Квартира жеківського типу. У плані є кімната площею 17 кв.м., кухня площею 10,2 кв.м., коридор площею 5,9 кв.м. Туалет розташований на вулиці. Квартира має газове опалення. В будинок заведена вода. У квартирі встановлені металопластикові вікна. Квартира пропонується для продажу. До квартири в користуванні надається невелика земельна ділянка та сарай. Поруч розташовані магазини, аптека та зупинка громадського транспорту.

1 кімнатна жеківського типу , по вул. Прикордонників

Квартира з ремонтом солдеп. Є місце під душову кабінку. Квартира обладнана індивідуальним опаленням з новими батареями, які швидко нагріваються. Встановлені два склопакети та одне старе вікно. Квартира мебльована. Ціна максимально знижена, без торгу. Продаж терміновий. Стара гуртожиток поділена на квартири. До квартири входить гараж. Тихий район з дружніми сусідами.

власник
2-х кімнатна квартира р-н вул  Кононівська

Квартира з вільним плануванням. Зроблено косметичний ремонт. Будинок має власну котельню. Торг можливий. Запропонована хороша знижка. Деталі за телефоном. Будинок жеківського виду, зведений у 80-90-і роки.

власник
Житло в Лубнах нижній вал