Квартира має суміжне планування з прохідною спальнею. У квартирі зроблений сучасний авторський ремонт. Планування включає простору кухню-студію, спальню та гардеробну. Санвузол суміжний. Квартира обладнана електричним опаленням з підігрівом підлоги. Квартира повністю мебльована. Встановлено кухню з вбудованою технікою, кондиціонер, пральну машину та іншу побутову техніку. Також є телевізор. Квартира ідеально підходить як для власного проживання, так і для здачі в оренду. Квартира розташована в житловому фонді 2011-2020-х років. Наявний гостьовий паркінг. Квартира знаходиться в затишному мікрорайоні з розвиненою інфраструктурою. Квартира має панорамні вікна. Також є балкон або лоджія. Швидкісний інтернет та Wi-Fi.

Продаж 1к квартири/Продаж студії/Продаж апартаментів

Квартира має дуже зручне планування з окремими кімнатами. У квартирі є два великі балкони, комора та власний гараж. Підлога - паркет. Більшість вікон замінені на вакуумні. Квартира в житловому стані. Опалення електричне, на воду встановлена газова колонка. Меблі залишаються за домовленістю. Пропозиція від агентства нерухомості, присутня комісія. Квартира розташована в цегляному будинку з відремонтованим дахом. Будинок має просторий підїзд. Навколо будинку власна територія з паркомісцями. Поблизу розташований супермаркет "Дастор". Також у будинку є хороша маршрутна розвязка.

Продаж 4к Квартира Шевченка вулиця

Квартира має чудовий план з окремими кімнатами. В будинку новий дах (2019 рік), нове водопостачання та водовідведення (2021 рік), нова електроропроводка (2025 рік). Квартира продається разом з частково виготовленими на замовлення меблями та побутовою технікою, включаючи пральну машину, газову плиту, бойлер, кондиціонер, мікрохвильову піч та ін. Пропозиція від власника. У власності більше 3 років. Реальним покупцям можливий розумний торг. Квартира розташована в цегляному будинку з великою прилеглою приватизованою територією, що належить обєднанню співвласників. У внутрішньому дворику та перед будинком багато паркомісць. У будинку проживають хороші сусіди (лікарі, викладачі УжНУ, держслужбовці). До квартири додається підвальне приміщення. Квартира розташована в тихому, зеленому районі в центрі міста. Навпроти дитячого садка. Поруч безліч парків, набережна та основні транспортні розвязки міста. В пішій доступності (до 5-10 хв.) супермаркети Дастор, 2 АТБ і Амбар, а також основні автобусні зупинки (80%% всіх маршрутів міста). З вікон відкриваються чудові краєвиди на пагорби, приватний сектор та великий озелений дитячий садок. Квартира ідеальна для сімї з дітьми шкільного та дошкільного віку або держслужбовців (рагс - 40 м., Ужгородська РайДержАдміністрація - 50 м., Пенсійний фонд - 70 м., Закарпатська обл.рада - 450 м.).

власник
Продаж 3к Квартира Шевченка вулиця

Шукай квартиру по локації