Коттедж побудований в класичному стилі. Зовнішня обробка виконана з облицювальної цегли. В будинку зроблений дизайнерський ремонт. Планування передбачає цоколь, 1-й і 2-й поверхи, а також мансарду. На цокольному поверсі розташовані приміщення під басейн, сауну, кімнати відпочинку, спортзал та підсобні приміщення. Два приміщення викладені кахлем. На 1-му поверсі є прихожа з вбудованою шафою-купе, вітальня, кабінет, санвузол з джакузі, кухня, їдальня, гостьова спальня та кімната відпочинку. На 2-му поверсі розташовані 3 спальні, 2 санвузли та хол. Мансарда площею 108 кв.м. обшита натуральним деревом та утеплена.
У будинку встановлені теплі підлоги. Є супутникове телебачення, інтернет, світ 380 V, газ та міський водопровід.
Коттедж частково мебльований.
Розглянеться обмін на 3-х або 2-кімнатну квартиру з доплатою. Вартість без обміну обговорюється.
Коттедж розташований на просторій ділянці площею 18 соток. На території є гараж на 2 машини, господарське приміщення площею 87 кв.м. (можна використовувати як склад або міні-виробництво), альтанка, плодовий сад та двір, викладений тротуарною плиткою. Будівлі узаконені. Стіни виконані з білої цегли товщиною 650 мм з подвійним утепленням пінополістиролом. По всіх поверхах виконані армопояси. Перекриття залізобетонні. Встановлені вікна японського виробництва з двокамерними склопакетами.
Коттедж розташований у дуже хорошому місці. Поблизу побудована нова дитячий майданчик, спортивний комплекс та футбольне поле. Неподалік знаходиться набережна. До центру 10 хвилин їзди широкою набережною.
Коттедж має шикарний вид. Його можна розглядати як для проживання, так і як бізнес.