вулиця, приємні сусіди. Озеро в межах селища. Неймовірні краєвиди та чисте повітря Обухівщини. Це справжній "курорт" неподалік від міста. Асфальтована дорога та гарне сполучення з Обуховом та Києвом. Це чудова пропозиція для тих, хто цінує тишу, простір та комфортне заміське життя. Є відеоогляд. Надам всі подробиці по телефону. ID: 918004832

Луки Дубового, 32

Продаю дачу 115 кв.м в селі Власівка Київської області (дачний кооператив, є все для комфортного проживання). Ділянка 6 соток . Побудований будинок в 2013 році. Теплий двоповерховий будинок з цегли з зовнішнім утепленням. Перший поверх 2 кімнати, кухня, санвузол. Кухня з обладнанням (холодильник, електрична плита індукційна , духова шафа). Пральна машина. Опалення електричні конвектори , кондиціонер CH ( до -5), масляний обігрівач UFO. Гаряча вода з бойлера. На другому поверсі 1 кімната. Скважина 57 метрів , насосна станція, септик з переливом. Є лічильник світла. Інтернет. Ділянка 6 соток, 10 теплих грядок, облаштовано полив, більше 20 плодових дерев гарних сортів. Кущі малини, смородини, порічки та ін. Облаштовано майданчик для відпочинку з великою парасолею, літні крісла, шезлонги. Є багато садового інвентаря. Поруч у 10-ти хв.велике чисте озеро, хороший великий пляж, на пляжі продуктовий кіоск. 15 хв.пішки до продуктового і господарського магазинів та ринку. 5 хв до зупинки маршруток на Київ , Бориспіль, Баришевку, до метро Бориспільська . 15 хв. пішки до електрички (станція “Нова Троянда”). Є підвал , який можна використовувати як бомбосховище. Є можливість газифікації. Відстань до Києва – 45 км.

СТ Рута, 1

Продаж будинку -дача 4 кімнати, Розтісне Вишгородський р-н. Продається двоповерховий будинок-дача з євроремонтом в Вишгородському районі по вул. Вишнева в селі Розтісне, загальною площею 150 м2 Зовнішнє утеплення стін Мінеральна вата, тип покрівлі металочерепиця. Будинок побудований з керамзитних еко блоків, сайдинг. Санвузел 2 і більше., опалення комбіноване. Євроремонт, меблі. Є підвал всередині будинку. Власна свердловина на ділянці. На кухні встановлені меблі, електроплита, холодильник, мікрохвильова піч. Каналізація септик. Тєраса дерево. 7*2*м., На ділянці новий сарай з навісом. Поруч шикарний ліс. До найближчого міста 10 км. Розглядаємо Державні програми Вартість об"єкту 47000у.о. Без комісії. З повагою Юлія 0936229390 Не втрачайте можливість стати власником цього чудового житла!

Вишнева

🔥 Дача біля води та лісу | 100 м до пляжу | Топ-локація під Києвом Мрієте про місце, де можна втекти від шуму міста і насолоджуватись тишею, природою та співом пташок? Це саме той варіант, який закохує з першого візиту ❤️ Продам без комісії комфортну дачу в оточенні лісу та річки Стугна 📍 Таценки, м. Українка (Обухівський район) 🚗 Всього 40 км від Києва 🏖 До чистого піщаного пляжу — лише 100 метрів! ✨ Про будинок: Загальна площа: 83 м² Цегляний, теплий, підходить для цілорічного проживання 3 поверхи: Цоколь: гостьова кімната + санвузол (тепла підлога) 1 поверх: веранда, кухня, затишна вітальня 2 поверх: 2 спальні + тераса для ранкової кави ☕ Піч (груба) на дровах — тепло і енергонезалежність взимку 🔌 Комунікації: Електрика Власна свердловина 💧 Септик 🌸 Ділянка: 5 соток доглянутої землі Сад, квіти, зелень 🌿 Місце для авто 🚗 Надійний металевий паркан, відсувні ворота 🌅 Головна перевага — атмосфера: Тут неймовірно тихо, свіже повітря, ліс поруч і річка буквально за кілька кроків. Ідеально для відпочинку, життя або здачі в оренду. 📸 Фото не передають усієї чарівності цього місця…👉 Приїжджайте — і ви не захочете їхати назад! 📞 Телефонуйте — із задоволенням відповім на всі питання та організую перегляд

Лісова

Антистрес дача біля Києва 🌿 Тиша, сауна, затишний будинок Продам без комісії для покупця затишну дачу в мальовничому місці — СТ «Тепличник», Великодимерська громада, Броварський район. Лише 36 км від Києва — і ви вже дихаєте свіжим повітрям, слухаєте спів пташок та насолоджуєтесь спокоєм природи 🌿 Теплий охайний будинок площею 48 м²: • 2 поверхи • дерев’яний, обкладений цеглою • бетонний фундамент • гарний житловий стан • пічка на дровах, яка обігріває весь будинок і створює особливий домашній затишок На ділянці також є: ✔ літня кухня з сауною — 25 м² ✔ теплиця — 13 м² ✔ свердловина ✔ електрика та газ ✔ огороджена ділянка 6 соток ✔ квіти, фруктові дерева та кущі Тут хочеться проводити вихідні, зустрічати світанки з кавою та відпочивати душею від міської метушні. Ідеальне місце для сімейного відпочинку, дачного життя або власного антистрес-куточка неподалік Києва. Зацікавило? Телефонуйте — із задоволенням домовимось на перегляд 😊

лінія 10, 3

Без комісії для покупця! Продається дачний будинок на ділянці 80 соток в с.Проців Бориспільского р-на. Ділянка знаходиться в центрі села, до неї веде асфальтований підїзд. Заведені всі комунікаціі - є газ, електрика, скважина 70м, септик. Також на ділянці є літня кухня, господарські споруди. Висаджені плодові та декоративні дерева, є квітник та ягідник. Зроблен фундамент зі всіма підведеними комунікаціями для побудови житлового будинку. Цільове призначення землі - 02.01 - Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Ділянку можна розглядати під будівництво котеджного містечка. Чекаємо на перегляд всіх зацікавлених. Торг можливий.

Кодівська, 3-а

Втілення ваших мрій! Заміське життя в тиші, красі та екологічному місці. Затишний будинок з мальовничим озером. Житомирська траса, село Лісне, 20 км від Киева. Будинок будували для себе, 70 м.кв., на ділянці 5 соток є сад, тераса, сауна, фруктові дерева та місце для мангалу. В будинку 3 кімнати, вбудована кухня, підігрів підлоги на кухні та с/в, радіатори, окремо столова, зала з гарним каміном, 2 спальні та с/в з душовою кабіною і біде. Повністю обладнаний для постійного проживання, є газовий конвертор двоконтурний Berettі, стабілізатор для котла, бойлер. Продаж з усіма меблями та технікою. Також на ділянці з дерев’яного зрубу лазня, с/в, кімната відпочинку. Кущі смородини, малини та виноград, новий паркан, тераса та гойдалка що повертає вас в дитинство та світлі спогади. Земля чернозем, приємні сусіди, які проживають постійно. Гарна асфальтована дорога до самого будинку. Головна родзинка місцевості- казкове озеро, пляж, риболовля. Лісова заповідна смуга поруч. Зупинка громадського транспорту. Дачний будинок готовий для вас!!! 68500 $ Телефонуйте!

Лісова

Ваучери, Є- відновлення , інші держ. програми . Продається атмосферний цегляний будинок серед дорослого саду, де навесні цвітуть дерева, влітку пахне травою, а вечорами чути тільки птахів і шелест листя . Це не просто дача. Це місце з характером і настроєм. Тут можна зробити затишний заміський будинок своєї мрії: з пічкою, ранковою кавою на балконі та вечорами в саду під спів птахів. Характеристики: • СТ «Дружба», Броварський район • лише 10 хвилин до Броварів, 25 км до метро Лісова • ділянка 6 соток • проведено електрику • добротний цегляний будинок • новий дах із металочерепиці • встановлені металопластикові вікна • балкон із видом на сад • пічне опалення • незавершений ремонт, можливість облаштувати все під свій смак • просторий нижній поверх, який може слугувати укриттям, майстернею або господарською зоною • гараж • великий погріб • господарський блок • теплиця • плодові дерева Будинок має міцну основу та дуже хороший потенціал. Усередині вже частково підготовлені приміщення, багато натуральної цегли та простору для реалізації цікавого інтер’єру в стилі loft, farmhouse або сучасної дачі . Тут хочеться: -пити каву на балконі -вирощувати власні овочі та квіти -топити піч восени -збирати яблука у власному саду -просто дихати тишею після міста Телефонуйте або пишіть для перегляду. Також надішлю відеоогляд за запитом .

Лінія 10

Дачний будинок в доброму стані, в мальовничому місці поряд ліс, річка та велике озеро. Ділянка 7 соток, рівна та суха, на ділянці знаходиться літній душ, туалет, прибудинкові споруди, теплиця, погріб. Садове товариство "Івушка".

владелец
Дачна вул.

Продам без комісії % брокера дачний будинок Осокорки, за 1 шлюзом СТ «Нива», масив «Вишеньки», вул. 7 Вишнева, кінцева 425 маршрутки від метро Славутич, вхід – заїзд на вулицю від магазину «Траш». Будинок в тихому місті, до річки Дніпро та пляжу 300 метрів. Ділянка 5 соток (рівної, правильної форми) кадастровий номер 3220882600:04:001:0474, на ділянці молодий сад, ділянка доглянута, додатково завезений чорнозем. Будинок на 3 поверхи загальна площа 82 м2.: 1 поверх цокольний на ньому столова, кухня, гараж, сауна, кладова. 2й поверх прихожа, 2 кімнати, піч для опалення, туалет. 3х поверх не жилий, але високий можна ще зробити кімнату. В будинку є вода своя скважина на 80 метрів + водо насос, бойлер, електрика, газ є по вулиці в будинку не має. Каналізація септик. Бетонний фундамент. Будинок в гарному стані, все як на фото. 1 власник. Беремо завдаток. Є варіант з обміном на 2х кімнатну квартиру в Києві. Продається з меблями та технікою яка є на фото. Продаж без комісії брокера. Ціна будинку з ділянкою 61 000 США. Аргументований торг присутній. Представник власника Олександр. Перегляди за попередньою домовленістю 063 237 26 45, 097 827 28 47. Інфраструктура: магазини, річка, озера поруч.

возможна продажа по єОселя
7 вишнева

Продається затишний будинок/дача у м. Баришівка, СТ «Ільта» Ідеальне місце для життя чи відпочинку серед природи, всього: 30 км від Борисполя 52 км від Києва Зручний асфальтований під’їзд, останні 500 метрів щебенем просипана дорога, поруч ліс, чисте повітря та спокійна атмосфера — ідеальний варіант для постійного проживання чи заміського життя! Будинок: Загальна площа: 110 м² Матеріал: газоблок (300 мм) + утеплення + декоративна штукатурка «короїд» Панорамні двокамерні вікна (зовні ламіновані) Планування: 1 поверх: кухня 25,4 м², простора вітальня 42,6 м², санвузол 4,4 м², два входи 2 поверх: можливість облаштувати 2 кімнати по 17 м² + гардеробну чи санвузол (4 м²) За потреби можемо допомогти з ремонтом — є перевірена бригада! Комунікації: -Газ -Електроенергія -Власна свердловина -Септик Ділянка 6,2 сотки: Плодовий сад: горіх, яблуня, груша, вишня, виноград Місце для городу та відпочинку Капітальний сарай для інвентарю Літній душ і вуличний туалет Сусіди проживають постійно. СТ закритого типу , є відеонагляд, що робить район безпечним і зручним для життя. Ціна: 56000 $ Без комісії! Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд. Цей будинок — чудова можливість придбати власний простір серед природи за вигідною ціною!

Софіївська вул.

Мрієте про власний будинок для постійного проживання або дачний будинок, готуєтесь до відкриття еко бази для відпочинку. Ми втілимо ваше бажання в реальність. У нас є готові рішення модульних будинків під ключ, або будівництво за вашим індивідуальним планом. Маємо індивідуальний підхід до кожного замовника. Модульні будиночки можуть мати різну площу та стиль, в залежності від ваших потреб. Модулі можуть складатись з різної кількості кімнат, гостьову, кухню, ванної кімнати, терасу одну або дві, кладову. У вартість входить: Каркас: каркас з масива дерева хвойних порід мінеральний та базальтовий утеплювач 150 мм та 200 мм Оздоблення: - зовнішнє оздоблення металопрофіль/дерево - внутрішнє оздоблення дерево - ламінат/ лінолеум - міжкімнатні двері - енергоефективні панорамні та стандартні вікна - сітка від гризунів Комунікації: - розведення водопроводу та комунікацій - вмонтована електрика та врізний електрощит - зовнішнє та внутрішнє освітлення - вентиляція Додаткові опції : - камін - водостічна система , додаткові точки води - додаткові точки світла - тонування стекло-пакетів - ламінація вікон - втілення інших Ваших бажань за домовленістю Додаткові витрати замовника: - підведення електрокомунікацій на ділянку від ДТЕК - фундаментні роботи - монтаж кожного модуля оплачується - доставка будинку на місце встановлення, погрузочно/розгрузочні роботи (кран) Всі конструкції будуються в закритих ангарах, що унеможливлює попадання дощу, снігу, сонця на модуль під час будівництва. Вартість від 19000 грн.м2.

Центральна

Без комісії! В продажі Дачний будинок с. Яхнівка, Іванківський район Кооператив «Сонячний» Вулиця Будівельників, буд. 125 Площа - 122м2, житлова - 41,4 На території є дві присадибні споруди ( літня кухня та облаштований санвузол) + кладова Поряд озеро та ліс Чудовий варіант для відпочинку За детальними питаннями телефонуйте

Будівельників, 125

Продається дачний будинок в садовому кооперативі «ВерстатоЗавод», вулиця Синєозернп , Подільський район, Київ. Об’єкт продається без комісії для покупця. Будинок 1980 року, добудова 2008 року. Загальна площа 201,5 квадратних метрів, жила 136,2. Двоповерховий, 6 кімнат, котельня, 2 кухні, 2 санвузли, балкон, терраса, погріб, баня. Котельня, твердотопліаний котел , Матеріал — цегла, фундамент з бетонних блоків, дах бітумна черепиця. Участок 0,0631 га. Стан — житловий, можна заїжджати і жити. Ціна 135 тисяч доларів.

Синьоозерна вул.

БЕЗ% До Вашої уваги продаж ДОМ ДАЧА ОСОКОРКИ МАСЛІВКА Садове товариство Дніпро-1 Приватизована земельна ділянка 6 соток скважина посаджений сад будинок має 1 поверх 4 кімнати надійний міцний вязаний фундамент ракушняк так білий кирпич чудове розташування піша доступність до річки Дніпро та метро Славутич поруч зупинка маршрутного транстпорту всіх запрошую на пергеляди.

Маслівка вул., 5

Метро Славутич 10 хвилин їзди. Ділянка 4,6 сотки. Будинок розміром 5 на 6 метрів, розташований с/т Райдуга, вул. Садова 156. Зупинка транспорту в 10 хвилинах пішки. Використовується, як дача. Є літній душ та туалет. На ділянці є свердловина. Електрика заведена в дім. Від метро на авто 10 хвилин їзди. Також на ділянці розташовані літня кухня та бесідка. Поруч є багато мальовничих місць, 4 озера. Опинившись тут, не відчувається, що ви знаходитесь в місті-мегаполісі. Є відчуття тиші і спокою. Куточок для гарного відпочинку. Ціна 60000$

Садова вул., 156

Продається будинок 43м.кв - дача у дачному кооперативі Осокорки Дарницький район, вул. 94-а Садова 7 соток загальна площа: 43,5 м² 2 кімнати 2 поверхи земельна ділянка: 7 соток дачний будинок тиха приватна забудова є можливість облаштування зони відпочинку, саду або барбекю ГАЗ по вулиці зручний заїзд до ділянки септик свердловина БУДИНОК Дачний будинок розташований у приватному секторі Осокорків, у спокійній зеленій локації. Формат підійде як для сезонного відпочинку, так і для подальшої реконструкції чи проживання у літку. Поруч приватна забудова, озера та природа. У районі Садових вулиць активно розвивається сучасний приватний сектор. ТРАНСПОРТНА ДОСТУПНІСТЬ 800м - автобусна зупинка Зручний виїзд у напрямку метро Славутич та Осокорки. Метро Славутич — близько 5–10 хвилин автомобілем залежно від маршруту. Поруч зупинки транспорту та основні дороги Осокорків. ПАРКУВАННЯ Є можливість паркування автомобілів на території ділянки або поруч із будинком. ІНФРАСТРУКТУРА Поруч магазини, пошта, супермаркети, приватні садочки та школи. Локація поєднує заміський формат життя з близькістю до міської інфраструктури Києва. Неподалік озера та місця для відпочинку. ІДЕАЛЬНО ПІДІЙДЕ ДЛЯ Для тих, хто шукає дачу в межах Києва, будинок для відпочинку на природі або ділянку під реконструкцію чи будівництво нового будинку в популярній локації Осокорків. Телефонуйте!

94-та Садова вул.

Дача на ділянці 6 соток, поряд з Дніпром, Дарницький район, Осокорки, 3 км до метро Славутич, 106 Садова. Ідеальне місце для тих, хто любить поєднання природи, комфорту та близькості до метро. Зручне розташування: до метро Славутич 3 км, є дві різні дороги виїзду до метро м. Славутич, 10 хвилин на авто, 15 хв на автобусі №35, пішки 3 км). Ділянка 6 соток, на якій розташовано будинок, баню, та альтанку. Альтанка має два поверхи (1 поверх мангальна зона, 2 поверх дитяча ігрова зона (будинок на дереві). Дорослі фруктові дерева створюють ідеальний затінок від палючого сонця. Двоповерховий цегляний будинок із силікатної цегли: 1 поверх: передпокій, кухня, дерев`яні сходи на другий поверх 2 поверх: велика кімната розділена на дві зони. Будинок заглиблений у землю на 40 см. Тип опалення - груба на першому поверсі. Газ поряд із ділянкою. У будинку газова плита підключена від балону. Є скважина для водопостачання на ділянці. Прямий договір з ДТЕК про електропостачання. Туалет на вулиці. Сусіди з трьох боків. На ділянці багато квітів і фруктових дерев. До Дніпра 350 метрів, поряд озеро. Поряд кінцева 35-го автобуса та продуктовий магазин. Продаж без комісії для покупця. Умови продажу: готівка Буду рада допомогти з питаннями: - купівля-продаж - оренда - управління вашою орендою, якщо Ви знаходитесь за кордоном - юридичний супровід угод, детальна перевірка обєктів - Київ та область, всі види обєктів нерухомості

106-а Садова

Перша лінія Дніпра, власний пляж !!! Осокорки, 110 Садова • 3 км до м. Славутич Унікальна дача на першій лінії Дніпра — будинок фактично на березі, з власним виходом до води та пляжем. Ідеальне місце для відпочинку, життя на природі або заміської резиденції поруч із містом. Дарницький район, Осокорки, вул. 110 Садова Лише 3 км до метро Славутич Є два зручних виїзди до міста. До метро: 10 хвилин на авто близько 15 хв автобусом №35к (кінцева зупинка) пішки 3 км Ділянка: 11 соток, з додатковим бонусом перша лінія Дніпра власний пляж, рибалка у вас дома дорослі фруктові дерева, великий сад місце для утримання птиці, свійських тварин поруч озеро сусіди проживають постійно На ділянці: цегляний будинок 150 кв.м. баня/сауна господарське приміщення для човна гараж на 1 авто на першому поверсі будинку Будинок — 3 поверхи 1 поверх: кухня, велика столова зона, спальня з каміном 2 поверх: велика загальна зона відпочинку з диваном, та 2 окремі спальні, груба між спальнями 3 поверх: 2 кімнати Комунікації та особливості: опалення — камін на 1 поверсі та груба на 2 поверсі газ проходить поруч із ділянкою власна свердловина душ у сауні туалет на вулиці, але просто переобладнати, місце в будинку дозволяє. Асфальтований підїзд до будинку. Бетонний паркан 2 м по периметру ділянки. Приватність забезпечена на 100%. Це місце для тих, хто цінує тишу, воду, природу та при цьому хоче залишатися поруч в Києві. Локація чудово підходить як для сімейного відпочинку, так і для постійного проживання. Комісія агентства: 2.5% Будинок 1997 року побудови, земельна ділянка приватизована, та в подальшому отримана в спадок. Буду рада допомогти з питаннями: купівля-продаж оренда управління вашою орендою, якщо Ви знаходитесь за кордоном юридичний супровід угод, детальна перевірка обєктів Київ та область, всі види обєктів нерухомості.

110-та Садова вул.

Життя у великому місті, особливо якщо йдеться про Столицю, з її божевільною енергетикою, ритмом та швидкістю життя, постійними пробками, рано чи пізно починає втомлювати. Настає такий момент, коли хочеться втекти від міської метушні та спокійно провести час у колі близьких людей, але при цьому не залишаючи Столицю. Найчастіше, місцем для відпочинку стає дача, а у нас є пропозиція не просто дачі, а 2-поверхового будинку в місті з системою газового опалення на ділянці 3,4 сотки, в пішій доступності до метро Дорогожичі. Загальна площа будинку 150м2, два житлові поверхи з трьома спальнями, двома санвузлами, великою кухнею та окремою вітальнею з каміном. У дворі: гараж, окремі ворота з вїздом у двір, госп приміщення, ландшафт з газоном та зона відпочинку. Будинок знаходиться за 15 хвилин неспішним кроком до метро Дорогожичі, навпроти будинку розташована школа, магазини, аптеки – все в найближчій пішій доступності. Ціна 160 000 дол. Без комісії для покупця

Академіка Івахненка вул. (Чаплигіна), 2
1 - 24 из 769 результатов

Популярные запросы