Здається стильна 3-кімнатна квартира з якісним євроремонтом, повністю готова до комфортного проживання. Планування двостороннє. У вітальні є диван, телевізор, тумба. Спальня обладнана великим дубовим ліжком з ортопедичним матрацом та місткою вбудованою гардеробною. Дитяча кімната має нове ліжко для дитини від 3 років з ортопедичним матрацом та простір для ігор. Передпокій оснащений шафою-купе, дзеркалами та дизайнерським оздобленням. Кухня має холодильник, мікрохвильову піч, духову шафа, обідній стіл зі стільцями, кухонні меблі та фільтр для питної води. Також є робочий кабінет з комфортно облаштованим місцем для дистанційної роботи. Два балкони мають вбудовані шафи для інструментів та місце для зберігання сезонного взуття.
Система опалення централізована, але забезпечує автономність при блекауті. У квартирі є бойлер для гарячої води, центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід. Встановлені лічильники.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою. Є диван, ліжка, шафи, кухонні меблі, холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа, пральна машина, електросушарка для рушників, електрочайник, праска та пилосос. Також є телевізор та Wi-Fi.
Квартира здається порядним і відповідальним людям, можна з дітьми. Категорично без домашніх тварин. Перегляд можливий після 10.07. Телефонувати з 18:30.
Будинок житлового фонду 80-90-х років. Автономність опалення при блекауті забезпечена. Є гостьовий паркінг.
Поруч розташовані школи, дитячі садки, супермаркети, торгові центри, ринок, кафе та інші магазини. Через дорогу знаходиться Бульвар Слави з дитячими майданчиками, кавярнями та зонами відпочинку. До Яхт-клубу та набережної всього 5 хвилин пішки.
Квартира має два балкони з вбудованими шафами. У санвузлі встановлено бойлер та електросушарка для рушників. Є кондиціонер, підігрів підлоги, гардероб та грати на вікнах. Також є кабельне, цифрове ТБ та швидкісний інтернет.