Затишна 1-кімнатна квартира в Гнатівці — готова для життя або під оренду! 23 м² продуманого простору: окрема спальня, свіжий сучасний ремонт та атмосфера комфорту з перших хвилин 🏡 1 поверх Тепла та суха квартира Ніхто не проживав Меблі та холодильник вже є Окрема спальня До Києва — всього 20 хвилин авто Ідеальний варіант для тих, хто хоче заїхати без зайвих витрат або вигідно інвестувати. Можливий торг Є відеоогляд Продаж по переуступці Пишіть у дірект — покажу квартиру та відповім на всі питання.

Софіївська вул., 6

Продаж будинку мрії: ваш комфорт та елегантність в кожній деталі! Зануртесь у атмосферу затишку та сучасного комфорту! Пропонуємо вам чудовий одноповерховий будинок в американському стилі на 13 сотках землі, з прекрасним дизайнерським ремонтом, стильними меблями та технікою. Загальна площа 220 м² — ідеальний простір для вашої родини, де кожен сантиметр продуманий до дрібниць. Особливості, які не залишать байдужими: Будинок повністю готовий до проживання. Всі системи працюють на «розумних» технологіях, якими можна керувати через ваш телефон. Дуже теплий взимку та прохолодний влітку — завдяки пілетному котлу OPOP (на рівні Tesla серед котлів) та електроопаленню, що працює по нічному тарифу. Секрет — ефективність і мінімальні витрати! Комунальні послуги коштують менше, ніж в квартирі, а затишок і тепло тут — як у справжньому гніздечку. Подарунок — пілети на два сезони для котла! Для шанувальників новітніх технологій: Потужне трьохфазне електричне підключення та зарядка для вашого електромобіля Tesla прямо в гаражі. Відеоспостереження, охорона та зв’язок через смартфон для вашого спокою. Ваш будинок під контролем навіть коли ви на відпочинку! Доглянута територія для відпочинку та роботи в саду: Система автоматичного поливу з wi-fi контролером, що також керується телефоном. Газон, квітники та грядки завжди в ідеальному стані. Величезний запас дров для мангала і буржуйки — для тих, хто любить теплі вечори на свіжому повітрі. Система збору дощової води, що зменшує витрати на полив і турбується про довкілля. Проект, який стане вашою гордістю: Міжкімнатні двері з матовим склом — легкість і простір у кожній кімнаті. Покриття з ламінату в спальнях та керамічна плитка з підігрівом на кухні та в санвузлах — комфорт у кожному кроці. Цей будинок — справжня знахідка для тих, хто хоче жити в сучасному, комфортному і безпечному просторі. Створено для людей, які цінують естетику, технології та економічність. Не пропустіть шанс стати власником цього чудового місця, де все підпорядковано вашому комфорту. Зателефонуйте або напишіть зараз, і цей дім стане вашим! Відео надам за запитом, будинок дійсно вартий Вашої уваги (дуже багато дизайнерських дрібниць, аналогів яких не знайдеш), Будинок дихає, а разом з ним і Ви (про що я маю на увазі зрозумієте на перегляді)

Софіївська вул.

Вигідна ціна. Хороша локація. Дизайнерський ремонт Планування: Перший поверх - Простора вітальня з каміном - Кухня з вбудованою побутовою технікою - С/в з душ кабіною. Пральна та сушильна машинки Другий поверх - Дві окремі спальні кімнати - Простора гардеробна кімната з вікном (може бути як третя спальня) - С/в з ванною - Відкритий балкон - Італійська побутова техніка преміум-сегменту SMEG Будинок: - Матеріал стін - керамоблок - Утеплення - пінопласт 10 см - Дах - металочерепиця + 20см мінеральна вата + гідро-паробарєр - Міжповерхові перекриття - залізобетонні плити - Вода - свердловина 35 метрів - Каналізація - септик переливний - Електрика - 15 кВт, 3 фази - Опалення - двухконтурний газовий котел - Ладшафтний дизайн, зона барбекю - У дворі є місце зі всіма виводами під басейн - Автоматичний полив зелених насаджень, вольєр. - Гараж

Старо-Житомирська вул.
Задайте цену квартиры
Смотрите только те объекты, что вам интересны
$
$

Продам приміщення площею 350м2 Фасад траси, Зручна локація Покрівельний каркас - Металеві ферми. Стіни, покрівля - Сендвіч панелі 100 мм, PIR. Підлоги - 100 мм бетонна армована підлога, топінг. Ворота секційні Висота до ферми - 6м Закрита територія під охороною Деталі за телефоном

Київська, 1

Ділянка 13 соток під забудову з фундаментом, світлом 16 кВт та будматеріалами! Гнатівка / Білогородка — БЕЗ КОМІСІЇ. Шукаєте готову локацію для будівництва власного дому, де вже зроблено всю важку стартову роботу? Ця ділянка у селі Гнатівка (межує з елітними передмістями Білогородка та Гореничі) — це ідеальне комбо: купуй, заходь та будуй без зайвого клопоту та очікувань! Що ви отримуєте (максимальна економія вашого часу та бюджету): - Комунікації вже на ділянці: Офіційно підключено електроенергію 16 кВт та встановлено лічильник. Жодних черг, бюрократії та очікувань дозволів! - Готовий якісний фундамент: Залитий міцний фундамент, який планувався під сучасний та комфортний будинок площею 145 м². - Будівельні матеріали у подарунок: На ділянці вже є закуплений газоблок, який залишається новому власнику. Можна одразу зводити стіни! - Капітальний паркан: Територія огороджена надійним металевим парканом на бетонному фундаменті. Також є готова початкова частина паркану з цегли. - Тимчасове житло / Госпблок: Побудовано затишний тимчасовий будиночок (госпблок) площею 18 м². Ідеально підходить для зберігання інструментів або проживання будівельної бригади. ✨ Характеристики ділянки: - Площа та форма: 13 соток правильної та зручної форми (розміри 25х28 метрів) — ідеально для планування подвіря, ландшафтного дизайну чи зони відпочинку. - Локація та оточення: Вдале розташування в обжитому місці. Поруч постійно проживають пристойні сусіди, район безпечний та затишний. - Цільове призначення: Для будівництва і обслуговування житлового будинку (присадибна ділянка). Повний пакет документів готовий до переоформлення. Кадастровий номер - 3222482002:03:003:0004. Інфраструктура та логістика: - Зручний заїзд: До ділянки веде тверде грунтове покриття, а до головної асфальтованої дороги — всього 250 метрів. - Унікальне сусідство: Гнатівка безпосередньо межує з Білогородкою та Гореничами. Це дає доступ до супермаркетів (Сільпо, Фора), приватних та державних шкіл, садочків, медичних центрів та ресторанів за лічені хвилини. - До Києва: Зручний та швидкий виїзд на Житомирську трасу або через Білогородку на Кільцеву дорогу. Фінансові умови: - Вартість: 53 000 $ за ВСЕ (ділянка, фундамент, 16 кВт світла, будматеріали, госпблок та паркан). Це капітальна інвестиція, де вартість виконаних робіт значно перевищує ціну. - Без комісії: Ви не платите жодних лишніх відсотків. Телефонуйте прямо зараз, щоб домовитися про перегляд. Цей обєкт — рідкісна знахідка для тих, хто хоче будуватися вже цього сезону!

Електриків, 11

Комерційні приміщення 1-й поверх, квартири 2к та 1к на другому поверсі! Земля у власності! МАФ . Індивідульне опалення-газ, скважина.

Старо-Житомирська вул., 68

Площа дуплексу: 150м2 Земельна ділянка: від 2,5 сотки. Будівництво: газоблок. Перекриття між 1 та 2 поверхом моноліт Дах односкатний металопрофіль Комунікації: септик переливний, свердловина, електрика 14 КВТ, ( Газ по вулиці) На ділянці буде газон ( входить у вартість ) . ТАКОЖ В ПРОДАЖУ Є 2 ДУПЛЕКСИ з КЕРАМОБЛОКУ. Запрошую на перегляд, телефонуйте у зручний для вас час.

возможна продажа по єОселя
Заводська

Продається просторий та продуманий будинок у селі Гнатівка — ідеальний варіант для великої родини або тих, хто цінує простір, комфорт і тишу поруч із Києвом. Це будинок, який будувався для себе, а не “на продаж”. І це відчувається в плануванні, площах і деталях. Локація: Всього 14 км до Києва. Зручний виїзд в Київ: на Житомирську трасу або через Софіївську Борщагівку Поруч: ЖК «Білий Шоколад» с. Гореничі магазини, школи, садочки, вся необхідна інфраструктура Річка Ірпінь — у декількох хвилинах. Прогулянки, тиша, природа — те, чого не вистачає в місті. Основні характеристики: Площа будинку: 330 м² Ділянка: 15 соток Планування (ключова перевага): 5 окремих спалень (площа від 13 до 22 м²) Ідеально для великої сім’ї, гостей або робочих кабінетів Просторий хол — багато повітря та світла Велика кухня — 20 м² 3 санвузли — комфорт без черг і компромісів Стан будинку: Житловий стан Частково виконаний ремонт В окремих кімнатах — виконана чистова обробка, можна клеїти шпалери та вкладати підлогу. Можна заїхати і жити або довести до ідеалу під себе без глобальних витрат. Комунікації: Власна свердловина (вода) Септик з переливом Електрика: 16 кВт, 3 фази Газ + газовий котел В нинішніх умовах — це не просто плюс, це реальна автономність і економія. Додаткові переваги: Підвал — актуально як ніколи Тиха, зелена локація без міського шуму Велика ділянка — під сад, відпочинок, басейн або додаткові будівлі Відчуття простору і приватності Будинок продається у поточному стані. Без “прикрас” — чесний варіант з великим потенціалом. Телефонуйте — організуємо перегляд у зручний час.

Меліораторів

Ділянки Комерційного Використання Під Ваш Бізнес!!! Розташування:Київська область, Бучанський район, Білогородська сільська рада ,с.Гореничі/с.Гнатівка Площа:70 соток Розташування відносно головної дороги - Умовно Фасадна(між дорогою та ділянкою санітарна зона) Цільове призначення: 12.04 Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства Категорія земель: Землі промисловості, транспорту, звязку, енергетики, оборони та іншого призначення Ділянка прямокутної форми з рівним ландшафтом. Комунікації: на території присутня ТП від ДТЕК (є можливість підключення по стандартному тарифу) Ділянка чудово підійде під станцію СТО/Склад/Виробництво/Магазиин тощо.

Планування будинку включає дві кімнати, суміжний санвузол та велику кухню-вітальню з виходом на терасу. В будинку зроблена чистова штукатурка стін, розведена вода та виводи під радіатори. Тепла підлога повністю зроблена, як і електрика. Комунікації включають електрику потужністю 17 кВт, свердловину на 3 будинки та септик обємом 9 м³. Газ заплановано до підключення. Продаж без комісії для покупця. Діють державні програми. Новий сучасний проєкт тріплексів. Територія буде облаштована переднім парканом та огорожею із сітки між сусідами та ззаду. Усього в комплексі буде 3 лінії забудови. Локація тиха та зручна.

Продається класний таунхаус по супер ціні!!!

Квартира має роздільне планування та євроремонт. Квартири на першому поверсі мають власні прибудинкові дворики, а квартири на другому поверсі – з мансардою. Будинок обладнаний індивідуальною електричною системою опалення. Водопостачання здійснюється з власної свердловини, каналізація – септик. Електрика та вивіз відходів також забезпечені. Дорога до будинку асфальтована. Квартира мебльована, має меблі на кухні та душову кабіну. Також є підігрів підлоги. Можлива купівля за програмою єОселя та Євідновлення. Ціна без ремонту становить 650$ за м² при повній оплаті готівкою. Можливе розтермінування на індивідуальних умовах. Оформлення включає податки 2%% + 2000$. Житловий комплекс закритого типу, побудований у 2021 році. Територія комплексу є закритою, що забезпечує безпечне та комфортне проживання. До послуг мешканців гостьовий паркінг та паркувальне місце. Розташований поблизу зупинки громадського транспорту. До станції метро «Житомирська» – 15 хвилин їзди. Квартира має швидкісний інтернет.

Продаж унікальнлї двохрівневої  квартири з ремонтом

Будинок має сучасне планування. Стан — під чистове оздоблення. У будинку виконано розведення електрики, води, каналізації, встановлено теплу підлогу, інтернет та сигналізацію. Будинок підключено до газу, центральної каналізації, електрики потужністю 9,6–12 кВт та оптичного інтернету. Водопостачання здійснюється зі свердловини глибиною 18 м. Система опалення — газовий двоконтурний котел NOVA FLORIDA. Передбачено підготовку під генератор, встановлено стабілізатор напруги, систему блискавкозахисту та систему очищення води. Меблювання: Ні. Гарний варіант для життя або інвестиції. Будинок з монолітною плитою, керамічного блоку з утепленням, залізобетонними перекриттями та вентильованим горищем. Фасад оздоблено декоративною штукатуркою. Вікна та двері GLASSO. Огорожа. Комунікації: Асфальтована дорога. Санвузол: 2 і більше. Комфорт: Підігрів підлоги, Тераса, Підсобні приміщення. Система опалення: Індивідуальне газове. Інтернет та сигналізація.

генератор
Стильний будинок 127м2 в Білогородці

Будинок готовий до втілення ваших дизайнерських задумів. Сучасна будівля, утеплена. Підключено скважину глибиною близько 50 м та септик з переливом. Електрика підключена (3 фази). Є готовий проєкт на газ. Будинок побудований з газоблоку, утеплений пінопластом для збереження тепла. Будинок має простору ділянку для саду або зони відпочинку.

Будинок 100м2 Білогородка Без комісії

Будинок з ремонтом під чистову (white box). Планування включає: на першому поверсі вхідну групу, кухню-вітальню, кабінет/гостьову, санвузол, котельню, гардеробну та криту терасу. На другому поверсі розташовані майстер-спальня з гардеробом та санвузлом, дві дитячі кімнати та загальний санвузол. Будинок має залізобетонне перекриття між поверхами та монолітну плиту між другим поверхом і горищем, а також монолітні сходи. Розведено електрику, проведено інтернет та сигналізацію. Встановлено газовий котел та радіатори для опалення. На першому поверсі та в санвузлах другого поверху облаштовано теплу водяну підлогу. Виконано штукатурку стін та стяжку підлоги. Є загільзована шахта під камін. Продаж будинку без комісії. Якісний будинок з великою територією. Зручний виїзд до Києва. Будинок поєднує вільний простір, функціональність та естетику, дозволяючи створити простір для ідеального життя.

ПРОДАЮ БУДИНОК В БІЛОГОРОДЦІ‼️ ВЕЛИКА ТЕРИТОРІЯ ‼️БЕЗ КОМІСІІ  ШЕВЧЕНКОВЕ ‼️

Будинок одноповерховий, має високі стелі 3,12 метра. Залита чистова стяжка підлоги. Планування передбачає перепланування. Стан ремонту - без ремонту. Газ на ділянці (проект +3000), електрика 21 кВт, свердловина, септик з переливом 10 кубів. Система опалення індивідуальне газове. Можливе розтермінування на 2 роки без здорожчання. Будинок збудований з газоблоку, утеплений пінопластом 100мм. Фундамент монолітний глибиною 140см, залита монолітна плита 12 см. Дах мембранний, монолітна подушка 20 см. Фасад комбінований: плитка + натуральне дерево. Є крита тераса 20 кв.м. Будинок розташований в крутій локації Білогородки. Зроблена розводка сантехніки, теплої підлоги.

Якісний одноповерховий будинок в крутій локації Білогородки

Будинок двоповерховий, загальною площею 232 м.кв. В будинку 4 окремі кімнати, велика кухня-студія та два великі санвузли. Ремонт - євроремонт. Газ є. В будинку присутня якісна власна свердловина та індивідуальна каналізація. Меблювання: Так. На території ділянки є будиночок охорони та гараж на 2 паркомісця. Поруч знаходиться продуктовий магазин (в 10 хвилинах). Місце розташування - Білогородка, відома свіжим повітрям та культурними сусідами.

Продаж ТОП будинку Білогородка 15 соток гараж

Продаж двох сучасних будинків у Білогородці. Просторе планування, високі стелі та якісне будівництво. Підійде для великої родини та комфортного життя поруч із Києвом. Стан ремонту - від будівельників вільне планування. Електрика - 15 кВт, свердловина 45 м, повністю укомплектована, септик 20 кубів з переливом. Газ проходить по вулиці. Система опалення: Індивідуальне електро. Доступне оформлення на першого власника. Підходить під державні програми. Розтермінування обговорюється індивідуально. Будівництво: стіни — газоблок 300, утеплення — пінопласт 100 мм, перекриття між поверхами — бетонні плити, бетонні сходи, дах — фальц, утеплення даху — мінеральна вата 200 мм, висота стелі — 3.40 м. Розташування поруч із Києвом. Санвузол: 2 і більше.

Сучасний будинок біля Києва 150 м² на 5 сотках

Просторий котедж з укриттям та виходом до річки. Пропонується до продажу сучасний приватний будинок у селі Гнатівка, Київська область. Це готове житло для комфортного проживання сімї з усіма перевагами заміського життя та зручною інфраструктурою поруч. Планування включає 5 кімнат: 3 спальні, простора вітальня, кухня, кімната відпочинку та тераса. Рік будівництва - 2007. Матеріал стін - цегла з утепленням пінопластом, покрівля - металочерепиця. Ремонт - євроремонт. Будинок обладнаний індивідуальним газовим опаленням. Також є газ, світло, свердловина та септик. Система опалення індивідуальне газове. Комунікації включають: асфальтована дорога, електрика, вивіз відходів, газ, каналізація септик, свердловина. Будинок повністю укомплектований меблями та технікою, включаючи посудомийну машину, холодильник, духову шафу, мікрохвильову піч, плиту та пральну машину. Камін з оздобленням мармуром працює навіть при відключенні світла. Мультимедіа включає кабельне, цифрове ТБ, супутникове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi. Обєкт продається з меблями та технікою, що дозволяє одразу заселитися. Усі документи готові до оформлення угоди. Перші й єдині власники. Ціна за м² вигідніша, ніж у новобудов. Цей будинок є вигідною інвестицією у вашу безпеку та комфорт. Будинок має повноцінний цокольний поверх-бомбосховище з двома житловими кімнатами, виконаний з високо марочного бетону, монолітна конструкція забезпечує максимальний захист і комфорт. Є гараж, тераса, огороджена територія. Асфальтований підїзд. Система опалення: Індивідуальне газове. Комфорт: Підсобні приміщення, Кондиціонер, Балкон, Цоколь, підвал, Ванна, Огорожа, Камін, Гараж, Сад, город, Спортзал, Охорона території, Душова кабіна, Сигналізація, Тераса. Власний вихід до річки Ірпінь. Берег зі сторони Гнатівки визнано рекреаційною зоною. Чисте довкілля: ліс, річка, свіже повітря. Поруч розташовані: ринок, магазини, кіоск, зупинка транспорту. До центру Білогородки 1 км (пішки або на авто). Будинок обладнаний повноцінним цокольним поверхом-бомбосховищем з двома житловими кімнатами. Камін з оздобленням мармуром працює навіть при відключенні світла. Сигналізація, кондиціонери, підігрів підлоги. Огороджена територія. Комфорт: Балкон, Цоколь, підвал, Ванна, Огорожа, Камін, Гараж, Сад, город, Спортзал, Охорона території, Душова кабіна, Сигналізація, Тераса.

Продаж 2-поверх. будинку 220 м2 | 9 соток | Гнатівка | Бучанський р-н | Відео огляд

Будинок без ремонту, стан після будівельників. Планування включає 3 кімнати. Електрика 11 кВ (кабель прокладений від лічильника до будинку, без заведення в будинок) кабель 4х16 силовий. Скважина ~55м. Передбачено каналізацію. Меблювання: Ні. Лояльна система оплати в два етапи. Лояльна система оплати частинами. Будинок має 3 кімнати + 4.2 сотки землі. Фундамент стрічка (в глибину 60см.) арматура 10(4 прути по колу) + армована плита 12см. Стіни: Газоблок 250 + перегородки Газоблок 100. Вікна Espilon basic. Двері: метал-мдф 3 контури (наповнення полотна мін вата), колір RAL 7024 сірий. Армопояс 20х15 армований арматурою 10(по всьому периметру будинку). На маленьких вікнах та дверях перемичка: Кулик металевий; на великому вікні перемичка бетонна. Дах: металочерепиця 0,5 з гідро та пароізоляцією та водовідведенням Rainway. Утеплення стіни: пінопласт 100(11-13кг). Утеплення дах: мін вата базальтова 100. Оздоблення стін: декоративна штукатурка + фарбування силіконовою фарбою (колір сірий). Паркан по периметру всієї ділянки. Метало профіль 0,45, колір Сірий. Ворота 4м відкатні без автоматики + калітка. Парко місце бетонне під одне авто + вимощення будинку по периметру + бетонна доріжка + бетонний ґанок. Скептик 3 кільця по 2м. Вікна: 3 шт. розміром 147см х 150см, 1 шт. розміром 300см х 205см. Санвузол: 2 і більше.

Без %‼️від забудовника Будинок Білогородка без ремонту 90 м2  ділянка 4 сотки

Будинок з євроремонтом. Кожна з кімнат має свій гардероб і санвузол. Заходьте і живіть. Є генератор, що дозволить мати електроенергію якщо буде відключення. Свердловина 74 м, септик, електрика 17 кВт, дренажна система, автополив. Будинок мебльований. Є душова кабіна. Ціна: 285000 $. БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ. Будинок побудований з високоякісних матеріалів. Фундамент стрічковий моноліт, стіни з керамоблоку, утеплення мінеральною ватою, дах натуральна черепиця. Висота стелі 3.5 м на 1 поверсі. Територія доглянута на максимальному рівні. Ділянка 10 соток. Є сад, город. Будинок для комфортного життя та відпочинку. Кожна з кімнат має свій гардероб і санвузол. Є огорожа.

генератор
Гарний , великий будинок з ремонтом та великою ділянкою

Квартира має якісний ремонт. Житло продається з готовим оздобленням: стіни поклеєні шпалерами, на підлозі ламінат та плитка, стеля -декоративні панелі. Санвузол повністю укомплектований. Квартира має засклену веранду та терасу , що знаходиться під накриттям. Зроблено другий ярус, де розташоване спальне місце. Планування: Суміжна, прохідна. Ремонт: Авторський проект. Будинок має індивідуальне електричне опалення, що дозволяє самостійно контролювати комфорт та витрати. Каналізація септик, вода - своя свердловина. Квартира облаштована всіма необхідними меблями та технікою. Розглядаємо держпрограми. Є відео. Є відновлення! Біля будинка індивідуальне паркомісце на два авто. Локація будинку дозволяє цінувати спокій передмістя зі швидким звязком зі столицею. За 200 м розташована дитячий майданчик, магазин та зупинка громадського транспорту з маршрутками до метро «Академмістечко» . Державна школа, дитячий садочок в с. Гореничи, (до 2 км). Квартира має засклену веранду та терасу , що знаходиться під накриттям. Зроблено другий ярус, де розташоване спальне місце. Паркувальне місце.

Є відновлення! Смарт квартира з ремонтом та паркомісцем!! Гнатівка.

Продається сучасний двоповерховий дуплекс. Планування просторе. Стан ремонту - без ремонту. Комунікації включають переливний септик, власну свердловину, електрику 14 кВт. Газ проходить по вулиці. Є вивіз відходів. Меблювання: Ні. Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Швидкісний інтернет, Wi-Fi. У вартість вже входить облаштування газону на ділянці. Територія дозволяє облаштувати зону відпочинку, терасу, барбекю або дитячий простір. Будинок побудований з газоблоку, що забезпечує хорошу теплоізоляцію та комфортний мікроклімат у будь-яку пору року. Будівництво: газоблок, монолітне перекриття між 1 та 2 поверхом, односкатний дах з металопрофілю. Територія має автоматичні ворота, огорожу, сад, город, терасу. Асфальтована дорога. Гарна локація з швидким виїздом у сторону Києва та комфортним приватним середовищем для життя. Просторе планування, власна земельна ділянка від 2.5 сотки та якісне будівництво роблять цей будинок ідеальним для великої родини. Санвузол: 2 і більше. Комфорт: Підсобні приміщення.

Гнатівка | Просторий дуплекс 150 м² з власною ділянкою — залишився лише один

Будинок побудований в стилі Райта із поfull-red цегли. Всередині зроблені всі чорнові роботи: розведена тепла підлога, електрика, сантехніка, кондиціонування, виконана стяжка та штукатурка. Планування першого поверху: передпокій, гардероб, технічне приміщення, гостьова кімната, велика кухня-вітальня із видом на ліс та виходом на терасу. Другий поверх: майстер-спальня із власним санвузлом та гардеробом, хол, дитяча 1, дитяча 2, пральня, гардероб, ванна кімната, кабінет. Електрика 16 кВт. Власна свердловина. Септик 12 м3. Електромонтажні роботи зроблені у повній комплектації, передбачено багато розеток і груп перемикачів. Вулична підсвітка зроблена 100%%, різними групами. Зроблена система розумний будинок управління вуличним освітленням з телефону та з голосовим управлінням. Передбачені всі слабострумні лінії (роутери, камери) роутери уже присутні. Зроблена тепла підлога як на 1-му так і на 2-му поверхах, повністю в усіх кімнатах. Прокладені всі магістралі як каналізаційні так і водяні, також передбачена система рециркуляції води. В котельні прокладені всі магістралі для бойлера, котла та очистки води. Зроблений автоматичний полив по всій ділянці. Прокладені всі закладні до кожної з кімнат для кондиціонера. Є навіс для авто та крита тераса. Передбачені роутери. Будинок розташований на ділянці 6 соток із доглянутим газоном та високими соснами. Розведене та встановлене освітлення фасаду, автополив. Передбачена калітка, яке дає можливість прямого виходу до лісу з ділянки. Передбачена закладна, повний комплект для димоходу, труба сендвіч, нержав. оцинк. для каміна. Улаштована автоматика для воріт. Вікна пластикові в виконанні біла середина антрацит з вулиці, а також передбачено замок на всіх віконних ручках. Розташований в прекрасному мальовничому лісі. Будинок побудований в стилі Райта із повнотілої червоної цегли. Гарно та правильно утеплений, що дозволяє взимку зберігати тепло, а влітку прохолоду. Передбачена система розумний будинок управління вуличним освітленням з телефону та з голосовим управлінням (як включення і виключення, а також з можливістю дімірувати). Передбачено замок на всіх віконних ручках (для захисту щоб діти не відкрили).

Будинок в стилі Райта- органічно, природньо.ПРОСТІР.ЛІС

Будинок має кухню-студію, велику вітальню з панорамними вікнами, 3 спальні та 2 санвузли. Стан ремонту - після будівельників. Підключено світло потужністю 17 кВт. Водопостачання здійснюється зі свердловини. Каналізація - септик обємом 12 куб.м. Будинок розташований у котеджному містечку закритого типу з охороною території. Будинок одноповерховий, збудований з керамоблоку, утеплений пінопластом, дах вкритий металочерепицею. Зручна транспортна розвязка, поблизу розташовані Білогородка та Горенка.

Гнатівка. Будинок 95кв. Котеджне містечко. Живописне місце
123...5
1 - 24 из 120 результатов

Ищите квартиру по локации