Продається у селі Зазимї, Броварського району, Київської області прекрасний будинок-дача. Будинок розташований у дачному садовому кооперативі, який має закриту територію та пропускну систему охорони. Зручно добиратись як на власному автомобілі так і на маршрутному таксі, яке курсує кожну годину. До станції метро лісова 25 хвилин. Будинок цегляний, утеплений 10 сантиметрами мінвати, дах абсолютно нови, також утеплений із застосуванням гідроізоляційних методик та матеріалів. У будинку на другому поверсі дві повноцінні кімнати, а на першому гостьова кімната з пічкою яка опалює увесь будинок, кухня і санвузол, також є повноцінне підвальне приміщення для зберігання речей. До річки Десна пішки 5 хвилин. Запрошуємо на перегляд та придбання. ID: 2181

Садова вул., 8

Участок 5 соток с дачным старым домиком в Зазимских Садах, кооператив "Десёнка". Свет, скважина 46 метров, газ по улице, до р.Десна 150 метров. Домик под снос или временное жильё для строителей Вашего дома. Рядом остановка маршрутки в Киев, продовольственный, хозяйственный магазины, фермерский рынок. Обжитой садовый кооператив находится в тихом, безопасном месте на полуострове, омываемом с трёх сторон в виде подковы р. Десна, отличные места для рыбалки, шикарные песчанные пляжи. Курортное место! Есть варианты домов и дач !

возможна продажа по єОселя
Садова вул., 24

Дача в лучшем месте на Зазимских садах, 12 улица с прямым выходом на пляж (150 метров). Домик требует ремонта, участок 5 соток. Свет, газ по улице. Дача расположена на охраняемой территории, улица вся застроена, достойные соседи. Рядом остановка маршрутки в Киев, продовольственный, хозяйственный магазины, фермерский рынок. Обжитой садовый кооператив находится в тихом, безопасном месте на охраняемом полуострове, омываемом с трёх сторон в виде подковы р. Десна, отличные места для рыбалки, шикарные песчанные пляжи. Курортное место! Есть варианты домов и дач !

Садова вул., 12
Задайте цену дома
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Продається дачний будинок у Броварському районі, с. Зазимя, у кооперативі біля самої річки Десна. Будинок цегляний, з гарним плануванням, можна перепланувати та зробити санвузол у будинку., опалення пічне, є допоміжні приміщення та літня кухня. До річки 150 метрів з гарними пляжами. Рекомендуємо подивитись даний будинок та замислитись щодо придбання. ID: 1928

Садова вул., 8
Узнавай первым о новых квартирах

🏡 Дача вашої мрії біля Десни! Готовий будинок, сад, риболовля, шашлики та спокій — усе в одному місці! 🌳 Якщо ви мрієте прокидатися вранці, брати вудочку й через 2 хвилини бути на березі Десни, або ж зібрати кошик білих грибів у найближчому лісі — ця дача саме для вас! 📍 Розташування: Пропонуємо цегляний 3-поверховий будинок 200 м² у садівничому кооперативі «Зазим’я», всього 15 км від Києва та 100 м від річки Десна. До лісу — 3 км. Зручний доїзд, регулярне сполучення зі станції метро "Лісова". 🌟 Основні переваги: ✅ №1. Ідеальна локація • 15 км від Києва • 100 м до річки • 3 км до лісу • Тиша, свіже повітря, природа ✅ №2. Просторий та зручний будинок • Площа – 200 м² • 3 поверхи • Каналізація, вода, електрика • 2 санвузли • Гараж • Камін • Поруч — центральна газова труба (можна підключити газ) ✅ №3. Облаштована ділянка 5,1 сотки • Завезено 18 КамАЗів чорнозему • Велика альтанка з водою • Майданчик під мангал (12 м²) • Сад із 12 фруктовими деревами • Газон, квіти, виноград • Тротуарні доріжки • Господарське приміщення + дрова з фруктових дерев • Приміщення під сауну з діючим санвузлом ✅ №4. Комунікації вже підведені • 3-фазна електрика (380В) • Камін з турбонаддувом (Італія) + система розподілу тепла • Глибока свердловина • Ручний резервний насос • Система поливу на 4 виходи • 3 септики + зовнішній туалет • Можливість легко підключити газ ✅ №5. Чудові сусіди Тихі, дружні люди навколо — що ще потрібно для спокійного відпочинку? ✅ №6. Готове рішення — "Заїжджай і живи!" Вам не потрібно будувати, підводити комунікації, облаштовувати ділянку. Все вже зроблено з любов’ю та турботою. Кооператив охороняється. Працюють магазини, базар, усе необхідне під рукою. 🎣 Це більше, ніж просто дача — це стиль життя! Телефонуйте, домовляйтесь про перегляд і приїжджайте відчути цю атмосферу особисто.

Садова вул., 7

Будинок з дерева фактично під знесення. Будинок підключений до електрики. Вода - свердловина. Санвузол розташований у дворі. Система опалення - інша. Земельна ділянка 5 соток приватизована та оформлена у законодавчому порядку. Територія товариства закрита, під охороною. Вулиці освітлюються. Адміністрація контролює порядок, відповідає за роботу комунікацій, за прибирання та розчищення доріг від снігу взимку. У пяти хвилинах ходьби є продовольчий магазин, господарський магазин та сільський базар. Кінцева зупинка маршрутки. До берега річки Десна та пляжу 100 м. Поряд цілорічно живуть сусіди. Обжита та облаштована територія. Поряд ліс, луги, річка зі свіжим повітрям. Ділянка добре озеленена: квіти, ялівець, ялина, також є виноград та фруктові дерева. Від метро Лісова - 23 км, від Троещини - 16 км. Затишне безпечне і природне місце.

владелец
Продам дачу в СТ «Сади Зазимя», Зазим’я, Броварський район.

Дача збудована з цегли та має євроремонт. У будинку є 3 санвузли, гараж і камін з турбонаддувом (Італія) з розведенням тепла тепловими рукавами по всьому 2 поверху. Є централізована подача газу біля хвіртки, вода, електрика (3-фазний електричний струм 380 квт), каналізація, глибока свердловина. Для поливу саду зроблено розведення поліетиленових труб на 4 виводи шлангу і встановлено резервний ручний насос. Побудовано 3 каналізаційні колодязі та надвірний туалет. Продаж безпосередньо від власника. Документи на будинок і землю готові. На ділянці площею 5,1 соток є облаштований сад з посадками яблунь, абрикос, персиків, груші, газонною травою, квітами та красивими тротуарними доріжками. Перед входом в будинок і гараж встановлені металеві каркасні конструкції для винограду. Для господарського інвентарю та зберігання дров побудовано окреме приміщення, у якому заготовлено машину дров, переважно з фруктових дерев. Від Києва (15 км) до кооперативу "Зазимя" налагоджено регулярне автобусне сполучення зі станції "Лісова". На ділянці обладнані інженерні мережі. Є велика цегляна альтанка з гарячою та холодною водою. Побудовано приміщення під сауну з водою та діючим санвузлом з окремою каналізацією (5 кілець). Для мангала і барбекю забетоновано спеціальний майданчик (12 кв.м). У будинку є телевізор.

владелец
Продается дача в Броварском р-не, в Зазимье на Десне.

Популярные запросы

Ищите дом по локации