Продається простора 3-кімнатна квартира біля лісу. Київ, Святошинський район, мікрорайон Новобіличі, вулиця Підлісна 6. Будинок панельний, 1989 року, покращеного планування АППС. Загальна площа — 84,6 кв. м. Житлова — 41,2 кв. м. Кухня — 8,5 кв. м. Перший поверх із тринадцяти. Картира не кутова. Дерев’яні вікна. Два великі засклені балкони. В одній з кімнат є грати. Усі кімнати окремі. Санвузол роздільний. Частково оновлена сантехніка. Є лічильники на воду та електроенергію з денним і нічним тарифом. Стелі високі — 2,7 метра. Квартира в житловому стані. Зараз проживають квартиранти. Договір до середини січня. Район зелений, затишний, через дорогу — ліс. До метро Академмістечко — 20 хвилин пішки. Зручна транспортна розвязка. Поруч є все необхідне для життя. Школа, дитячий садок, супермаркет Сільпо, аптеки, кафе, торговий центр і продуктові ярмарки. Це затишна оселя для тих, хто мріє про спокій, природу та комфортне життя в столиці. Один власник. Документи готові, у власності понад 3 роки. Без комісії для покупця. Додаткові витрати на покупцеві! Телефонуйте, будемо раді показати.

Підлісна вул., 6

Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира за адресою вул. Підлісна, 2 Квартира має чудові параметри та зручне планування, що ідеально підходить для комфортного проживання сім’ї. 🏡 Характеристики квартири Загальна площа: 81,3 кв.м / 75,2 кв.м Житлова площа: 44,5 кв.м Кухня: 8,6 кв.м Поверх: 13-й з 16 (будинок серії АППС, 1987 року) Стелі: 2,71 м Балкони: 2 (один — спільний трикутний з кухні та кімнати) Великий хол, зручне роздільне планування Стан: житловий 🛋️ Переваги квартири Дуже тепла, з якісними пластиковими вікнами Встановлені 2 кондиціонери та бойлер Стіни й стелі вирівняні, акуратний стан Роздільний санвузол Дві лоджії, що додають простору та зручності Чистий відремонтований поверх, 2 ліфти, нове пластикове вікно у коридорі Приємні сусіди зверху та знизу 🌳 Будинок і двір Будинок із 4 під’їздами, міцної серії АППС Тихий, доглянутий двір Прямо у дворі — дитячий садочок Багато зелені, поруч великий ліс Завжди спокійна атмосферa та комфортне середовище для життя 🗺️ Розташування та інфраструктура До метро Академмістечко — 20 хвилин пішки Є кілька маршрутів громадського транспорту (5–7 хв до метро) У мікрорайоні — школи, садочки, магазини, поруч — озеро Поряд супермаркети Сільпо та Фора, неподалік АТБ, швидко дістатися до NOVUS Район із розвинутою інфраструктурою та хорошою транспортною доступністю Перегляди можливі за домовленістю — у зручний для Вас час. Квартира повністю готова до проживання та чекає на своїх нових власників!

Підлісна вул., 2

Квартира має роздільне планування з ізольованими кімнатами та роздільним санвузлом. Висота стелі — 2.7 метра. Є два балкони — один у двір, другий на дитячий майданчик. Квартира орендована, орендар звільняє приміщення за 30 днів. Документи готові до швидкої угоди. Один власник, ніхто не прописаний. Будинок панельний, побудований у 1987 році. Під квартирою розташований сухий технічний поверх. Квартира знаходиться в Святошинському районі Києва, за 20 хвилин пішки від метро Академмістечко. Розвинена інфраструктура включає житлові будинки, дитячий садок, торговий центр, ринок, школи. Квартира має комерційний потенціал. Можливе переведення в нежитловий фонд та облаштування окремого входу з вулиці. Є два входи/виходи, що зручно для організації потоків клієнтів. Ідеально підходить для стоматології, салону, офісу або відділення банку.

владелец
1 поверх! 85 м². Під бізнес або інвестпроект.

Ищите квартиру по локации