Квартира після будівельників, для втілення своїх ідей. Планування роздільне, з роздільним санвузлом. Квартира має автономне опалення. Є консьєрж та відеоспостереження. Будинок обладнаний трьома ліфтами. Триває процес купівлі генератора. Будинок монолітно-каркасний, збудований у 2018 році. Документам більше трьох років. Біля будинку є дитячий майданчик, парковка та зручне транспортне сполучення. Поруч розташований ТРЦ Мега Сіті, сучасний ліцей 42, магазини, аптеки, поліклініка. Квартира має видовий вид.

генератор
Продаж 1 кім вул Сиваська 12/2, м.Дарниця

Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Зроблено сучасний євроремонт. Є балкон та лоджія. Квартира оснащена автономним опаленням з власною котельнею. Будинок має центральну каналізацію, електрику та центральний водопровід. Квартира повністю укомплектована необхідною технікою і меблями. Є бойлер, електроплита, холодильник, пральна машина. На кухні встановлені меблі. Продаж квартири здійснюється за переуступкою. ЖК "Lego House" - сучасний житловий комплекс, побудований у 2018 році. Будинок утеплений. Є консьєрж та відеоспостереження. В будинку встановлено три ліфти, в тому числі вантажний. Поблизу будинку є парковка, школа, дитячий садочок. Зручне транспортне сполучення. Квартира має Wi-Fi.

власник
Продам 1-к. кв, вул. Сиваська ,12/2, Дніпровський район, ЖК Lego House ЖК Lego House

Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Виконано високоякісний євроремонт із використанням сучасних екологічно безпечних будівельних та оздоблювальних матеріалів. Планування зручне та функціональне. Квартира обладнана централізованим опаленням, центральним водопроводом та центральною каналізацією. Встановлено кондиціонер. Квартира укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою провідних європейських виробників. На кухні є меблі. Умови здачі або купівлі не вказані. Квартира розташована в сучасному ЖК Lego House 2018 року побудови. Будинок монолітно-каркасного типу. У житловому комплексі є внутрішня система охорони з відеоспостереженням, автономна котельня, автопарковка, ліфт та вантажний ліфт. Район має хорошу інфраструктуру. Все необхідне для комфортного проживання знаходиться в 5-15 хвилинах пішої доступності. Квартира має вигляд з вікон. Є балкон або лоджія. Встановлено душову кабіну.

1-ком видовая квартира 34м2 ЖК Lego House, Днепровский р-н SAV ЖК  Lego House

Шукай квартиру по локації